Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (26. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 41 Misafir (11 Mobil) - 35 Masaüstü14 Mobil
5 sn
118.390
Cevap
2.802
Favori
15.634.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış tutarda money yatırma var gibi 60 liralık falan alınsa ne kadar yatar acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar gör inan ile 50 tl üzeri et alısverisine yüzde 30 kampanya ve BKM birlesir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bukimyahu

Arkadaslar gör inan ile 50 tl üzeri et alısverisine yüzde 30 kampanya ve BKM birlesir mi ?
    Ben haftasonu aldım birleşti.
  • İGE'de 100 puan toplamanın bir yolu yok mu? bir 3-5 puandan fazla alamıyorum o da bir işe yaramıyor et kampanyasını kullanmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seeder

İGE'de 100 puan toplamanın bir yolu yok mu? bir 3-5 puandan fazla alamıyorum o da bir işe yaramıyor et kampanyasını kullanmadım.
    Olmazmı hiç.. tabii ki var.

Hedefler bölümüne giriyorsunuz, oradaki tüm görevleri yapın 50-60 puana çıkarsınız. Ardından hergün girin, Hedefler bölümüne genelde hergün yeni anket, video ve görev geliyor, kısa zamanda halledersiniz.

Sakın vazgeçmeyin. Aklınıza takılan birşey olursa Çekinmeden sorun lütfen. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baratonian -- 8 Mayıs 2018; 16:39:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burjuva16 B kullanıcısına yanıt
    yönetim bu durumu gördü bir açık olmadığı yönünde fikir oluşturdu,
    eski konu kapatılıp bu konu açıldı hatta ilk mesaja da İGE olayı eklendi.

,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 8 Mayıs 2018; 16:57:33 >
  • Şu an Migros da boombastic çikolatada 5 al 4 öde kampanyası var .
  • Bilge Kral B kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 2 hafta oldu yarın son :)

• Migros Sanal Market’ten İlk Kez Sipariş Veren Müşterilere 50 TL’ye Kadar İndirim!
    Bu kampanyadan 7 Mayis - 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten ilk kez sipariş veren müşteriler faydalanacaktır. Migros Sanal Market’ten ilk kez sipariş veren müşteriler kampanya suresince verecekleri ilk 5 siparisten 1., 3. ve 5. sipariş sonrasi hediye çeki kazanabilecektir. Musteriler 1. alisveris teslim edildikten sonra 10 TL, 3. alisveris teslim edildikten sonra 10 TL, 5. alisveris teslim edildikten sonra 30 TL olmak uzere toplam 50 TL’lik hediye çeki kazanabilecektir. Kazanilan hediye cekleri 1., 3. ve 5. siparişin teslim edilmesinin üzerinden en fazla 5 is gunu geçtikten sonra müşterilerin hesaplarina yüklenecektir. Yuklenen hediye ceklerinin son kullanim tarihi 31 Agustos 2018 23:59’dur. Bu tarihe kadar kullanilmayan hediye cekleri geçersiz olacak ve bir daha kullanilamayacaktir.
    https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/19455-migros-sanal-market%E2%80%99ten-ilk-kez-siparis-veren-musterilere-50-tl%E2%80%99ye-kadar-indirim

• Sms le 75/15 hediye çeki geldi sanal markette geçerli.gdi gününü boş geçirme diyor herhalde.

• Arkadaşlar Türk Telekom şifresini 1 hesap 1 kez mi kullanabiliyor yoksa aynı gün mü 1 kez kullanabiliyor?
  • universty3 kullanıcısına yanıt
    Kişiye özel sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: burjuva16

Bu mesaj silindi.
    her kampanyanın bir sonu vardır kimseyi suçlamaya gerek yok

• m.aksoy M kullanıcısına yanıt
    % 30 money kampanyası varken daha önce et alışverişiniz oldu mu. Örneğin daha önce 50 tl et almışsınızdır 15 ordan geliyordur. Sistem toplamı gösteriyordur

• arkadaşlar yeni insertte güneş kremlerine money kampanyası ya da indirim olacak mı? bilgisi olan var mı?
  • aslı nedir öğrenmek gerek. bazen bazı ürünleri , bazı mağazalardan topluyorlar. bu illa ki üründe bir sorun var anlamına gelmiyor diye düşünüyorum. migros'un kendi bünyesinde bir düzenleme de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

aslı nedir öğrenmek gerek. bazen bazı ürünleri , bazı mağazalardan topluyorlar. bu illa ki üründe bir sorun var anlamına gelmiyor diye düşünüyorum. migros'un kendi bünyesinde bir düzenleme de olabilir.
    Bazı serilerinde yada bildiğin çoğu serisinde civa tarzı ağır metallerin kat be kat yüksek çıkmasından, ilgili üretim yerindeki “henüz” duymadığımız birçok şeye kadar sebebi olabilir. Marka değerine zarar vermesin diye kaldırıyorlardır. Dikkatli olmakta yarar var. Şahsen çok nadir alıyorum o da dardanel zeytinyağlı yada yağsız olanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baratonian -- 8 Mayıs 2018; 19:0:40 >
  • Baratonian kullanıcısına yanıt
    ne olduğunu bilmiyorsak dikkat ederek yazmamız iyi olur. private label olarak ton balığı ürettiren bir çok market kerevit a.ş. ye yaptırmakta zaten. bir sorun var ise diğer marketlerin ürünlerinde de vardır tahminen. ayrıca, ramazan nedeniyle iyi bir zam falan yiyecekse bu ürün, geri toplama yapıp, zamlı fiyattan döşeyecek olabilirler. 2-3 yıl s.k.t. si olan bir ürün çeşidi yanlış hatırlamıyorsam zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

ne olduğunu bilmiyorsak dikkat ederek yazmamız iyi olur. private label olarak ton balığı ürettiren bir çok market kerevit a.ş. ye yaptırmakta zaten. bir sorun var ise diğer marketlerin ürünlerinde de vardır tahminen. ayrıca, ramazan nedeniyle iyi bir zam falan yiyecekse bu ürün, geri toplama yapıp, zamlı fiyattan döşeyecek olabilirler. 2-3 yıl s.k.t. si olan bir ürün çeşidi yanlış hatırlamıyorsam zaten.
    Diğer marketlerle bir alakası yok, mevzu Migros Markalı Tonbalığı. Yarın öbürgün fason üretim yaptırdığı firmanın 1 tane üretim tesisinde bir sıkıntı durumu çıksa (hijyen olarak) yahut fetö den soruşturma yese o firma. Migros açıklama yapar şu tarihte toplattık der.

Hergün fiyat etiketleri değişiyor ürünlerin raflarda iken, fiyat değiştirmek için raftan indirmeye gerek yok, raftayken zaten değişiyor.

Tabii ki çok değişik nedenlerle de olabilir toplatması ama burası Türkiye abicim, kendini kollucan.. En kötüye göre pozisyon alınan, iyi çıkarsa amenna. Daha bugüne kadar bizim ürünümüz Leş, Bozuk hadi toplayalım diyen firma yok, zehirlenecen olay olacak anca öyle.

Ek bilgi skt ye çok güvenmeyin, yani mümkün olduğunca sonlara gelenleri yemeyin. Vakti zamanında İstanbul metrosunda tam tamına son kullanma tarihi 1 ocak olan pudingleri 31 Aralıkta dağıttılar millet kapış kapış aldı. Bizim millet sanıyor ki skt si geldiği anda otomatik program devreye girip ürün bozuluyor.
    Ürün zaten ilk günden bozulmaya ve bakteri yükü artmaya başlıyor o yüzden ben şahsen kullanım ömrü olarak yarısını geçeni almıyorum. Örneğin yoğurt 20 günse 10. Günde ise almam, yahut süt 3 ay ise, 1 ayı aşanı almam. Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baratonian -- 8 Mayıs 2018; 19:35:37 >

• Merhaba arkadaşlar, semtimize migros açıldı vebu vesileyle ben de konuyu yakınen takip etmeye başladım. Aklıma takılan birkaç soru var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1.Öncelikle money kampanyalarını nerden öğrenebiliriz?
    2.Yatan money'ler money karta yatıyor sanırım. Kartım mevcut ve aktif durumda, yatan bu money'ler nasıl kullanılıyor?
    3.Money'lerin bir geçerlilik süresi varmı? Varsa money kart içeriğini nereden öğrenebiliyoruz?
    4.Haftasonu 140 liralık tek fişte et harcaması yaptım. Bu bahsettiğiniz 50 liralık ete 30 liralık money kampanyası fişe yansımamış görünüyor. Bir kayıt falan mı gerekiyor?

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.