Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (4190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41884189419041914192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altunok74

Brita kampanyası bugünde devam ediyor ve filtreler özellikle bir kutuda 2 tane olanlar piyasasında altında fiyata geliyor.tanesi 12.5tl.ayrica 1+1 olduğu için GDI ye faydası da var

Dün sanalmarkette 1+1 ibaresi vardı bugün yok.Sepette de düşmüyor. Mağazada farklı olabiliyor mu? Eğer öyleyse kalkıp gideceğim. Bugün alan var mı başka ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nutella kampanyasından money yüklenen oldu mu hiç? kataloğun ilk günü 8.55 te yaptım alışverişimi ve 2000 kişi dolmuştu kazanamadınız dendi bana
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Gdi 12 tl düşüp bunun üzerine de %40 indirim olur mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jonathanlivinston -- 23 Mart 2018; 16:35:56 >
  • Lipton Doğu Karadeniz %80 Gelmiş Bazı Kartlara 2 Gün Süreli Gdi İle Birleşir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 23 Mart 2018; 16:39:46 >
  • Jonathanlivinston kullanıcısına yanıt
    birleşir yağın normal fiyatı 30,9 ise bu fiyat üzerinden %40 düşer 12,36 tl indirim olur
  • Hafta sonu kampanyaları belli oldu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şubat insertinde olan elidor kampanyası günlük 1000 kişiye 20 şer money kampanyası açıklanmış

https://www.moneyclubkart.com/Cekilis-Sonuclari/3/57/cekilis-Sonuclari.aspx

ilginçtir 08.02 de 2tane elidor aldım, o gün 654 katılım olmuş yine de ismim yok
  • Salla kazan neye göre çıkıyor ya arada çıkıyor arada çıkmıyor

• gandal07 kullanıcısına yanıt
    benim de 10 şubatta var alışverişim 853 kazanan var ve ben yokum.. aynı money kartla farklı günlerde kazanan oldu mu hiç?
  • Nutella kampanyasi hic olmadı resmen ya adsm aynı günün aksami almış ama 2000 kişi doldu demişler REZİLLİK

• quote:

Orijinalden alıntı: kayigit

benim de 10 şubatta var alışverişim 853 kazanan var ve ben yokum.. aynı money kartla farklı günlerde kazanan oldu mu hiç?

Hocam daha önce bende olmuştu aradım yüklediler

• kayigit K kullanıcısına yanıt
    Altın kural Migrosun kotalı money kampanyalarına katılmamaktır. Kota dolmaz diyip alıyorsunuz ama o öyle olmuyor

• simerazzı kullanıcısına yanıt
    Bundan sonra tövbe zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: YuBa2

Bundan sonra tövbe zaten

Migros ile ilgili en önemli 2 detay

Tbg olan alışverişlerde ne olursa olsun money kullanmamak yattımı yatmadımı sorunu olmasın diye

Birde böyle yok 1000 kişiye ilk 10 money falan kampanyaları tamamen hikaye şans işi

Bir ara lipton kampanyası varsı millet cadde mağazalar açılır açılmaz alışveriş yaptı 2-3 dakika sonra kampanya tükendi

Aslında personel açılmadan içerden işi bitiriyor kasadan haberleri yok

• quote:

Orijinalden alıntı: YuBa2

Nutella kampanyasi hic olmadı resmen ya adsm aynı günün aksami almış ama 2000 kişi doldu demişler REZİLLİK

ben mağaza açıldığı an aldım saat 9 bile olmamıştı.. bir kişi çıksa dese ki money yattı nutelladan ve şu saatte yaptım alışverişi, o zaman inanıcam ama bir gariplik var bunda.. kazanan 2000 kişiyi açıklayın o zaman dedim ve hangi saatte alışveriş yaptıklarını merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayigit -- 23 Mart 2018; 17:16:57 >
  • kayigit K kullanıcısına yanıt
    Ben de 2 gun sonra almıştım hala dolmamış diye düşünüyordum ama dolmuş(!) mh ile görüştüğümde 10 dakikaya yakın hatta bekletti kampanyanin sona erdiğini söylemek ne kadar zor olabilir ki.

Neyse bundan sonraki kampanyalara bakıcagiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuBa2 -- 23 Mart 2018; 17:22:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

Ben de kampanyanın ilk günü saat 10 olmadan aldığım Nutella'ları iade ettim. (Ürünleri açmamıştım.)

Kesin kampanyalar harici bu tarz kampanyalarla pek haşır neşir olmamak en iyisi.

ben de iade edicem olmassa zaten.. halen açmadım ve fişleri duruyor.. ama bana yüklendi diyen bir kişi bile yok daha.. gece mjetlerden falan alan olduysa dicem ama 2000 kişi bu yani
  • Son dakika: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

Migrosda da satılan pınar uzun sosis de baş eti çıktı.tarım bakanlığı şimdi açıklama yaptı

Pınar gibi markada böyle bir olayın olması kabul edilemez.

Dikkat edin arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi travegostar -- 23 Mart 2018; 17:33:51 >
  • Jonathanlivinston kullanıcısına yanıt
    Daha önceki dönemlerde %25 yağ TBG'si tanımlıyken GDİ olarak 1Lt zeytin yağını 29.90 TL'den hesap edip 7.5 TL indirim yapmıştı. Ama o 7.5 Tl indirimi de 9 TL'den düşüp GDİ 1lt zeytin yağı 1.5 TL'ye gelmişti. Hesap şekli değişmediyse muhtemelen para ödemezsiniz hocam. Çok iyi denk gelmiş
  • travegostar kullanıcısına yanıt
    Pınar zaten alınmayacaklar listemize daha önceden girmişti.

• 
Sayfa: önceki 41884189419041914192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.