Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1583. sayfa)

23 Kayıtlı Üye (11 Mobil) ve 33 Misafir (3 Mobil) - 42 Masaüstü14 Mobil2 iOS7 Android
5 sn
118.474
Cevap
2.803
Favori
15.641.429
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sepet 60 lira olduktan sonra GDI ürünü ekliyorum ama o sepette düşmüyor sebebi nedir acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackkjack

Sepet 60 lira olduktan sonra GDI ürünü ekliyorum ama o sepette düşmüyor sebebi nedir acaba?
    Sepette gör inan fiyatına dahil olmayan ürün vardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brita sürahi ve yedek kartuşlarda 1 alana 1 bedava kampanyası var

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum sana kardeşim gayet orijinal bir lezzeti var peynir yiyorum diyorsun çocuklar peynirli yumurta falan seviyor hanım geçen içine kattı çok güzel bir tadı oldu.

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Saol hocam dediğin gibiymis

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    %90 koyun-keçi diyor ama diğerlerinin aksine hiç ağır kokusu yok.Ben de bu yüzden almaya başladım.zamanında 1-2 koyun-keçi peyniri almıştım,kokudan zor yemiştik.Normal paketli inek beyaz peynirlerinin kilosu 20-25 olmuşken bu peynir bu fiyata gayet iyi bence de.
  • Tüm forumdaşlardan bir ricam olacak.Sonuçta birlikten kuvvet doğar demişler.Migros baba,artık ne lipton ne de çaykur dökme çaylarda GDİ yapmıyor.Bu başlıktan benim gibi faydalanan binlerce kişi var.Bu hafta herkes migros-sanalmarket uygulamalardan migrosa şikayet-öneri diye bir iki kez yazsa,GDİ dökme çaylarda lipton ya da çaykur da olsun diye,belki migros sesimizi duyar.sonuçta bir hafta aynı konuda bin mesaj gelirse belki kaale alırlar.Ne dersin konu sahibi pelerinli kardeş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 15 Aralık 2019; 11:37:19 >
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Ben varım gün içinde yazıyorum

• Ben devamli 4 kiloluk komili cicek yagi gdi si vardi eskiden onu yazip duruyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bana uyar, yazalım. Ben Twitter'dan bile şikayet dönüşü alamıyorum gerçi. Hissediyorlar galiba çalışan oluşumu :D

Peyniri 1,060 kg getirmişler. Artan kısım 35₺'den hesaplanmış. Yani 15₺ değil 16₺ye gelmiş oldu. Anlatıyorsun, anlayan yok :D

Ayçiçek yağ, Lipton, Çaykur çaylar senede bir iki kez çıkıyor maalesef. Bir de bunlar anlaşmalarla falan ya, şu piyasada zor sanırım.

• sanal marketten aldığım ürünleri kapıda NFC özellikli telefonla mobil ödeme yapmak istiyorum. ödeme tutarı 140 lira civarı olduğu için kartın şifresini girmemi istiyor. Şifreyi doğru olarak girdikten sonra Falcon tarafından decline edildi hatasıyla ödeme işlemi başarısız oluyor.

Sebep ne olabilir? Çözüm var mı bu soruna?

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Bana da iki kalıp halinde 1kilo 366 gram olarak getirdiler, maliyet düşürüyor gibiler

• Benim peyniri 1001 gram olarak ayarlamışlar. ya bin bir gece masallarına gönderme var, ya da şarküteri reyonunda kuyumcuda çalışmış hassas elli bir arkadaş var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 15 Aralık 2019; 15:7:28 >
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Debit cartlarda bu hata cikabiliyor 120 tl den sonra sifre istemekte daha once 90 tl idi sifre girince kk larinda hata verniyir ama debit kartlar hata verebiliyor

• 26 ya 75 lik şarap aldım uygun sanki

• Fairy platinum 13’lüsü 13.95 sanırım haftasonuna özel. Denemek / az sayıda stok yapmak isteyenler için uygun

• moneylerle gsm tl yükleyebiliyormuyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bradenburg -- 15 Aralık 2019; 16:8:21 >
  • secovaleo S kullanıcısına yanıt
    evet paracard'la verdi by hatayı. 125 lira üstü kampanya olduğu için mecburen 125 lira üstü ödemek durumunda kaldım. kampanya olmasa 120 lira ödenebilir o halde aynı yöntemle.

peki bir çözümü yok mu bu sorunun?

• Gdi ve tbg birleşiyor mu arkadaşlar? Sıvı yağ tbg var gdi olan yağı alırsam normal fiyattan mı hesaplıyor 12 TL mi

• Mbs79 M kullanıcısına yanıt
    Eğer alışveriş 120₺ üstüyse problem olmaz, ancak 60₺ sınırında ise 1kg'ye 15₺, 366 grama 12,75 ödemiş olursunuz ki bu durum uygun değil. Yani siz ürünü 20,50₺/kg olarak almış oluyorsunuz bu durumda. Alışveriş 120'yi aştıysa hepsi 15₺'den hesaplanmıştır.

• 
Sayfa: önceki 15811582158315841585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.