Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (771. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 39 Misafir (3 Mobil) - 46 Masaüstü11 Mobil2 Android
5 sn
118.420
Cevap
2.803
Favori
15.637.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pasabahce ve borcam %40 indirimli.

bir sorum da;
    BKMdir, kupondur 200/20 filan bişiy var mı SAnal markette şu anda combo yapabilmek için?
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    indirim başlamış hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de sordum bugun az önce rakılardaki indirimi. İptal oldu dedi görevli, neden diye sordum devletle anlaşamadılar dedi.
  • [escobar] kullanıcısına yanıt
    Ama var ya şimdi bir şey diyeceğim olmayacak Devlet ne karışıyormuş yapacağı indirime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 8 Şubat 2019; 13:46:25 >
  • haftasonu hangi ürün grubunda ne tür bir kampanya olacak bilen var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

12.95 TL
    İpana 75 ml+Oral B 500 ml
    Başta ALO 7 kg olmak üzere tüm NOSTALJİ temalı ürünlar delist olacaktı ama migros kurnazlık yapıp ufak indirimlerle ürünleri "mal bulmuş mağribi" misali yağmalattı ve ürünler bitti y'ı

sizler de takip ediniz,
    bu nostaljik kategorisinde satışa çıkarılan ürünlerin alay'ı DELİST olacak takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 8 Şubat 2019; 15:19:24 >
  • Az önce Migros'tan geldim.
    Alkol indirimi "şimdilik" iptal. Tekrar olacağı , takip edilmesi gerektiği söylendi bana
    paşabahçe ürünlerinde güzel indirimler var
    Dikkatimi çeken yağlarda indirim vardı, ancak çok karlı mıdır, onun hesabını yapmadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: old horizon

yarın ki içki indirim kampanyası ertelenmiş diye duydum ama yinede kontrol ediniz,

( akşam üzeri bizim ordaki migrosa gitmiştim sonra kampanyayı sorduğumda yarın ki kampanya ertelendi diye haber verdi bölge müdürü tesadüfen duydum)
    KEŞKE YANLIŞ DUYSAYDIM:(

ve bugün kipaya sorduğumda komple kalktı gibi anladım, zaten şimdiye kadar hiç rastlamadım içki indirimine...

desenize başka çaresi yok artık kendim yapacağım kendi içkimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi old horizon -- 8 Şubat 2019; 15:23:17 >
  • 100 tane alkol indirim sorusu var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar, kredi kartımızdaki bonuslarla migros hediyem kart yüklemesi yapabilirmiyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oktaymese O kullanıcısına yanıt
    Evet yapabilirsiniz.

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Selamlar dostlar.

Simdi magazaya gittim ve arkadaslarla konustum. Devletle anlasmazlik oldugu icin "Raki" indirimi dusmuyormus.

Diger alkol indirimlerini sordum onlarda herhangi bir degisiklik yok dedi. Ama indirim gunu herhangi bir degisiklik olur mu onuda bilemeyecegim.

Son durum bu sekilde.

• Boşverin alkolü beyler,benim gibi fanta 1,5 lt stoklayın..ikincisi %50 indirimde zaten bir puanla 8 tanesi 17,72 oluyor..
  • 22-24 Şubata telefon alarmını kurdum...
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    sırrı nedir üstad
  • Oral-B Diş Fırçası Yedek Başlığı 3D White 2'Li bugun bir tane 3m migros birde 2m ye baktım kalmamıstı 2 sindede, güzel fırsat ama bulamıyoruz ürünü İstanbul Avrupa da bulabilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtdrk10 -- 8 Şubat 2019; 16:24:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

sırrı nedir üstad
    Dadaş kardeş 2.si %50 indirimde zaten bir de 15/3 içecek indirimiyle tam stokluk..Ben fantayı severim zaten 20-30 alacam....
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Selamlar dostlar.

Simdi magazaya gittim ve arkadaslarla konustum. Devletle anlasmazlik oldugu icin "Raki" indirimi dusmuyormus.

Diger alkol indirimlerini sordum onlarda herhangi bir degisiklik yok dedi. Ama indirim gunu herhangi bir degisiklik olur mu onuda bilemeyecegim.

Son durum bu sekilde.
    teşekkürler hjocam. rakıcılar için kötü oldu. benim pek rakıyla aram yok biracıyım biradan yararlanalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

12.95 TL
    İpana 75 ml+Oral B 500 ml
    fotoğraftakiürün linkte ürün mü acaba?
    https://www.sanalmarket.com.tr/ipana-dis-macunu-75ml-oral-b-a-suyu-200ml-nostalji-p-206fb5a
  • Bira da sıkıntı yok zaten kedim yapıyorum,rakıya yazık oldu
  • 
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.