Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (65. sayfa)

5 sn
118.495
Cevap
2.804
Favori
15.643.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğadan altın filiz çayın şeker hediyes vardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Vallahi buzdolabında bakliyat koyacak yer yok :) ,Adananın yaz sıcağında bez,kavanoz,paket dahil hepsinde böceklenme oluyor erzak dolabında kalırsa

• Antalya da yaşarken bizde de oluyordu.O taraftlarda yaşıyorsanız zaten almayın derim.

İstanbul'da pek olmuyor.

Açıkcası pek doğru bilgim yok bu konuda.Ama işte kullanacağımız kadarını kavanoza koyuyoruz sonra bez torbasına koyuyoruz falan öyle oluyor.Şu ana kadar en fazla 4 paket pirinç almıştım aynı anda.Bitene kadar ne kadar geçti bilmiyorum ama bir sıkıntı olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akjed

Doğadan altın filiz çayın şeker hediyes vardı.
    ne şekeri hocam görmedim ben valla Altın Filiz Çay 1 kg bu üründen mi bahsediyorsunuz ?

edit ; şimdi gördüm sanal marketten. fişle birlikte mağazaya gitsek verirler mi acaba hediye şekeri ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 15 Mayıs 2018; 17:21:23 >
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    ooyyy foruumdaki sıcak fırsatçıyı kandırmışlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

ooyyy foruumdaki sıcak fırsatçıyı kandırmışlar
    bulunduğun şehirde sanal market olmayınca böyle oluyor işte

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

bulunduğun şehirde sanal market olmayınca böyle oluyor işte

Alıntıları Göster
    bende biçok kere unuttum böyle.yan yana koysalar yada bantlasalar unutulmaz ama işlerine gelmiyor.fişle gidip alın bence.

• vitriol kullanıcısına yanıt
    carrefour'a yolunuz düşerse private label ayçiçek yağının üreticisine bakın, bunge'yi göreceksiniz.
  • kıymadaki ige indirimini kaldırmışlardı sabah. şimdi komple etleri kaldırmışlar Bir şey mi güncelliyorlar acaba yoksa yeter hemşehrim bu kadar mı dediler :)
  • quote:

bende biçok kere unuttum böyle.yan yana koysalar yada bantlasalar unutulmaz ama işlerine gelmiyor.fişle gidip alın bence.

Alıntıları Göster
    öyle yapacağız artık, algida dondurmalarda birikti 6-7 tane son gün yarın diyor hepsini alayım bari çıksınlar aradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: vitriol

demek Kırlangıç yağını da bunge üretiyor?

dün aldım 2 adet 1 lt pet ve 2 adet 5 lt teneke komili markayı da Bunge üretiyormuşşşş

salat yağlarını da bu bunge üretiyor

su gibi yağ diyorlardı M marka migrosa ürettiğine

menşei ve özelliklerine bakınca Ayçiçekten başka ürünlerden de harmanlanıp üretildikleri yazıyor ama nedir tam yazmıyor

aslında hepsi aynı fiyat farkı markanın daha çok bilinirliği ve popüleritesinden
    su gibi derken iyi mi kötü mü demişler anlamadım ama merdiven altı firma üretimi değil en azından. bir şikayetiniz olmadı bu zamana kadar kokusu olsun tadı olsun güzel yağ.

hayatımda bir kere mecburiyetten 2 kiloluk oruçoğlu diye bir yağ aldım yakındaki marketten , direk çöpe attık 1 hafta kokusu çıkmadı iğrenç bir yağdı. bunda öyle bir sorun yaşamadık, bimin solesinide kullanırız denk gelince ondada bir sıkıntı yok. gereksiz yere 30-35 liraya markaya para vermeyin, tavsiye ederim

• Salat marka yağlardan uzak durun.Kullandığım en kötü ayçiçek yağıydı.Şükür bitirdik de kurtulduk...
  • last_uk kullanıcısına yanıt
    hocam en iyisi bez torba,
    kavanozda ve saklama kaplarında kelebekleniyordu hep, kaç paket attık çöpe.
    biz öyle deyince annem bez torba dikip getirmiş 5-6 tane,
    bulgur ve pirinci bez torbada saklıyoruz, paketle gelmemişse kelebek vs, torbada kelebeklenme olmuyor kolay kolay.
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    mecburiyetten rasgele yağ almayın.ben genelde yudum alırım o olmazsa bimde sole marka yağda güzel tavsiye ederim.markette dondurma çeşiti az oluyor sanalda hepsi geliyor.

• Arkadaslar merhaba, biraz once yaptigim alisveriste odeme esnasinda kasiyer sormadan moneyleri kullanmis. Cay, uzman kasap urunleri, sarkuteri ve tatli urunlerinden elde edecegim moneyler hesaba yatar mi ?

• quote:

mecburiyetten rasgele yağ almayın.ben genelde yudum alırım o olmazsa bimde sole marka yağda güzel tavsiye ederim.markette dondurma çeşiti az oluyor sanalda hepsi geliyor.
    bimin soleside güzel kullanıyoruz onuda zaten salataya zeytinyağı koyuyoruz, yemeklerde fazla yağlı tüketmiyoruz akmasın kokmasın yeter öyle marka olsun en iyisi olsun gibi hedeflerimiz yok yani, kombo tbg vs... olmazsa migros/soleye devam.

dondurmaya gelince bizim migros 2m hangisi varsa onu alacağız mecbur kasa önünde ufacık dolap koymuşlar çoğu yoktur ama şansımızı deneyelim bakalım

not ; çayın yanındaki kesme şekeri unutmadım

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus3282

Geçerli mi diye müşteri hizmetlerini arayayım dedim telefon çalmıyor?bilen tecrübe eden yok mu?

Alıntıları Göster
    30 tl bal reçel krem çikolata tahin pekmeze 10 money kampanyasında fındık ezmesi geçerlidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ikaradas

Arkadaslar merhaba, biraz once yaptigim alisveriste odeme esnasinda kasiyer sormadan moneyleri kullanmis. Cay, uzman kasap urunleri, sarkuteri ve tatli urunlerinden elde edecegim moneyler hesaba yatar mi ?
    yatmaz,
    iade edin,
    m.h. ile görüşün moneyleriniz geri yüklensin,

alışverinizi tekrar geçin.
  • ikaradas İ kullanıcısına yanıt
    miktarı önemli, tutarın üçte biri kadar money kullanılıyor.

• Arkadaşlar az önce kipadan alışveriş yaptım kasada yanlışlıkla eşimin money kartını vermişim alışveriş yaptıktan sonra katılım sağlamış oldum moneyler gelirmi?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.