Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (42. sayfa)

19 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 39 Misafir (8 Mobil) - 41 Masaüstü17 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
118.447
Cevap
2.804
Favori
15.639.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

kampanyaya 2 kere katılabildiğimize göre, 60 liralık alışverişe 20 money kazanılır. benim sorum devam niteliğinde; tek fişte net 30+30 olarak değil de(zaten küsuratlı rakamlarla tutturmak imkansız) karışık olarak bakliyat alıp, 60 liraya erişilirse 20 money gelir değil mi, şeklinde?
    Yine tek fişte toplam 60 tl bakliyat olursa 20 money kazanırsınız. Örneğin sepetinizde biri 24 biri 36 lira iki ürün varsada kazanırsınız sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Az önce migrostan alışveriş yaptım.Fişte 75/15 sanal market kodu geldi.Fişlerinizi kontrol edin..Yağ GDİ'si varken süper oldu.Geçerlilik tarihi de 31 mayıs...Kod sanalmarket hesabında görünmüyor,sanırım sadece fişte veriliyor.O yüzden benim 3-4 kartı olanlar her karttan alışveriş yapın ki belki hepsine 75/15 kod alırsınız...
    yağ gdisi nedir
  • arkadaşlar migrosun indirimi ürünleri dahilmi bakliyata una şekere
  • bilgincevre B kullanıcısına yanıt
    Ayın 15.de 60 liralık alışverişe verilecek 9 lira karşılığındaki 1 lt.lik kırlangıç sızma zeytinyağı
  • Dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Ayın 15.de 60 liralık alışverişe verilecek 9 lira karşılığındaki 1 lt.lik kırlangıç sızma zeytinyağı
    diğer gdi leri nerden görebiliriz
  • bilgincevre B kullanıcısına yanıt
    sanalmarkette,migros uygulamasında veya migroskopta...
  • 3x500 gr karali organik çay+8 tl şeker+15 kurutatlı+gdi çay:67 tl

maximum temassız ödeme ile 24 money+5tl puan
  • İleri tarihli GDİ'leri nereden görüyorsunuz?
  • Sanal market ödemede banka puanı kullanınca money kazanımında sıkıntı olmaz değil mi?
  • arkadaslar mini testin cevabi ne idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Medellin

Sanal market ödemede banka puanı kullanınca money kazanımında sıkıntı olmaz değil mi?
    sıkıntı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenarisoy

Arkadaslar, dün yaptigim 60/20 şeker/çay ve 30/10 bal alisverislerimden kazandigim moneyler yatmadi, yatan arkadaşım var mı?
    Hocam bu sepetten 20 money mi kazanırım ben? Şeker 2 tane alıp 30u geçince de sayılıyor değil mi?

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• arkadaşlar dün çok mantıklı bir soru sordum belki bu soru sorulmadı daha önce, bakıyorum şimdi sorulara 2 kere aynı fişte tbg'den yararlanabilirmiyim sorusu 10 kere sorulmuş 10 kerede üşenmeden cevap verilmiş.

100 liralık kod var, dün mh'yi aradım onlar yüksek tutarlı çek kullanımının money'i kazanımına engel değil, demesine bile inanmadım çünkü en fazla iki kere yararlanabilirsin cevabına 2 fişten geçmesi gerekir diyenlere güvenemiyorum basit şekilde şurada tecrübe edinmiş olan var. buna cevap verebilirler.

abi travego nerede ? arıyoruz harbiden !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSM -- 11 Mayıs 2018; 16:38:24 >
  • DSM kullanıcısına yanıt
    Sondan başlayalım. Adını anma yeter.
    Şimdi şöyle bir durum var. Migros piri arkadaşlar var. Sağolsunlar her konuda yardımcı oluyorlar ama her topa girince de onlara ukala, kendini konunun sahibi zannediyorlar gibi eleştiri yapılıyor.
    Diğer taraftan tam bana göre kampanyalarından sadece 1 defa yararlanabilirsin. Bu kampanyalar kişiye özeldir.
    Genel money kampanyalarından aynı fişte de olsa 2 defa yararlanabilirsin. Ayrı alışverişte olur, ikisi tek seferde de olur.
    Kod kullanımının money kazanımına engel olacağını düşünmüyorum. Bunu migros mantığına göre söylüyorum. Ancak bu sadece tecrübelerim ışığındaki yorumum. Kesin kazanırsın diyemem ama dediğim gibi money büyük ihtimal yüklenir. Çümkü ister kredi kartı ister kredi kartı puanı ister hediyem kartla ödeme yap hepsinde yükleniyor. TBG moneyleri money ile ödesen bile yükleniyor. Sadece genel money kampanyalarında money ile ödersen money kazanamıyorsun.

Ben tecrübe ettim daha önce, tek fişke tek kampanyadan 2defa faydalanıyor. Hatta gdi, o kampanyadaki üründense, normal fiyatı kotaya dahil. Yağ tbgsi zeytinyağı gdisi ile çok kez birleştirdim. Dün bir arkadaş birleşmiyor yazdım, dedim kural mı değişti, baktım eskisi gibi. Kullanılan money ve çekler harcama kotasına dahil değil diye açık açık yazıyor. Dün 5defa 3*5kg torku + 3kg gdi yaptım, yatmazsa kavga çıkar, tüketiciyi yanıltmaktan dava bile açarım.
    bildiğim kadarıyla money kazanman için para ödemen lazım. kod kullandığın kısmına money gelmez,kredi kartı puanı oluyor sadece.
  • anneler günü gdisi belli oldu mu arkadaşlar ?

birde acil uygun fiyatlı idare edecek bir ütü almam lazım, touchme tch3736 70 liradan 50 liraya düşüyor alıp kullanan var mı iş görür mü, yada uygun fiyatlı. başka tavsiyeniz var mı ?
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    Sinbo tost makinesi ve ağız bakım ürünü sanırım 9 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaragul40

Sinbo tost makinesi ve ağız bakım ürünü sanırım 9 tl
    teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.