Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.540
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39293930393139323933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Dostlar teslimat zamanını seçemiyorum hiç biri işaretlenemiyor sorun ne olabilir?

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Hocam belki doludur o saatler? Bilgisayardan girmeyi deneyin?

Şimdi bilgisayardan girip baktım cuma gününe kadar kapasite dolu diyor ve de sadece 10:30 - 12:30 saatleri arasını gösteriyor. Bu gerçek olamaz bence sistemsel bir sıkıntı olmalı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyazseytanahmet B kullanıcısına yanıt
    daha önce hep ariel dağ esintisi kullaniyorduk, memnunduk da açıkçası. gecenlerde başka bir yerde persil çok indirimliydi, alalım deneyelim ne kadar kotu olabilir dedik, çok da memnun kaldık, gerçi Arielle de uçuk bir fiyat farkı yok zaten aralarında, persil insertte de indirimliydi, 30/6 money kampanyası da olduğu için çok avantajlı oldu..
  • ya beyler gurme nasil marka.. parasinda degilim de kalite ariyorum.. gurme nasildir..

bir de turkiyede almanyadaki gibi kaliteli sosis yok mu? gercek et ve baharattan sucuk gibi sosis yapan marka var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memedince kullanıcısına yanıt
    Apikoglu, cumhuriyet ve şahin markalı ürünler piyasadaki diğer markalardan daha iyi.

Sosis konusunu bilemiyorum. Migros un Merguez Köftesi (taze sosis) adlı ürünü var.

• sanalmarket 2 saat geçerli 125/15 kod

D3K16O6
  • YBK_ kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/48549608

bu ilk mesajda her sorunuzun cevabı vardır..

diğer fırsat, paylaşım vs de bu noktadan sonra duzenli takip edebilirsiniz...

konumuza hoşgeldiniz.. :)
  • Migros her yıl bu zamanlar sucuk kampanyası yapardı.Bu yıl hiç ses yok.Bilgisi olan var mu?

• Subat ilk hafta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benliharun B kullanıcısına yanıt
    Darısı Konya nin başına

• Cok sagolun cevaplar icin. Hosbuldum. Bundan sonra buranin mudavimlerindenim.

• 1 saat 51 dakika geçerli kod:

AP10SR2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jass -- 31 Ocak 2018; 0:5:54 >
  • jass kullanıcısına yanıt
    Hocam kod ekranı çıktığında üye ol yerine tıkla açılan sayfada kod gelecek.

• Tam bana gore kampanyasina uye oldum sms ile.

Boyle de bir bildirim geldi. Migros mobil uygulamasinin altini ustune getirdim fakat bu kampanya sayfasini bulamadim. Harcama hedefim ne kadar diye bakicaktim ama..

• YBK_ kullanıcısına yanıt
    migros uygulamasına giriş yaptın mı kayıtlı money card ya da money carda kayıtlı telefonunla?? yaptıysan sorun yok, yarın falan da düşer uygulamaya... bu arada her kampanya için SMS atmak zorunda değilsin, uygulama üzerinden de kampanyaları kartına ekleyebilirsin...

gerçi bir kez mesaj atarsan bir yıl boyunca bütün kampanyalara otomatik kayıt oluyorsun diye biliyorum ama, tam da emin değilim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: memedince

ya beyler gurme nasil marka.. parasinda degilim de kalite ariyorum.. gurme nasildir..

bir de turkiyede almanyadaki gibi kaliteli sosis yok mu? gercek et ve baharattan sucuk gibi sosis yapan marka var mi?

HOCam bunu çok sorup burda kimseden cevap alamamştım sonra denemek için kendim aldım gurme acılı fermente.kesinlikle yediğim en kötü sucuktu.damak tadı değişir ama ben böle ekşi kötü midemi mahveden bişey görmedim

Sosis çok seyrek alırız, pek sağlıklı olmadığı için. Ama Maret dana sosisler var, onlar % 100 dana. Tadı da güzel. Deneyin bence.
  • universty3 kullanıcısına yanıt
    Hep öyle oluyordu, ama dün ve bugün tıkladığımda tamamen kaybolmuştu. Başka browserdan açtım, google cromeda kodu yakaladım.
  • Migros şarküteri reyonundaki eleman hafta sonu sucukların tümünün 39 lira olacağını söyledi.Yalnız Polonez kasap sucuğu var plastik kapta satılan,o 50 lira civarında olacakmış.
  • KAMPANYA : LİPTON DEMLİK POŞET ÇAY DOĞU KARADENİZ 100'LÜ ALANA 2.Sİ %50 İNDİRİMLİ!(Sepetinize 2 adet ürün eklemeyi unutmayınız) ( 27.01.2018 - 14.02.2018 )

çay stoklamamış olanlar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtic pride -- 31 Ocak 2018; 0:22:3 >
    hocam gurmeyi geç, tıraş...

bahsettigin sosisler bratwurst tarzı olmalı galiba.. onlari da ancak 5m lerden bulabilirsin... yabancılara yönelik ürünler reyonu var(domuz etliler, dondurulmuş ahtapotlar falan) orada dana bratwurstler de var. .
  • 
Sayfa: önceki 39293930393139323933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.