Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: andree03 , andree03 , ozgurkocakoc , mami_3r3n , mkus76 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 32 Misafir - 33 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
118.389
Cevap
2.802
Favori
15.634.758
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Liptonun kampanyası 30 TL Lipton alımına veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    liptop çay kampayasına katılım gibi bişi yok dimi hocam karta tanımlama gibi yani?

otomatik dediklerini aldıgım gibi düşecek benim bişi yapmama gerek yok?

bende şimdi ümraniye 5mye gidicem bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ruffles 10 money çekilişine katılmak için başlıkta 2 adet ürün alımı diyor ancak açıklamada böyle bir ibare yok sadece en az 5 tllik ürün alımı diyor..

Acaba ruffles mega boy 5.5 tl lik yani bir adet ürün alsam çekilişe katılabilir miyim ?

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/campaign/19671-money-club-kart-ile-tek-seferde-2-adet-ruffles-alana-cekilisle-10-money-hediye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 26 Mayıs 2018; 17:54:40 >
  • ige'de kozmetik indirimini karta tanımladım ama görünmüyor hala sistemde.
    100 puan düştü sistemden, normalde hemen eklerdi karta, bu da mı patladı.
  • Geçen gün içinde 19 tl lik knorr acı sos bulunan 60 tl lik alışveriş yaptım. 60 tl üzeri gdı de aldım ama knorr hediye yağ ı almayı unuttum. Şimdi bu alışverişi düzeltmem mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Geçen gün içinde 19 tl lik knorr acı sos bulunan 60 tl lik alışveriş yaptım. 60 tl üzeri gdı de aldım ama knorr hediye yağ ı almayı unuttum. Şimdi bu alışverişi düzeltmem mümkün mü?
    başka türlü olur mu bilmiyorum ama acı sosu iade edip geri alın hocam
    burdakı sube sorunlu düsmez fln ıadeye zorluk cıkarırlar 30 tl almamıssın tabı dusmez fln deyıp ınsanı kucuk dusurmeye calısıyor burdakı sube ondan pek gitmıyorum pek mıgrosa tek delıst fln alıyorum arada gdı
  • Kampanya Adı :Fairy alımınızda %30 İndirim

Kampanya Detayı :
    24 Mayıs-6 Haziran 2018 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market?ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile Fairy ürün çeşitlerinde ürün alımınızda bir adet üründe %30 indirim verilecektir. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır. Maksimum 1 adet indirimli ürün alınabilir.

Arkadaşlar yukarıdaki kampanyaya aşağıdaki ürünü alsam % 30 luk indirime dahil olurmuyum ? Birde GDI için %30 indirimden sonramı fiyatın 60 TL olması lazım ?
    https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/74150510-31034-fairy-platinum-bulasik-makinesi-kapsulu-125-yikama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 26 Mayıs 2018; 19:18:11 >

48 li poşet çAyı tarif ettiğiniz gibi aldım tşkler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde GDI' deki hangi çayı tavsiye edersiniz ?
  • krc58 kullanıcısına yanıt
    Hocam, aksi belirtilmediği için kampanya bu şekilde sorunsuz işliyor.
    Mobilde tbg detaylarında, money kullanımı ile ilgili bir ibare yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet,katılım gerektirmiyor...Ben öyle yaptım.Money kartı okuttum,sırasıyla tüm ürünleri geçirdim,bitir deyip,ödedim.Bu kadar..
  • Hakan kullanıcısına yanıt
    Hocam Fairy demiş aslında ilk müşteri hizmetlerine sorup öylemi satın almak lazım acaba ? Siz tablette geçmediğini nasıl anladınız ?
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Lipton filiz yeni çıkan bir çay bende ondan aldim ama earl greyi harman yapmadan içemiyoruz biz yoğun bir bergamot kokusu var

• vanbad kullanıcısına yanıt
    Sorunuz üzerine denedim olmadı. Kasada indirimdrn yararlandınız dedi ama fiyat düşmedi.

• Arkadaşlar carrefour da piliç baget https://www.carrefoursa.com/tr/pilic-baget--p-30097260 5.95 tl bursa sanaldan aldım ben bir miktar ihtiyacı olana duyrulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdas -- 26 Mayıs 2018; 20:16:14 >
  • Arkadaslar belki verilmiştir ama rica etsem 6 Hazirana kadar olan GDI lerin listesi bellimi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: merdas

Arkadaşlar carrefour da piliç baget https://www.carrefoursa.com/tr/pilic-baget--p-30097260 5.95 tl bursa sanaldan aldım ben bir miktar ihtiyacı olana duyrulur
    Bu carrefoura et ürünleri direkt üreticisinden mi geliyor? Mesela bime direkt banvit kendi soğuk araçları ile getiriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    onunla ilgili bilgim yok maalesef ama fiyat çok uygun yerel marketlerde 20 liralara çıkmış burada
  • dextrr kullanıcısına yanıt
    Oo patlayalı baya oldu.

Sağolsun birisi sayesinde herkes faydalandı.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.