Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ATEŞ , riberry , xlv , Erkan_76 , Erkan_76 , bnsed Daha Az
6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 23 Misafir (3 Mobil) - 23 Masaüstü6 Mobil
5 sn
118.485
Cevap
2.804
Favori
15.642.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ruşenamcanınoğlusedat kullanıcısına yanıt
    Bende 2 adet aldım, ürünün içindekiler kısmında glikoz şurubu göremedim hocam "beyaz şeker" yazmışlar, belki alacak arkadaşlara faydası olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevoLand -- 5 Haziran 2018; 18:19:22 >
  • 7 haziranda x2 money kampanyasi var. 30 liralık bayram cikolatasina money bonusla 20 money falan veriyor. Başka şeyler de var bi bayram cikolatasi işime yarar.

Ekleme: Kirmizi pelerin paylaymis farketmemisim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardcrss -- 5 Haziran 2018; 18:26:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen yıl bu zamanlar 5lt Salat markayı 9TL vermişti zannedersem.

• RevoLand R kullanıcısına yanıt
    migrosa özelmi üretiyor acaba 3 yıldır zam görmemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

7 haziranda x2 money kampanyasi var. 30 liralık bayram cikolatasina money bonusla 20 money falan veriyor. Başka şeyler de var bi bayram cikolatasi işime yarar.

Merhaba, hocam money puanlarla alsak yinede money hediyesi eklenir mi. Bilginiz var nı. ? Teşekkürler.
  • Normalde tbg yi kullaninca yeni tbg cikmiyor muydu. 2 donemdir kullandigim tbg nin yerine yeni tbg cikmiyor bana. Ama fiste bile yaziyor yararlan yeni kampanyani gor diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

7 haziranda x2 money kampanyasi var. 30 liralık bayram cikolatasina money bonusla 20 money falan veriyor. Başka şeyler de var bi bayram cikolatasi işime yarar.

money bonus dedigi ne oluyor hocam onu anlamadım :D bonus kartın moneyli hali falan mı
  • CaPAxA kullanıcısına yanıt
    Normalde dediğiniz gibi oluyordu. Ama Migros bu dönem farklı davranıyor. Yenisini eklemiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bu ige deki oyuncak indirimide mi kartlardan silindi?

• RevoLand R kullanıcısına yanıt
    gerçek şeker kullanacaklarına pek ihtimal vermiyorum ama kesin konuşmamak lazım yine de

• mert341903 M kullanıcısına yanıt
    garantinin kredi kartı :D
  • cool_boy10 C kullanıcısına yanıt
    benim iki kartta da 30 tl indirim tanımlı olarak duruyor hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fairy % 30 TBG si olupta indirim yansimayan arkadaşlar vardi. Kayıt actirmislardi sonuç nedir arkadaşlar ?

• Arkadaşlar bana Ferrero Rocher kutusu lazım büyük olanlardan. Elinde olan var mı
  • Money ile ödeyerek tbg'ye tanımlı %25 indirimli ürün alışverişi yaptım ama indirim düşmedi.
    Bunun üzerine kayıt açtırdım gelen cevapta kartınıza indiriminiz yüklenmiştir diyor.
    Bu anladığım kadarı ile sıradaki alışverişte indirim tutarı kadar indirim yapılacak şeklinde.
    Moneylerde bir artış söz konusu değil gelen mesaj sonrası.
    Bu sorunu yaşayan ya da konu hakkında bilgisi olan varmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hersh

Merhaba, hocam money puanlarla alsak yinede money hediyesi eklenir mi. Bilginiz var nı. ? Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    hocam genel kampanyalarda money kullanırsan tekrar kazanamazsın, ama tbg lerde kullanabilirsin sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurtlu70

Money ile ödeyerek tbg'ye tanımlı %25 indirimli ürün alışverişi yaptım ama indirim düşmedi.
    Bunun üzerine kayıt açtırdım gelen cevapta kartınıza indiriminiz yüklenmiştir diyor.
    Bu anladığım kadarı ile sıradaki alışverişte indirim tutarı kadar indirim yapılacak şeklinde.
    Moneylerde bir artış söz konusu değil gelen mesaj sonrası.
    Bu sorunu yaşayan ya da konu hakkında bilgisi olan varmıdır.
    hocam o kartla ilk alışverişinde indirimin düşecektir, money olarak görünmez. sanalmarkette bunu görebilirsin.
  • Şuanki tbgler ne zaman değişecek ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Normalde tbg yi kullaninca yeni tbg cikmiyor muydu. 2 donemdir kullandigim tbg nin yerine yeni tbg cikmiyor bana. Ama fiste bile yaziyor yararlan yeni kampanyani gor diye.
    hocam bir kampanya döneminde her karta en çok 3 tane tbg tanımlanıyor. sanalmarket hesabınızda hepsini görebilirsiniz. bazen aynı anda çıkmıyor, birini yaptıktan sonra diğeri çıkıyor. ama bi iki hesaba girip çıkarasanız hepsinin eklenmiş olduğunu görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Şuanki tbgler ne zaman değişecek ki ?
    yeni kampanya döneminin başladığı ilk gün, yani 7 haziran.
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.