Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3731. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37293730373137323733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende sizin gibi düşünüp bununla ilgili Malatya da karlıdağda çalışan birine sormuştum bir seneyi geçti adam aynı malzemeden üretildiğini söylemişti tuzlu ve tuzsuz arasında illa ki bir lezzet farkı var ama ben bunu kendi adıma söylüyorum hepsinde bu farkı yaşadım tercih sizin tabiki de şok tan birde deneme yapacağım evdekiler bitsin de öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haftasonu Migros ve Macrocenter'larda bütün viskiler %20 indirimli...

Önümüzdeki 1 seneyi kurtardım

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]
  • quote:

Orijinalden alıntı: BTMWTMP

Bu haftasonu Migros ve Macrocenter'larda bütün viskiler %20 indirimli...

Önümüzdeki 1 seneyi kurtardım

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

hocam pek viski kültürüm yok, jb jack chivas içmişliğim var sadece sizce en iyi f/p hangisi şuan çok yıllanmış olmasına gerek yok bütçe az ?

• BTMWTMP B kullanıcısına yanıt
    Glenlivet ne kadar acaba ? Bu arada işi biliyorsunuz
  • Viski alacaksanız Kıbrısa gidin 5 sise rakı aldim 100 luk yeni rakı 55 tl, 3 şişede chivas aldim 80 lirandan uçak mucak gezdigim tozdugum yanima kar kaldi

• Kendimi Bilmem kullanıcısına yanıt
    F/P için JW black label tavsiye edebilirim.
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    O resmdeki viskilern yanında black label kanyak gibi kalır dostm;)

• Kendimi Bilmem kullanıcısına yanıt
    Dostm extreme bişey aramıosan, chivas dan başkasını içme. Tabiki bu ağız tadı, kimi 5000 tl lik şarap içer, bazısı onu içer ama 50 tl lik şarap a aynı tad der ;) yani tad hassasiyetine hangisi uygun gelirse. Jb den vazgeçemeyen çok insan gördüm chivas jw dururken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 26 Kasım 2017; 1:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

O resmdeki viskilern yanında black label kanyak gibi kalır dostm;)

@imax1 Black Label'ı sevmediğim akrabalara ikram için aldım

Normalde duty free'den alıyorum viskiyi ancak Euro'nun 4.75 TL olduğunu düşünürsek bu fiyatlar duty free'ye göre hala pahalı olmasına rağmen kabul edilebilir durumda.

@Kendimi Bilmem Fiyat performans olarak bu resimde olmayan Glenfiddich 12'yi önerebilirim. Sanırım 150 TL idi Migros'ta bugün. Bende zaten hali hazırda 5 şişe olduğu için almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Glenlivet ne kadar acaba ? Bu arada işi biliyorsunuz

Teşekkürler.

Fiyatları yazim:

OBAN: 248
    Singleton: 148
    Glenlivet: 148
    Glenmorangie: 164
    Talisker(Storm): 288
    Naked Grouse: 149
    Aberlour: 160
    Talisker: 248
    Double Black: 156
    Dalmore: 201
    Cardhu: 196

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BTMWTMP -- 26 Kasım 2017; 2:3:27 >
  • en son baktığımda jack 1 lt 170 lira idi o zaman 136 liraya gelecek fena değil
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    Kanyak gibi kalmaz çünkü arkadaş o resimdeki viskileri sormamış, genel olarak F/P sormuş Yorumada pek açık değil zaten damak tadı sonuçta. Ben Laphroiag seviyorum. Migroslarda satılmıyor sanırım.

İndirime macrocenterlar da dahil mi?
  • Ar-Bo kullanıcısına yanıt
    Çok dikkat etmedim ama 23.45 ₺ galiba!

• quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

Viski alacaksanız Kıbrısa gidin 5 sise rakı aldim 100 luk yeni rakı 55 tl, 3 şişede chivas aldim 80 lirandan uçak mucak gezdigim tozdugum yanima kar kaldi

Aynen öle Türkiye ‘den 8-10 şişe içki alıyorsun git kıbrısa veya Ukrayna’ya gezdiğin yanına kar kalır.

• Bu vergilerle milleti kimyacı yapacaklar, herkes şarap, bira, rakı yapıyor. Bu millet viskiyi sevse viskide yapar, meşe fıçısı yerine bimden aldıkları 5 lt lik bidon ya da asansördeki sucunun bidondan kullanabilirler
  • Konu başlığı Nevizade Fırsatları olarak değişsin :))

• Biralarda indirim var mı?

• Kıbrıs veya ukraynaya giden arkadaşlara soruyorum. Şartlarda sınır olarak 5 litre yazıyor kişi başı ama gidenlerde valizi dolduruyorum falan diyor. Hele geçen arkadaş ukraynaya gidişinde duty freeden alirken 3 litre demiş kasadaki eleman o da 3 litre almış sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: efekan_02

Kıbrıs veya ukraynaya giden arkadaşlara soruyorum. Şartlarda sınır olarak 5 litre yazıyor kişi başı ama gidenlerde valizi dolduruyorum falan diyor. Hele geçen arkadaş ukraynaya gidişinde duty freeden alirken 3 litre demiş kasadaki eleman o da 3 litre almış sadece.

O biraz şansa kalmış hocam,ben her gittiğim yerden en az 10 lt alıyorum henüz sıkıntı yaşamadım,arkadaşım bi defa denk geldi Ukrayna dönüşü en az 8-10 şişe varmış valizde, sadece 2 şişe almış görevli yine limitin çok üstünde ile giriş yaptı,fazla dikkat çekmeden elini kolunu sallayarak çıkarsan kımse bişey sormuyor zaten.tabi özel bi arama veya kontrol yoksa tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

Konu başlığı Nevizade Fırsatları olarak değişsin :))

Sen yaşıyonmu bilader .

• 
Sayfa: önceki 37293730373137323733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.