Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (3732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87.268
Cevap
930
Favori
6.206.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37303731373237333734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben aslında yoğum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

Kardeşim yine mi orası deme ama ben 101 den milkten alıyorum yıllardır memnunuz karlıdağ üretiyor burada şok taki mis tereyağını söyleyenlerde olmuştu onuda ak gıda üretiyor lezzetli olduğu söyleniyor ben denemedim damak tadı alışınca değiştirmek zor geliyor

bugün baktım süt kremasından yapılmış yazıyor.bimdekiyle aynı fiyat aynı özellikler.

101 de şahin 250 gram sucuk 11 lira.migrosun kampanya yapacağı yok.stokları fulledim

• Tuzsuz tereyağı yapmak çok kolay arkadaşlar.

2 litre kadar sıvı kaymağı mandıranızdan alın. Onu 5 litrelik bir bidona dökün ağzına poşetli şekilde sıkıca kapayın ki hava geçirmesin. İçinde yağı birleşene kadar elinizde sallayın, yerde yuvarlayın vs. ya da tencrede kaşıkla karıştırın ama zor. İçinde pütür pütür olacak en son, onu toplayın abi bir kenara streç filme şekil verin ya da kaba koyun mükemmel oluyor.

Bize memleketten gelir tereyağı, eskiden kaymak ekşiyince böyle yapardık. Sağolsunlar hayvancılık eskisi gibi değil, gelenle yetiniyoruz.

Gerçek sıvı kaymak biraz pahalı 2 litresinden yarım kilo civarı terağı çıkar. Hazıra göre pek karınız olmaz, belkide 5-6 lira zararınız olur. Fakat evlatlarınızın ağzına tertemiz gıda sokarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Biralarda indirim var mı?

Sadece viskilerde, bugün son. Geçen hafta votkalarda varmış. İndirim için etiket tabela vesaire hiçbirşey yok.
  • 101 de karlıdağ tereyağı 30 lira ama tuzlu.neden tuzlu yaparlar anlamıyorum

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Tuzlu tereyağı yemeklere tuzsuz olanlar kahvaltıya kullanıldığı için hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: piyalida

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu]

Bu lipton un fiyati iyi midir, forumdaslar???

Hocam Tirebolu42 hangi.magazada vardi ? Çok güzel bir çay. .... Bölgeselmi acaba?

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    hocam iki farklı tirebolu 42 var, çaykur da orada üretiyor ve 42 numaralı fabrika muhabbeti var. asıl hangisi orjinal vs durum karışık ben sitesinden çaykurdan aldım o mavi ambalaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Biralarda indirim var mı?

Sadece viskilerde, bugün son. Geçen hafta votkalarda varmış. İndirim için etiket tabela vesaire hiçbirşey yok.

alkol ve sigarada hiç bir şekilde insert , afiş , yazılı görsel reklam yapılamıyor. Belki onunla ilgili bir durumdur hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tuzlu tereyağı yemeklere tuzsuz olanlar kahvaltıya kullanıldığı için hocam

Neden öyle isteyen zaten yemeklerine tuz koyamıyor mu

Sizin dediğiniz gibi olsa hem normali olur hem tuzlusu olur. Sadece tuzlusu var. Bence asıl sebebi tuz ucuz olduğu için %5-6 ne kadarsa tuz oranı sineğin yağını çıkarmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanity Fair -- 26 Kasım 2017; 21:48:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

101 de karlıdağ tereyağı 30 lira ama tuzlu.neden tuzlu yaparlar anlamıyorum

Tuzlu yaptığında raf ömrü uzuyor...
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Hocam ben trabzonda yasiyorum burdaki magazalarda bulunuyor. Fiyatida 23.90 ₺.

• piyalida P kullanıcısına yanıt
    İzmir' de yok hocam mağlesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

Kanyak gibi kalmaz çünkü arkadaş o resimdeki viskileri sormamış, genel olarak F/P sormuş Yorumada pek açık değil zaten damak tadı sonuçta. Ben Laphroiag seviyorum. Migroslarda satılmıyor sanırım.

İndirime macrocenterlar da dahil mi?

Kusura bakma geç gördüm mesajını. Evet Macrocenter'lar dahildi ki ben de zaten hepsini Macrocenter'dan aldım. Bu indirimi Migros organize etmiş. Bütün viski distribütörlerini bir masaya toplamış ve böyle bir indirim yapacağız, katılıyor musunuz diye sormuş, katılmayanlara da bu haftasonu rafta ürününüz yer almaz demiş ki hepsi katılmış diye duydum.

Neyse dün bu viski bana baya yeter diyordum ama yine dayanamadım akşam 21:45'te gidip 6 şişe daha aldım Selamiçeşme Macrocenter'dan

• BTMWTMP B kullanıcısına yanıt
    Haftasonu kampanyaları pazartesiyede uzuyor, acaba viski indirimi pazarteside olacakmı? Geçen hafta votkalar indirimdeymiş. Belki haftaya şaraplar yada biralarda bir indirim olabilir mi? Böyle bir duyum aldınız mı?
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    Normalide var zaten

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    İnternet sitelerinde var görüyorum ama gerçekte hiç rastlamadım. Aynı tereyağ a101'de de indirimli şuan, oradakilerde hep tuzlu. Kampanya dönemlerinde tuzluları iteliyor olabiler
  • Vanity Fair kullanıcısına yanıt
    A101 de milkten diye satılan onların tuzsuzu bulunduğum şehirde yerel marketlerde karlıdağ tuzsuz mevcut aldım karşılaştırdım lezzeti aynı

• quote:

A101 de milkten diye satılan onların tuzsuzu bulunduğum şehirde yerel marketlerde karlıdağ tuzsuz mevcut aldım karşılaştırdım lezzeti aynı

bende bakıyorum hiç tuzsuz olan karlıdağ görmedim.inadına tuzlu satmalarının bi sebebi vardır ama ne acaba tuzsuz olanlar çabuk bozuluyo belkide.

en ucuz tereyağı 28 lira.sağlığa zararlı yemeyin.

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Dediklerine katılıyorum O topa bir girersek içtiğimiz şişe sularına varana kadar durum içler acısı

• 
Sayfa: önceki 37303731373237333734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.