Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (162. sayfa)

5 sn
118.435
Cevap
2.803
Favori
15.639.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• kozmetikte ve parfümlerde %50 ye yakın indirimler var ige indirimi bi düşse çokkkkk iyi combolanır
  • Ölüncek Adam kullanıcısına yanıt
    Barkod paylaşılırsa herkes yararlanır
  • Arkadaşlar bu moneylerin 30 Haziran'da silneceği muhabbeti vardı. Noldu var mı böyle bişey

Yoksa vaziyet alalım
  • firatsedat kullanıcısına yanıt
    ige'den kazandigimiz puanlarla yakit alinabiliyor mu? bilginiz var mi?
  • Sabun indirimi bekleyen bir arkadaş vardı gözün aydın
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Kasiyer menü 13 numaralı tuştan yapacak islemi bena da aynisi oldu bir kac telefon gorusmesi yapti sonra 13 numarali menuden indirimi kullandirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenarisoy

https://iyigelecekelcileri.migros.com.tr/gifts alacaklarının listesi burada var girip bak
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Ben rulo havlu aldim hatta kampanyali di 30tl.den 22 kusur.e dusmus birde benim kodla %30 oldu 16tl kusur odedim ciktim. İlk basta kasiyer beceremedi sonra biryerleri aradi tarif ettiler. Bende kasiyere sordum nasil yaptin diye menu 13.ten oluyormus agbi dedi.
  • evrenarisoy E kullanıcısına yanıt
    Alamazsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Arkadaşlar bu moneylerin 30 Haziran'da silneceği muhabbeti vardı. Noldu var mı böyle bişey

Yoksa vaziyet alalım
    Bu katalogdan once kazandigin puanlar 30 haziranda silinecek bu katalogda kazandiklarin icin 31 Aralik 2018 yaziyor katologda ama migrosun sistemleri bu ara karisik ben onlari sa kullanmayi dusunuyorum
  • 8-30 haziran arası banabak uy.'da proshield ve proglide'larda %30 indirim var.Yukarıda arkadaş selpak TK'larda indirimin kasiyer tarafından nasıl düşüleceğini açıklamış.Bu insertte proshield'de indirim yok ama gelecek insertte olursa bu indirimle birlikte çok uygun fiyatlar gelebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali6511

Ben rulo havlu aldim hatta kampanyali di 30tl.den 22 kusur.e dusmus birde benim kodla %30 oldu 16tl kusur odedim ciktim. İlk basta kasiyer beceremedi sonra biryerleri aradi tarif ettiler. Bende kasiyere sordum nasil yaptin diye menu 13.ten oluyormus agbi dedi.
    Teşekkürler....
  • faruk368 F kullanıcısına yanıt
    deodorantlarda da var mı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44cihan44

Alamazsin
    Neden? Nerde yazıyor veya nerden biliyorsunuz?
  • Sil süpür gibi bır sey gelmıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

Şuan katıl, tek kat sorunsuz yatar, x2 den yatmazsa kayıt açtır yatar o da

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam,müşteri hizmetleri tek fişte 50tl harcama yaptığınız için 12 money yatar demesine karşın 24 money yatmış.Az önce farkettim...Tekrar teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenarisoy

Puanları money e çevirirseniz alabilmeniz lazim. Aksi birsey var mi detaylarda bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Sil süpür gibi bır sey gelmıs
    Nedir hocam?
  • X2 money kampanyası olan günde sanalmarketten sipariş vermiştim. Siparişi bugüne ertelemek zorunda kaldım. Moneyler x2 olarak yatar mı? Ödeme bugün gerçekleşti diye siparişler bugün alınmış gibi kabul edip x2 moneyi yatırmamazlık yaparlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.