Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37963797379837993800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iç çamaşırı ve paşabahçenin 34 TL ye satılan ürünlerde delist olanlar varmış yeni açılan bir mağaza müdürü ile konuştuk o söyledi bir bakın isterseniz ben bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Paşabahçe Delist bulamadım ama şunu buldum pasabahce hediyeli Delist

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

ayrica fiyatları iyi mı bilmiyorum şunları da buldum. Jel kullandığım için tablet piyasasını bilemiyorum

• Arkadaşlar bir şey soracağım. Kuruyemiş cips alışverişinden 2 kere yararlanabiliyoruz. Sanalmarketten tek seferde 70 TL'lik alışveriş yapsam tek faturada 20 money kazanabilir miyim ? Sepet hazır sipariş geçeceğim cevabınıza göre. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: plutonium35

quote:

Orijinalden alıntı: eXPLoSioN26

İthal peynirlerden 1 alana 1 bedava kampanyasından edam mı önerirsiniz gouda mı? Hangisi daha lezzetli deneyen var mı?

Valla ben ikisinide pek beğenmedim. Paranıza yazık sanki.

Aynen, hicbir ozelligi veya farkli, ozel bir tadlari yok. Ilk zamanlar 12.90 di surekli bir alana bir bedava oluyordu fiyati da saglam sisirmisler.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Kazanırsınız eğer kapsam içiyse sıkıntı olmaz

• kuruyemiş alayım dedim.koktey kuruyemiş hem pahalı hemde içeriği kötü.migros bitmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: eXPLoSioN26

İthal peynirlerden 1 alana 1 bedava kampanyasından edam mı önerirsiniz gouda mı? Hangisi daha lezzetli deneyen var mı?

Gouda biraz daha yağlı olduğu için daha lezzetli olur. frico iyi markasıdır ,biraz daha pahalı gözüküyor ama bir alana bir bedava olunca alınabilir düzeyde veya bulabilirseniz biones markada Lezzet olarak güzel. Maasdam da güzeldir. Lente pek güzel olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytra

ben 72 liralık kuru yemiş, cips karışık olarak aldım. 20 money yattı. yani ister kuru yemiş alın, ister sadece cips fark etmiyor. ya da ikisinden de. önemli olan 35 ya da 70 lirayı bulmanız.

.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Kazanırsınız eğer kapsam içiyse sıkıntı olmaz

Şu ürün hocam;

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/showProductDetail.do?psi=65887610&shopCategoryId=30264
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    70 liraya tamamlamalısınız sepeti
  • Arkadaşlar bilen biri yanıtlarsa çok sevinirim. Biraz önce sanalmarketten 150 TL'lik sepeti 66 TL ödeyerek (21 TL money ve indirim kodu ve hopi kullanarak) tamamladım. Şu üründen 4 paket aldım. Sepette money de kullandığım için şüphelendim, acaba 35'e 10 kuruyemiş cips kampanyasından 10 money kazanır mıyım ?

Ürün;https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/showProductDetail.do?psi=65887610&shopCategoryId=30264&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Keşke 70 ödemiş olsaydın o zaman garanti olurdu hocam. Şimdi 20 değil de 10 yatma ihtimali var . Belki hopiyide ödemeden sayarsa o zaman 20 yatabilir

• BOZBURUN MARİNA M MİGROS

Mağaza Künyesi

Adres Bozburun Mahallesi Cumhurriyet Cad. No:49/B MARMARİS/MUĞLA

İl - İlçe MUĞLA - MARMARİS

Burada olan varmı.

70 ödemen lazımdı. 20 gelmez. 10 gelir.

Sen şöyle yap. Yarın ara 5,6 tllik birşey eklet. Öyle fatura kestir . Teslim etsinler. İptal edersen çzellikle hopide çok uğraşırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 17 Aralık 2017; 21:54:25 >
  • Dün sanaldan 3 al 2 öde organik çaylardan aldım. Bugün kahvaltıda organik rize olanı şuan da organik hemşini yorumluyorum. Damak zevkleri değişebilir fakat bence on numara çaylar. Çocukken babamın çay ocağında içtiğim çay tadını aldım resmen. İki çay arasında bir fark göremedim ikiside aynı lezzette. Money visa ile bana kilosu 25 tl ye falan geldi ki bu fiyata böyle çay yok artık. Merak edenlere tavsiyemdir alsınlar denesinler

• smichov S kullanıcısına yanıt
    O zaman çaktırma

Moneyleri toplamanın keyfine devam

• Yahu maxipuanları 3 ayrı Migros’a gittim hiçbiri kullanamadı en son torium avm 5m bilgililer hallederler dedim adama anlatırken gerinerek migrosjette çalışanlar cahil hemen hallederim dedi o da yapamadı kaldık puanlarla baş başa debit işbankası kartı puanların süresi de geçicek. Yemeksepeti hariç var mı arkadaşlar mantıklı kullanabileceğim bir yer ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün mağazadan 1 alana 1 bedava gurme sucuk aldım sabah dilimlerden fark ettim köşesinden baya bir küflenmişti dilimlediklerimle beraber poşete atıp dolaba koydum. Fişi buldum ama kredi kartı slipi yok! İade yada değişimde Migros nasıl davranıyor bimde direk değiştirebiliyorsun hiç bir işlem yapmadan :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Yine ne yakaladın reis 😂

Hopi ödemelerinde sistem nakit, hediyem kart ya da kredi kartı gibi işlem saydığı için 35/10 cips kampanyası için 66 tl+hopi puan toplamı=70 tl üzerinde olduğu için 20 money kazanacağınızı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 17 Aralık 2017; 22:32:42 >
  • 
Sayfa: önceki 37963797379837993800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.