Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yuh diyorum ya 1 tane yüzde yüz aldım 2 yüzde 75 olur diyodum 50 ye denk gelmiş
  • Kesinlikle ve kesinlikle hile var bu işte,asla o kadar hızlı bitmesine imkan yok.
    Bu ne arkadaş %100'de açtım sayfayı tel no,kart no saç sapan bir resim doğrulama,aynen şu şekilde = (cx?&^'+;:..) bunları yazana kadar(en fazla 30 saniye) anca 1 tane %50 yakalayabildik.Sonra sayfayı tekrar yeniledim %25 yarıya düşmüştü bile.
    Yuh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrsmith&5

ilk önce yazdım bu kart no daha önce kaydedilmiş dedi tekrar uğraşana dek %50 ye düştü niye olduysa öyle bi hata

Aynısı bende oldu 2 defa..sonra kabul etti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Resmen ışık hızıyla bitti tıkla kazan. %100 ile %75'in bitmesi 30 saniyeyi geçmedi. 3 tane %50 ile yetindim.

aynen 2 tane %100 aldım, sonra bi anda %50 ye düştü %75 i görmedim bile 2 tanede %50 aldım.
  • bence de bir saçmalık var ama neyse..
  • bende yuh yazmak için açmıştım sayfayı yazılmış bile gerek kalmamış
  • sabahtan beri takip ediyordum, bankaya gitmem gerekti, gittim geldim derken en fazla 5-10 dk pc başında değildim. o arada başlatmışlar. bir de baktım %25 diyor. hay ben böyle şansın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

quote:

ilk önce yazdım bu kart no daha önce kaydedilmiş dedi tekrar uğraşana dek %50 ye düştü niye olduysa öyle bi hata

ben ilk girdiğimde kart no yu girdim kaydınız başarı ile yapıldı yazısı çıkmadı hepsi kapalı gözüküyordu yarım dakka sonra falan açıldı, o anda kabul etseydi alıyodum 4 tane %100 ü. sonra birden açıldı %75 i görmedim bile:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Ben bu kadar hızlı bitenine şahit olmadım.

Aynen Bu ne Hız
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

quote:

bende 2.de oldu da neye yarar tükendi o zamana kadar çoktan
  • Sırf dh olarak düşünmeyin olayı...Burası gibi çok sayıda site ve takipçisi var....Ayrıca artık mailede yolluyorlar...O şekilde takip edende var...Her zamanki saatinde açıldığı için de bu kadar çabuk tükendi sanıyorum...Son haftalarda hep sürpriz saatlerde oluyordu...

EKLEME: Sanırım kimse %75 alamamış...%75 seçeneğinde bir problem olabilir...Var mı %75 yakalayan?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 29 Kasım 2011; 16:02:57 >
  • %75 alan varsa yazsın valla tebrik edicem bu ne hızdı ya:)=
  • %75 kazanan var mı? %100 den %50 geçti bende
  • kim ne aldıdan ziyade %75 denk getiren oldu mu? kimse göremedi çünkü..
  • bugün alabiliyormuyuz ürünleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

%75 kazanan var mı? %100 den %50 geçti bende

aynen bence %75 i vermediler...
  • Bende yok yuzde 100 ve yuzde 50 oldu..

Ürünler bugun alınabilir.. internete işlenmiş hemen indirimler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raskolnikov77 -- 29 Kasım 2011; 16:04:51 >
  • ne kazandığımızı nasıl sorguluyoruz ? veya nerden öğreniyoruz liste lafan açıklanıyor cevap verilirse teşekkür ederim...
  • Yüzde 75 verdiklerini zannetmiyorum.
    Ekranda ben yazarken %100 vardı bilgileri hızlı girmeme rağmen sonuç %50
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

ne kazandığımızı nasıl sorguluyoruz ? veya nerden öğreniyoruz liste lafan açıklanıyor cevap verilirse teşekkür ederim...

Marketlerde kiosk var...Oradan görebilirsiniz...
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.