Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1713. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 35 Misafir (1 Mobil) - 40 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
118.498
Cevap
2.804
Favori
15.644.557
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanyanı oluştur bölümünden yağ için indirim oluşturan var mı? Tüm yağlarda geçerlimi o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinsay

dün aldığı için bugün yüklenir hocam

Alıntıları Göster
    İlk günlerden kastım Perşembe alsanız bile Cuma yükleme olmaz, hatta Cumartesi bile olmadığı oluyordu, umarım yanılmıyorlar, belki TBG var?

Kendi tasarladığımız TBG'ler X2 olacak mı acaba? Bir başka müşteriye yüklenip bana yüklenmezse üzülüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık et reyonundaki kavurma et kampanyasına girer mi acaba? Yoksa şarküteri olarak mı geçiyor . Kendin yaratan 80/21 gibi bir şey Verdi et alışverişinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batkent B kullanıcısına yanıt
    Kirmizi et olarak gecmez sarkuteri et olarak geciyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Brotherhood

Kampanyanı oluştur bölümünden yağ için indirim oluşturan var mı? Tüm yağlarda geçerlimi o?
    sıvı yağ diyorsa hocam, tüm sıvı yağlarda geçerlidir, katı yağlar dahil değil.
  • Kendi TBG'ni kendin oluştur olayını sevdim. Fiyat- money oranını kendi açımdan makul buldum. Bir teşekkürü hak etti migros burada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubytube

İlk günlerden kastım Perşembe alsanız bile Cuma yükleme olmaz, hatta Cumartesi bile olmadığı oluyordu, umarım yanılmıyorlar, belki TBG var?

Kendi tasarladığımız TBG'ler X2 olacak mı acaba? Bir başka müşteriye yüklenip bana yüklenmezse üzülüyorum

Alıntıları Göster
    malesef geçerli değil hocam, kampanya oluşturduktan sonra açıklama kısmında yazıyor.

• Sanalmarket üzerinden sipariş verirken indirim kuponu kullanırsak, money gelmeme gibi bir sorun oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: barikat2005

Merhabalar 70TL'lik KIYMA alırsam yine kırmızı et kampanyasına dahil olur değil mi? İllaki kuşbaşı vs. Olmasına gerek yoktur herhalde??

Yağsız olursa kıyma kırmızı et sayılır ama az yağlı olursa pembe olur kırmızı olmaz,o zaman olmayabilir😀
    Olur hocam olur

• quote:

Orijinalden alıntı: tzadkiel

Sanalmarket üzerinden sipariş verirken indirim kuponu kullanırsak, money gelmeme gibi bir sorun oluyor mu?
    yok hocam problem olmaz. önemli olan siparişinizdeki rakamın kampanyadaki rakamla aynı olması, mesela 30 tl lik piliç diyorsa, 30 tl veya üzeri sipariş vermeniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Arkadaşlar sanal market alışverişini hediyem kart ile ödemenin bi yolu yok mu? Kapıda kartla ödeme vs?

Hediyem kartta çok para birikti, yarın ki alışverişi onunla ödemek istiyorum, bi yandan da sanal market kuponu kullanmak istiyorum. Birleştiremedim. Yolu var mıdır?
    Hocam sanalmarketten sipariş edip markete gidip öderseniz olabilir belki
  • Şu ekran görüntülerini bırakayım. Ben de bilmiyorum neden money yattığını. Yarın tuvalet kağıdı alıp da yatmazsa diyebilecek bir şeyim yok.Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MavericKB -- 28 Şubat 2020; 20:2:50 >

• Sevgili arkadaşlar merhaba, 29 Şubat çift moneylerde, 20 liralık ketçap alışverişine 8 money, gelecek ya, 40 liralık yapsak 16 gelir mi? Kampanyadan 2 defa yararlanılabilir durumları bu şekilde de geçerli midir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavericKB

Şu ekran görüntülerini bırakayım. Ben de bilmiyorum neden money yattığını. Yarın tuvalet kağıdı alıp da yatmazsa diyebilecek bir şeyim yok.
    Peki, teşekkürler. Umarım X2 günü de geçerli olur, olursa da çok iyi çok güzel olur

• Arkadaşlar yeni ürün mü bilemedim bugün gördüm yarın değerlendirilebilir diye düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar var mı?
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Sanalmarketten sensodyne money kampanyasina tiklandiginda sadece indirimde olan promine dis macunlarini gosteriliyor. Kampanya sartlarinda 40₺.lik sensodyne alışverişi diyor sadece. Tecrübe eden oldu mu? Promine disindaki sensodyne larda money yatar mi?

• 29 şubat 2 mart açık sucuklar 59.90

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Bende 54,90 çıkıyor. Bunlar değil mi?
    Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Et şarküteri tbg.sine acik sucuk dahil olur mu sizce?

• 
Sayfa: önceki 17111712171317141715
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.