Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (1424. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 38 Misafir (3 Mobil) - 44 Masaüstü11 Mobil2 Android
5 sn
118.420
Cevap
2.803
Favori
15.637.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
341 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14221423142414251426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fearless_X

Fiyat nedir 75 gr mı ?

Alıntıları Göster
    75 Gr 10 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • outworks kullanıcısına yanıt
    hocam prima külot bez 4 ve 5 numara kullanıyoruz ara sıra kampanya olunca migrostan alırım hocam fiyat değişikliği göremedim dediğiniz doğrudur olmuştur ama mesela benim takip ettiğim kalemlerde bir değişiklik göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: outworks

Migros iyice sahtekarlaştı.bezde indirim yapıyor sözde milleti salak sandılar.11:59da baktığım bez 149 tl 12den sonra 189 TL oldu ne hikmetse ikincisi yüzde 40indirimli sakın indirimli diye almayın iyice bokunu çıkardı Migros
    Ülke artık böyle oldu herkes işini böyle yürütüyor . Sadece Migros değil ses çıkaran var mı yok az bile ...
  • Bi ara delist dax saç şekillendirici vardı. Kaç ml idi hatırlayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forundaşlar, migros whatsapp hattını paylaşabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Ülke artık böyle oldu herkes işini böyle yürütüyor . Sadece Migros değil ses çıkaran var mı yok az bile ...

Alıntıları Göster
    Ben adet başı fiyata bakıyorum. Molfix ve primada 75-80 kuruş ise aliyorum. Şu an 4 numara molfix, 60 lisi 50 tl. İki tane alirsan 120lisi 80 e geliyor. Bence iyi fiyat. Digerlerine bakmadim.

• photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    0530 915 4545
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    99gr yuvarlak kırmızı mavi ve mor yuvarlak teneke kutulardan bahsediyorsaniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramses-59 -- 30 Eylül 2019; 10:8:48 >
  • ramses-59 kullanıcısına yanıt
    Az evvel markette gördüm. Fakat barkod okuyucu hata verdi. Fiyatına bakamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Migros terazi hırsızlığı yapıyor 500 gr ceviz aldım dün kasa 800 gr tartıyor bunu bir tek ben fark etmişim millete iyi geçiyorlar manava kenarında terazi vardı ordan kontrol ederdim amaa artık onu kaldırmışlar...Hırsız migros
  • hocam benimde başıma geldi aldık kasaya geldik 1400 gr. geldi bana fazla dedim ayarlattım.Ben artık görevli birinden yardım isteyip ayarlatıyorum yada şarküteri reyonuna gidip bunu yarım kilo yapar mısınız diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-67D7F6EFB

Migros terazi hırsızlığı yapıyor 500 gr ceviz aldım dün kasa 800 gr tartıyor bunu bir tek ben fark etmişim millete iyi geçiyorlar manava kenarında terazi vardı ordan kontrol ederdim amaa artık onu kaldırmışlar...Hırsız migros
    Gerçekten bunu tespit ettiyseniz, Migrosta bir şey tarttırınca başka yerde kontrol edeceğim. İçime kurt düştü şimdi.
  • tafesan T kullanıcısına yanıt
    2 kere başıma geldi. 2. si %50 gibi indirimlerde money kullanılırsa indirimler düşmüyor. Tek çare indirimli indirimsiz ürünleri kasadan ayrı geçirip ödemek.
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    0 77315 00904 kirmizi kutu barkod
    0 77315 00004 mor kutu barkod
    0 77315 00905 mavi kutu barkod
    M kolaydan baktığımda 5tl gozukuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramses-59 -- 30 Eylül 2019; 10:38:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevahiroglu

Gerçekten bunu tespit ettiyseniz, Migrosta bir şey tarttırınca başka yerde kontrol edeceğim. İçime kurt düştü şimdi.

Alıntıları Göster
    Ne tespiti dostum bunu bilerek yapıyorlar bugüne kadar hep fazla tarttılar eksik hiç tartmazlar..300 kişi tek kasadan geçse 3 binlira yapar 6 kasa olsa 18 bin lira yapar güzel vurgun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

Çok teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ramses-59

Kasadan 2.5 TL den geçti mor ve kırmızı aldım

• quote:

Migros terazi hırsızlığı yapıyor 500 gr ceviz aldım dün kasa 800 gr tartıyor bunu bir tek ben fark etmişim millete iyi geçiyorlar manava kenarında terazi vardı ordan kontrol ederdim amaa artık onu kaldırmışlar...Hırsız migros
    Eğer kasiyer elini yanlışlıkla dokunmadıysa, yani kişisel bi hata yoksa hemen zabıtaya şikayet edin hocam.

• Bundan sonra, tartılacak her ürünü kontrol edeceğim. Hemen şikayeti basarım valla. Semt pazarında bile, zabıtalar kontrol için tartı koymuş. Migros da yapmalı.
  • quote:

En az 3 senedir meyve sebze reyonunda tek tek tartarak meyve sebze alırım, alışveriş sonrası da fişimi kontrol ederim. Bugüne kadar böyle bir olumsuzluk yaşamadım, sizin yaşadığınız problemin kaynağı sadece o kasa.

• 
Sayfa: önceki 14221423142414251426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.