Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aktasonline Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 26 Misafir Kullanıcı
25.860
Cevap
907
Favori
3.242.089
Tıklama
Giriş
    2492 Mesaj

Hocam o zaman gelmemesi için sebep yok sistem hatası oluştu demek ki ve yüklenmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ForzAras kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mayıs ayı içerisindeki Facebook kampanyasına katılmıştım. Son gün olan 26 mayısta sanalmarketten sipariş oluşturdum. Puanım yatmadı. O gündür arıyorum yok ekran resmi yok fişin altında yazıyor mu her defasında bir şey istediler. Sanalmarket bölümü ile konuşunca böyle kampanyalarda son gün ne zamansa o gün alışveriş yapılması gerektiğini bu yüzden alışverişim 27 mayıs gözüktüğü için puanım yatmamış.

Bilginiz olsun arkadaşlar sanalmarketten Facebook kodu için alışveriş yapacaksanız son güne bırakmayın.

|
    |
    Bir senenin kıymetini sınıfta kalan, Bir ayın kıymetini erken doğuran kadın, Bir haftanın kıymetini dergi çıkartan, Bir saatin kıymetini sevgilisini uğurlamak üzere peronda oturan, Bir dakikanın kıymetini uçağını kaçıran, Bir saniyenin kıymetini ölümden son anda kurtulan, Bir salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.
  • Binbaşı
    1342 Mesaj
    Bir üründe indirim varsa, Ramazan paketi içinde çıkan indirim kuponu ile bu indirimler birleşir mi?

Bugun verdiğiniz sipariş için 60 TL yi geçen kısım için bugunku gdi. Yarın yapacagınız sipariş ekide 60TL yi geçerse yarınki gdi yi alabilirsiniz.

|
    |
    baris.baris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Domates almıştım birleşmişti
    |
    |
    Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de yaptim aynisini hocam 64 tane solo ve gunluk peçete 41tl verdim. Gunluk pecete 1tl idi 60 liralik alisveris yapana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    gül_mcd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3467 Mesaj
    Kartıma hem efes hem facebook kodunu tanımlayıp 110 TL alışveriş yapsam ancak bunun 40 tlsini money ile ödesem efes ve facebook 10'ar tl money gelir mi? yoksa 100 tl altına düştüğünü anlayıp gelmez mi?

Orijinalden alıntı: Murder1nc

Ben de yaptim aynisini hocam 64 tane solo ve gunluk peçete 41tl verdim. Gunluk pecete 1tl idi 60 liralik alisveris yapana.

Alıntıları Göster
    Bende aynen böyle siparis verdim pecete ile

2. Siparisimde calve ürünleri indirimdeydi

1 solo 2 cam kavanoz mayonez 1 ketcap 1 pecete 36.7 ödedim

Yağ indirim olsaydı cok iyi olucaktı ama fiyat cok yüksek

|
    |

• Çavuş
    45 Mesaj
    Pazar günü aldığım gdi ürünlerinden ötürü marka fırsatları kapsamında 50 tllik Henkel ürününden gelmesi gereken 10 money yatmayacakmış. Müşteri hizmetleri bu şekilde söyledi. Bu hiç bir yerde yazmıyor katologdada bu şekilde yazmıyor. Tbg moneyleri aynı günde yaptığım alışverişte yattı. Bu nasıl iş ben anlamadım. Gdi hiçbir kampanyayla birleşmiyorsa tbg moneyleri niye yattı o halde?

Orijinalden alıntı: Sahap08

Pazar günü aldığım gdi ürünlerinden ötürü marka fırsatları kapsamında 50 tllik Henkel ürününden gelmesi gereken 10 money yatmayacakmış. Müşteri hizmetleri bu şekilde söyledi. Bu hiç bir yerde yazmıyor katologdada bu şekilde yazmıyor. Tbg moneyleri aynı günde yaptığım alışverişte yattı. Bu nasıl iş ben anlamadım. Gdi hiçbir kampanyayla birleşmiyorsa tbg moneyleri niye yattı o halde?
    Bana da Henkel moneyleri yatmadı. Daha önce dediğiniz gibi bir saçmnalığa denk gelmemiştim hiç Migros'ta...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Sahap08

TBG-GDI-75/10 money hepsi birleşti bende. Bir kere daha imkanım var ama stoklar biraz erisin dedim.
    Adam olmak cinsiyet meselesi değil, şahsiyet meselesidir. Necip Fazıl Kısakürek. Ben bir tepeden “Allah” diye bağırırım, o ses diğer tepeden “Özgürlük” diye yankılanır (ŞEYH ŞAMİL). Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) “Abdülhamid'i Anlamak Her Şeyi Anlamak Olacaktır" (Necip Fazıl)
  • Teğmen
    147 Mesaj
    100 lira üzeri alışveriş yapıp, bir kısmını money ile ödeyip efes kodundan ve Facebook kampanyasından money kazanımı olan oldu mu acaba ? Yarın alışveriş yapıp bir kısmını money ile ödeyeceğim tecrübe eden var mı? Ona göre pozisyon alalım

Orijinalden alıntı: kilecerme

Kartıma hem efes hem facebook kodunu tanımlayıp 110 TL alışveriş yapsam ancak bunun 40 tlsini money ile ödesem efes ve facebook 10'ar tl money gelir mi? yoksa 100 tl altına düştüğünü anlayıp gelmez mi?
    +1

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Değerli üstadlarım, 5M migroslardan yarın buzdolabı almak istiyorum, peşin fiyatına 12 taksit imkanı var. Ancak migros posları market geçiyor diye biliyorum, taksitlendirmeyi nasıl yapacaklar, kasada problem olur mu, şikayetvar da bu tür şikayetler var, ayrı sektör geçen pos cihazları mı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 18 Haziran 2019; 21:17:33 >

Pos cihazları elektronik taksit yapılan ürünse taksit yapıyor sorun olmaz.

|
    |
    Mbs79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestelli -- 18 Haziran 2019; 21:45:28 >

Orijinalden alıntı:

Arkadaşlar sadece bilenler cevaplayabilir mi?

150 liralık alışverişi yarın için bugünden yapsam, yarın siparişe ek yaparken yarınki dondurma gdi ekleyebilir miyim?
    60 liralık ek yaparsanız alırsınız

|
    |

Aşırı pahalı olduğu için kalmamıştır

|
    |
    Akhenatonnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Galaxy S7 EDGE
  • Er
    0 Mesaj

Gelir hocam, tamamını money ile ödeseniz bile tüm money puanları yüklenir. 110 TL içinde 10 tl'den fazla elektronik, sigara vs olmamasına dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vestelli -- 18 Haziran 2019; 21:59:26 >
    |
    |
    kilecerme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
Blogio
üniversite
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.