Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tfk12 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 23 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü2 Mobil
5 sn
118.498
Cevap
2.804
Favori
15.644.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Araban varsa, Migrostaki iyi kampanyalı ürünler hariç grosslar en iyisi Ankara'da. Ben kampanyalı ürünleri Migrostan, kalanı grosslardan alıyorum. Yeşillik sebze vs de var grosslarda. Bazen pazara da gidiyorum. İstanbulda Gross tarzı yerler var mı bilemiyorum.

Alıntıları Göster
    hangi gross lari önerirsiniz? aylık alışveriş yapma kültürümüz olmadığından hiç kullanmıyoruz gibi birşey ama yakında bir iki kez city gross a gittim. fiyatlar epey iyi belli başlı ürünlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İndirim kodu olupta kullanmayacak olan var mı alabilirim.(150-20 TL veya 180-20 TL gibi).Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam konuyu uzatmamak için kendi adıma kapatıyorum kapattığım bir çok konu gibi isteyen istediği gibi çalsın söylesin oynasın

• dadas2558 kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: radiognome

hangi gross lari önerirsiniz? aylık alışveriş yapma kültürümüz olmadığından hiç kullanmıyoruz gibi birşey ama yakında bir iki kez city gross a gittim. fiyatlar epey iyi belli başlı ürünlerde.

Alıntıları Göster
    Citygrosstan alışveriş yapıyorum ama nev ve rize grossun fiyatları da %95 aynı birebir. Sürekli birbirlerini kontrol ederek, aynı fiyatı veriyorlar. Etiketler hep aynı.
  • Migros Sanalmarketten kapıda ödeme ile alınan alışverişlerle kredi kartlarının Market kampanyalarına dahil olabiliyor muyuz ? Yani online pos v.s. olmuyordur sanıyorum. Var mı deneyimleyen? Teşekkürler.
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı olmuyor ama bankanın posu gerekiyor ise sipariş notuna yazmak lazım ki o banka posunu getirsinler.

• avantis A kullanıcısına yanıt
    Kurumsal olarak yapılıyormuş. Bireysel daha başlamamış.
    https://hediyemkart.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

Sıkıntı olmuyor ama bankanın posu gerekiyor ise sipariş notuna yazmak lazım ki o banka posunu getirsinler.
    Teşekkürler.

Axess migros üye işyeri değil sanırım. Doğru mu biliyorum?
  • Milka ürünleri hem indirimde hem de money hediyeli, özellikle Choco Sensations bisküvisini tavsiye ediyorum. Geçtiğimiz yıllarda insert kampanyası olarak 3 al 2 öde şeklinde satıştaydı ve satın almıştım, yerken kendimden geçtiğimi hatırlıyorum. Cookie denilen bir tür kurabiyeye benziyor, dolapta soğutursanız orijinal lezzetini daha iyi yakalarsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    Üye işyeri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 25 tl ilk yumuşatıcı alımına 5 money veriyormuş. Migros markalı ürünler dahil midir?

• followers kullanıcısına yanıt
    Şartlarda hariç demiyor. Sanal market üzerinden kampanyalı ürünler denildiğinde Migros markalı ürünler de çıkıyor. Yatması gerekir yani.

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum

• Sleppy Sensitive 3x50 9.90 TL
    Sleepy Zeytinyağlı 90 li 4.90 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 14:28:53 >
  • Kağıt havlu,mendil,peçete veya tuvalet kağıdı tbg gelmiş. Islak mendil dahil eder mi?

• Aptamil bebek devam sütü 800+350 gr paket 124.90₺ ihtiyacı olan kaşınmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Kağıt havlu,mendil,peçete veya tuvalet kağıdı tbg gelmiş. Islak mendil dahil eder mi?
    Tecrübeyle sabit. Dahil olmaz.

• bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    Tahmin ettigim gibi sag olun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Kağıt havlu,mendil,peçete veya tuvalet kağıdı tbg gelmiş. Islak mendil dahil eder mi?
    Islak mendil bebek kısmına dahil oluyor sanırım.

• 
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.