Şimdi Ara

MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] (1457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
87.267
Cevap
930
Favori
6.206.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
145 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: belo3

Tam bana göre kampanyasında ilkini yapmadan ikinciyi, görme imkanımız varmı acaba.

Yok sanırım ben de yağ bekliyorum kaç farklı kart denedim ama hep başka şeyler çıkıyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dguoguz kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyor hocam söyleseniz de biz de bilsek?

• quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Nasıl oluyor hocam söyleseniz de biz de bilsek?

dguoguz ne yazmış ki, alıntıladığın mesajı silmiş

• sanalmarkette money puanlar kullanilabiliyor mu?
  • v4science kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Ehediyem kart almıştım 2 tane 100 lük bunları yarım olarak kullandım sonrasında telefonu değiştirdim mesajlardaki kodlar silindi müşteri temsilcisi yapacak birşey yok dedi.Burada gördüğüm kadarıyla müşteri temsilcisinden çok daha bilgili arkadaşlar var.Ne yapmak gerek arkadaşlar.

Bu sistemi kurdular ise si.. si.. o yarım kalan 15 haneli numaraları size bulup en azından telefonda okumaları lazım. Aynısı benim de başıma geldi. Yarım kalan numaraları teknik ekiplerine buldurtup telefonda okutturdum. Sizi tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim ve onu da takmazlarsa basını çağırıp açıklama yapacağım diyin. Ben bu yöntemleri kullandım. benim 3-4 tane toplam 454 TL olanlar yok oldu. en azı olan 12,40 TL olanın bile yarım kalan 15 haneli kodlarını aldım. Hakkınızı arayın. Sistem lanse edip sonra arkasında duramayanlara derslerini verelim ki hizaya gelsinler.

• Bu nasil bir tepki? Neyin "oha"si?

Simdi kredi karti ile denedim odeme ekraninda "puanlar & hesaplar" kisminda cikiyor.
    AMA bkmexpress ile odemeye kalkinca o secenek CIKMIYOR. Nasil bir sacmalik bu?

Ozellikle yaziyorum ki belki baska birisi de ayni sorunu yasayabilir.
    Forumda da ilk sayfada herhangi bir bilgi yok aralara baktim oralarda da hic gecmemis.

Herkes her seyi bilmek zorunda mi pek'? Tabii ki degil.
    Bu tavirlara hic gerek yok dogrusu.
    Bir duzgun tepki vermeyi ogrenemedi bu forum.
  • v4science kullanıcısına yanıt
    Üç dört sayfa önce var elli kere soruldu bi kaç sayfa karıştırmak yerine işin kolayına kaçın sayfaları aynı şeylerle gereksiz yere meşgül edin devam edin

• Guzel kardesim erinmedim tekrardan geriye dogru sayfa sayfa gittim.
    9 sayfa once bir arkadasim sormus ona da cevap verilmemis.
    Link:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=109026061

Yani neymis, 3-4 sayfa once yokmus ve 50 kere sorulmamis.
    Bilip bilmeden neyin artistligini yapiyorsun "oha" felan?

Eger 50 kere soruluyorsa nicin konulmuyor ilk sayfaya.
    Ayrica bkmexpress ile puan kullanilamamasi da ayri bir sorun.

Burada amac insanlarla bilgi paylasmak laf soyleyip ego tatmin etmek degil.
    Diger arkadaslardan da ozur dilerin bu mesajla konu disina ciktigim icin.
  • Bkm expreste hiçbir bankanin puanini kullanamazsiniz. Bunun için bkm'ye mail atip sistemlerini geliştirmeleri önerisinde bulunulabilir. Uzamayaydi iyiydi iyi forumlar.

• Banka puani degil hocam, normal money puan yani kredi karti ozelligi olmayan siradan money card puani yanlis anlasilma olmasin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: n_medya

Bkm expreste hiçbir bankanin puanini kullanamazsiniz. Bunun için bkm'ye mail atip sistemlerini geliştirmeleri önerisinde bulunulabilir. Uzamayaydi iyiydi iyi forumlar.

bu arada bkm ekspresste world card kredi kartı puanları kullanılabiliyor sanırım.. yani şahsen kullanmadım ama eğer kaldırmadılarsa sık sorulan sorular kısmında böyle bir ifade vardı..
  • Son gunlerde bu konuda surekli bi e-hediyem kart konusuluyor. Dusundugum yontemse fazla ses etmeyin, yakinda elinizde patlar benden uyarmasi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En gıcık kaptığım nesaj türü, fazla yaymayın, yoksa biter

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Son gunlerde bu konuda surekli bi e-hediyem kart konusuluyor. Dusundugum yontemse fazla ses etmeyin, yakinda elinizde patlar benden uyarmasi.

Hocam bu yöntemleri paylaşsanizda

Bizlerde faydalansak

• quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Bu migrosun depolarında ürün olmamasına acayip gıcık oluyorum. Her yerdemi böyle yoksa bazı yerlerdemi böyle. Abi X firma reyonda ne koyduysa odur başka yok diyorlar.

Stoklu calisilmiyor. Stok yapilmamasi isteniyoe zaten nerdeyse hergun kamyon geliyor.

hocam pm den migros konusunda bir sorum vardı cevap verebilirseniz sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

En gıcık kaptığım nesaj türü, fazla yaymayın, yoksa biter

Ama scoporio dogru söylüyo, yaymak belki yanlış kelime olabilir ama bazı şeyler alenen konuşulduğunda bazı işgüzarlar şikayet ediyo. Olay bitiyo. Yoksa forumdaki çoğu kişi birbirine yardim ediyo bilgi veriyo...

• quote:

Orijinalden alıntı: n_medya

quote:

Orijinalden alıntı: agtr

En gıcık kaptığım nesaj türü, fazla yaymayın, yoksa biter

Ama scoporio dogru söylüyo, yaymak belki yanlış kelime olabilir ama bazı şeyler alenen konuşulduğunda bazı işgüzarlar şikayet ediyo. Olay bitiyo. Yoksa forumdaki çoğu kişi birbirine yardim ediyo bilgi veriyo...

Aynen hocam, bu forumda pek çok kez bunu yaşadık. Halen ders alamadık, adamlara anlatıyosun ısrarla gidiyo mh'ye soruyolar her gün 3-5 kişi böyle sorduğunda kampanya uçuyo yada şartları değiştiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnkrc

quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Son gunlerde bu konuda surekli bi e-hediyem kart konusuluyor. Dusundugum yontemse fazla ses etmeyin, yakinda elinizde patlar benden uyarmasi.

Hocam bu yöntemleri paylaşsanizda

Bizlerde faydalansak

Ben kullanmıyorum e-hediyem kart, kullanan kişilere sorun söylerler diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.