Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1327. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 31 Misafir - 33 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
118.389
Cevap
2.802
Favori
15.634.758
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samtual

GDI den yararlanmak için 4 tane Vernel Max supreme almıştım, sadece yumuşatıcıya 25/5 kampanyası vardı o gelir diye düşünüyordum, Henkel kampanyasından da gelmiş puan, toplamda 20 puan geldi
    Sadece Supreme'lerde mi böyle olur, normal Vernellerden alsak da olur mu acaba?
  • sıvı yağ veya sucuk ile yumuşatıcıyı mı birleştireceksin ..

12 liraya 4 lt Yudum sıvıyağ veren başka bi yer varsa bi kamyon alırım..

Ciddiyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccordeshi

Sanalmarketten Hatay’daki bütün Migrosları kontrol ettim hiçbirinde GDİ yağ kalmamış. Hatayda olup da mağazada fiziki olarak yağ olduğunu gördn haber verirse çok makbule geçer.

Alıntıları Göster
    Vardı ama bugün bitmiş. Yağ işi sıkıntılı iş, ayırtıyor tanıdıkları olan herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciceros

Henkel money ile gdi birleşse iyi olurdu
    50 TL'lik alım yaparsanız Henkel'den hem money gelir hem de GDİ alabilirsiniz zaten bunda bir sıkıntı yok. Bugün için konuşuyorsak tabi, başka Henkel ürününün olduğu GDİ günü için söylemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mytra

o sadece money kampanyaları ile sınırlı değil. tbg kampanyaları için de geçerli hocam. istenilen rakamın altında kalırsa money kazanamıyorsunuz doğal olarak. alternatif için beni arayın seçeneği ile çözüyorum bu sıkıntıyı.

Johny Constantine üstadım, geçenlerde 180/30 indirim çekini kullanabilmek adına oluşturduğum sipariş bir ürünün stokta olmaması nedeniyle 146 liraya düşmüştü ve alternatifi de yoktu. ona rağmen 5.90 lira yerine, 150 ve üzerinde geçerli olan 3.90 lira nakliye ücreti yazılmıştı fişe.
    Onda ilk ücretten hesapladığı için 180-4 olarak görmüş olabilir. Çek vs kullanmadığım alışverişimde o şekilde gelmişti başıma hatta şaşırmıştım.
  • Dün sanalmarket'ten sipariş verip 4 lt. yağı aldım.
    Daha önce 60 TL için 5.90 teslim ücreti vardı, dün öyle bir ücret ödemedim.
    Sanalmarket teslimatları artık ücretsiz mi oldu? Yer İstanbul Ümraniye.
  • Teşekkürler hocam , 60 liranın 50 lirasını henkel yumuşatıcı alıp 20 money ve gdi yağdan faydalanmak için söylemiştim sıkıntı yoksa bu şekilde yaparım alışverişi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: striker76

Dün sanalmarket'ten sipariş verip 4 lt. yağı aldım.
    Daha önce 60 TL için 5.90 teslim ücreti vardı, dün öyle bir ücret ödemedim.
    Sanalmarket teslimatları artık ücretsiz mi oldu? Yer İstanbul Ümraniye.
    Bazen bölge bölge alışverişi teşvik için ödeme alınmayabiliyor. Ya da 250 TL üzeri alışverişiniz varsa onda da alınmıyor.
  • Vernel 2x60 yıkama 24.90 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    migros'un kasa sistemleri gerçekten ilginç sonuçlar verebiliyor dediğiniz gibi.

geçen gdi de 12'li cola zero eklemiştim alışverişe. arayıp zero kalmadığını, diğerlerinden ekleyebileceğini ya da erteleyip sonra alabileceğimi söylemek için aradı sanalmarket görevlisi. "gerek yok, gdi ürününü çıkarın, öyle getirin" dedim. gelen fişte gdi almamış olmama rağmen gdi indirimi de düşmüştü.

önce telefon ettim, sonra kalkıp markete gittim. benden alınmayan eksik 12 lirayı bir türlü ödeyemedim. herkes eksik ödemenin farkında ama işlemi tekrar yaptığında yine düştü o indirim. migros'ta kasa ne diyorsa, nasıl fiş kesiyorsa onun dediği oluyor.

• Bu insert dönemi ayın 28 inde bitiyor. İnsert dönemi içerisinde sanaldan sipariş versem teslimatı ve ödemeyi 28 inden sonra yapsam Tbg ve diğer money kampanyalarında faydalanabilir miyim acaba....

• Milka kampanyasında sınır yok bugüne kadar 16 money yattı bana

• belo3 kullanıcısına yanıt
    Sa üstadım

Hangi ürünleri önerirsiniz milka dan

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    İçeriğini okursanız kimyasal aroma verici var tavsiye etmem hiç bişeyini

• quote:

Orijinalden alıntı: özgüç55

Bu insert dönemi ayın 28 inde bitiyor. İnsert dönemi içerisinde sanaldan sipariş versem teslimatı ve ödemeyi 28 inden sonra yapsam Tbg ve diğer money kampanyalarında faydalanabilir miyim acaba....
    Moneyler yatmazsa MH'yi aradığınızda kafasına göre söz söyleyip iş yapmasına rağmen normalde faydalanabilirsiniz.
  • Arkadaşlar kapıda paraf posuyla ödemek istiyorum, mümkün müdür

• quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Carrefour o işi çözmüş. Poşet eklemezsen siparişte, adam sepet içinde getirip poşetsiz teslim ediyor kapıdan basit bir çözüm
    Bunu çok iyi düşünmüş Carrefour
  • Milka kampanyasında katılım sınırı yok ama merak ettiğim bir konu acaba aynı fişteki 50 liralık milka alışverişinden 10 money kazanılır mı kazanılmaz mı?

Yanlışım yoksa maksimum 2 kez kazanılabilir denilen kampanyalarda aynı fişte 2 kez kazanım oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Milka kampanyasında katılım sınırı yok ama merak ettiğim bir konu acaba aynı fişteki 50 liralık milka alışverişinden 10 money kazanılır mı kazanılmaz mı?

Yanlışım yoksa maksimum 2 kez kazanılabilir denilen kampanyalarda aynı fişte 2 kez kazanım oluyordu.
    Aynı fişte 30 aldım 6 yattı
    20 aldım 4 yattı
    Gene 30 aldım 6 yattı.
    50 alsanız 10 money yatar bu tecrübelerime göre.

• HRNclk777 kullanıcısına yanıt
    Sipariş notuna paraf posu ile kapıda ödemek istiyorum diye not yazıyorum ve bu şekilde ödeme yapıp kampanyalardan faydalanıyorum. (Parafüstü özellikle)

Yalnız paraf posu olmayan migros var mı bilmiyorum. Şubeden teyit etmekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccordeshi -- 21 Ağustos 2019; 15:12:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13251326132713281329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.