Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Toni-1903 , tanerakinnn , base07 , base07 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 28 Misafir (2 Mobil) - 27 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
118.388
Cevap
2.802
Favori
15.634.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ttnet prime uygulamadan sanalmarket kodu alınamıyordu, mesaj atınca geliyor. kullananların bilgisine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: benliharun

Sanalmarket'e özel Algida ürünlerinde 30 TL üzeri Alışverişe 15 TL indirim. İkinciye %50 ve Money Bonus %20 indirim ile birlikte değerlendirilebilir.
    Teşekkürler tamda dondurma alacaktım sayende faydalanmış olduk
  • haber veren arkadaşa teşekkürler.

geçen günler de monster içeçek paylaşmışlardı.

tesadüf denk geldim.

5 kutu 355 ml drink i 8 tl aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IGE üyelerine 4 lü 1 lt yedigün 5.69 tl ye geliyor paylaşıldıysa özür dilerim değilse ilgilenenlere duyurulur. Bir üyelikle 3 defa alınabiliyor. Şahsen benim üyeliğim yok hanımın hesaptan aldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iqwert -- 16 Temmuz 2018; 20:40:1 >
  • Sanalmarket den verdiğim siparişi bir sebeple iptal ettim, kapıda ödeme seçeneği ile işlem yaparken 15 Money kullanmıştım. Sipariş İptali sonrası kullandığım Moneyler hesaba iade olmadı. Hemen değil bir gün sonra mı iade oluyor, yoksa hiç mi iade olmuyor. Müşteri hizmetleri üzerinden mi iade istemeli? Böyle bir durum tecrübe eden arkadaş var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: emirtarik

Sanalmarket den verdiğim siparişi bir sebeple iptal ettim, kapıda ödeme seçeneği ile işlem yaparken 15 Money kullanmıştım. Sipariş İptali sonrası kullandığım Moneyler hesaba iade olmadı. Hemen değil bir gün sonra mı iade oluyor, yoksa hiç mi iade olmuyor. Müşteri hizmetleri üzerinden mi iade istemeli? Böyle bir durum tecrübe eden arkadaş var mı?
    hocam normalde hemen iade olur ve hesapta görünür. bence siz yarın öğlene kadar bekleyin, bi gelişme olmazsa müşteri hizmetlerini arayın.
  • Normal şekilde düşmez. Ama önce 30TL sipariş verip 15 indirimi alırsınız, sonra siparişe ek yaparsınız bir 15 indirim daha alırsınız :)
  • Mini test cevabı İtalya.

• Mkolay kullanan var mı ? Güzel kampanya yapmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ige banlamadan önce ananas aldım kullanamadım. Sonra ban yedik. Şu Testler anketler zaten çıkmıyor migros ne yapmak nereye varmak istemektedir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    ne için banladılar hocam
  • Bana özel kampanya kısmında 5-18 TEMMUZ 2018-57TL'lik kırmızı et alımına 8Money hediye! şeklinde bir kampanya var. Bugün 60 TL'lık et alışverişi yaptım ancak mailime gelen alışveriş detay listesinde (aşağıya ekledim) yapılan bu harcama 6.04 TL indirimle 54.33 TL olarak yapılmış gözükmekte.

Bu durumda 8 TL Money kazanmış oluyor muyum?

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

Kampanya detayı;

Promosyon Adı : TBG-1 KAMPANYASI 5-18 TEMMUZ 2018-57TL'lik kırmızı et alımına 8Money hediye!
    Açıklama : 5 - 18 Temmuz 2018 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet, Sanal Market veya Macrocenter'dan kampanyaya dahil Money Club Kartınızla yapacağınız tek seferde 57TL'lik kırmızı et alımına 8Money hediye! Kampanyadan 1 kere yararlanabilirsiniz.Kazanılan moneyler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 31 Aralık 2018 tarihine kadar kullanilabilecektir. 1Money=1TL. Uzman kasap urunleri dahil degildir

• ruşenamcanınoğlusedat kullanıcısına yanıt
    ige de indirim vs yatmadığı zaman kayıt açarsanız incelerken anlıyorlar. ige kadınlara özel. erkek olup kullananlar o yatmadı bu yatmadı diye kendi sesleriyle gidip kayıt açıyorlar. adamlar anlar tabi.
  • Yeni gdi listesi olan atabilir mi?

• Reco. kullanıcısına yanıt
    Ben de bizim hanım adına IGE açmıştım ama garip bir durum oldu, Money Card hanımın ama telefon olarak benim telefon kayıtlı. Birkaç ay önce biri aradı cepten, bilmem nerede IGE toplantısı varmış, onu haber vermek için aradık dedi. Yakaladılar, kesin IGE hesabını kapatırlar dedim ama birşey olmadı.
  • p503 P kullanıcısına yanıt
    toplantı için arayan birimin hesap kapatma yetkisi yoktur.

genelde hesabı kapatılanlar düşmeyen ige indirimi için arayıp kayıt bırakanlar. daha önce başıma geldi oradan biliyorum.
  • gdi ne demek kardeş
  • Gdi. 60 TL üstü uygun fiyata alınan ürünler. Gördüğüne duyduğuna inan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dadas2558 kullanıcısına yanıt
    gördüğüne inan indirimi oluyor. 60 tl üzeri alışveriş üzeri alışverişe gdi de olan ürünlerden alınabiliyor.
  • cool_boy10 C kullanıcısına yanıt
    şimdilik bu yeterli arkası sonra ulaştıkça atarım

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.