Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (750. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 26 Misafir (6 Mobil) - 25 Masaüstü13 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
118.565
Cevap
2.804
Favori
15.655.649
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dextrr

Gurme otantik nasıldır daha önce alan oldu mu?
    İçinde koruyucu yok diye bu sefer sadece gurme otantik aldım, bir apikoğlu ya da Şahin lezzeti beklemiyorum ama evdeki ufaklık çok seviyor, içeriklere bakarak alıyorum artık sucukları da, polonez kasap sucuk alayım birkaç kangal diye içeriğine baktım bir sürü katkı maddesi vardı, aldığınız ürünlerdeki içeriklere dikkat edin arkadaşlar
    geçen almıştım güzel tadı baharatlı değil sade bi sucuk ama güzel. bu sefer yoktu bu sefer diğerlerini doldurdum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextrr

Gurme otantik nasıldır daha önce alan oldu mu?
    İçinde koruyucu yok diye bu sefer sadece gurme otantik aldım, bir apikoğlu ya da Şahin lezzeti beklemiyorum ama evdeki ufaklık çok seviyor, içeriklere bakarak alıyorum artık sucukları da, polonez kasap sucuk alayım birkaç kangal diye içeriğine baktım bir sürü katkı maddesi vardı, aldığınız ürünlerdeki içeriklere dikkat edin arkadaşlar
    ben çok beğenmedim, belki de katkısız olduğu içindir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EngiN_

Arkadaşlar sucukları nasıl saklıyorsunuz. Buzdolabında mı yoksa soğuk yere asıyor musunuz?
    bende onu düşünüyorum asarak belki bi kaç hafta gider ama dondurucuya atmak lazım sanırım uzun süre için
  • _EngiN_ kullanıcısına yanıt
    Buzdolabinda hicbir sikinti olmas

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    En iyisi dondurucu bölümü.

• _EngiN_ kullanıcısına yanıt
    Bir iki gün balkonda dinlendirip dondurucu bölüme koyuyorum. Taze değilse direk koyabilirsiniz.

• Forumun yanlis bilgilendiren bireylerine takildik. iki gundur sucuk kampanyasi cumartesi baslicak diyerek hicbirsey bilmeden biliyormus edalariyla burda kendini yorum yapma sorumlulugunda hisseden bilgisizler yuzunden, sucuk kampanyasindan sıfır kg sucuk alarak bugunu tamamladik. kendimizi cumartesi sabahina ayarlamistik, mesai bitince foruma bi girdim ne goreyim olay bitmis bile.millet sucuklari fotolamis.
    hicbir yerde sahin sucuk kalmamis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pdem P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam Apikoğlu sarı etiket miydi acaba ?
    Ona göre gidip alacağım sarı etiketse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Bir iki gün balkonda dinlendirip dondurucu bölüme koyuyorum. Taze değilse direk koyabilirsiniz.
    kendi vakumlu ambalajında olan sucuk var. 3 adet kangal var içinde. o şekilde mi buzluğa atsam yoksa vakumlu ambalajından çıkarıp dinlendirip öyle mi atayım?

• Bizim buradaki şarküteride bir görevli var, ne zaman Namet Şahın vs alsam böyle ındırımlerden adam dıyor bunları her zaman bu fıyata alırsın Polonez fermente alamazsın dıyor
    Nıye satmakla uğraşıyor ustune düşüyor anlamıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Hocam bence vakumu çıkarmadan buzluğa atın, hafif açsanızda vakumu inanılmaz derece ağır baharat kokusu yayılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam bence vakumu çıkarmadan buzluğa atın, hafif açsanızda vakumu inanılmaz derece ağır baharat kokusu yayılıyor.
    eyvallah.

• gokhantr26 G kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında tüm sucuklar 44,90 tl olarak yarın başlayacaktı, Migros sucuk kampanyasını öngörülen süreden birgün erkene almış.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Bizim buradaki şarküteride bir görevli var, ne zaman Namet Şahın vs alsam böyle ındırımlerden adam dıyor bunları her zaman bu fıyata alırsın Polonez fermente alamazsın dıyor
    Nıye satmakla uğraşıyor ustune düşüyor anlamıyorum
    nedense namet ve polonez satmak derdinler? şahin apikoğlu varken tercih etmem.

Hocam rica ederim, keyifli alışverişler:)

Vakumlu ise soğutucu bölümde kalabilir hocam. Oradaki skt tarihine bakarsınız. Dondurucuya atacaksanız vakumlu ambalajın havası çok ise hem yer kaplar hem de havasıyla dondurmaya gerek yok. Eğer vakumdan çıkarırsanız kokusuna bakın, çok taze ise kokusu dondurucuya siner, biraz dinlendirin öyle koyun.

• Apikoğlu çiftli halde ufak poşetle vardı 500 gr paketler halinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozyaka2535

1000 üzeri ise
    Çok teşekkür ederim. Kartım yok ama arastiracagim çok iyi olur bulabilirsem.

Çalışanlar o firmaların migros temsilcileridir , o yüzden olmasın :)
  • philosopherx kullanıcısına yanıt
    Yok dırek bildiğimiz görevli .Her gün orada yani.Tanıtım elemanı falan değl

• 
Sayfa: önceki 748749750751752
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.