Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (3090. sayfa)

16 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 29 Misafir (9 Mobil) - 32 Masaüstü13 Mobil
5 sn
119.052
Cevap
2.809
Favori
15.714.268
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30883089309030913092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu fiyata şu an 2 tane alınıyor , sanırım migros da yarına fiyatını günceller. Afiyet olsun iyi yapmışsınız ben 1500m balının tadını beğeniyorum , Türkiye'de markette satılan tek gerçek bal bu bence.

• bizim kötü altunbilekler de dün zam furyasına uymuş..hem de ne uyma.. cumhuriyet usçuk 129 tl idi.. 169 yazmış dün.. yuh.. bunu duyan ahmet ipek durur mu... o da yapıştırmış bi %40 daha..

mikros napacak peki.. usçuk festivali yapacak mı 79,90'dan.. .ah yapar... bi pizza lüksümüz vardı evde.. o da bitti.. geçmiş ola..

• suan migros icin bulabilecegimiz indirim var mi? molfix bebek bezleri 2.si %50 hala. o da zamlanmadan alayim diyorum.

bebelac desen karaborsa olmus.

• Fikir sepetime toplam 10 money ederinde üç anket gelmiş. Ya da ben epeydir bakmadığım için birikmiş olabilirler. Ama kotanın bu kadar gün dolmamış olması da tuhaf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 8 Aralık 2021; 13:19:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mytra kullanıcısına yanıt
    Hocam bu anketler money uygulamasinda mi yoksa migros uygulamasinda mi cikiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

migros money uygulamasında profil sekmesinde hocam. Şifre ile kampanya tanımladığımız yerin bir alt basamağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 8 Aralık 2021; 13:45:15 >
    Tamamdır hocam. Çok teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Radical Brain kullanıcısına yanıt

Konu dışına çıkarak cevap vermiş olacağım ama benim de bebeğim olduğu için yazdım. Ben prima kullanıyorum, kullandığınız bezi bilmiyorum ama bir keresinde paketi 217 lira olan bezi amazondan 130 liraya almıştım. O indirim bir gündü, takip etmek lazım. Amazon'a ara ara bakın derim ama şu anki ekonomik şartlarda bu indirimler de zor artık. Benim yararlandığım zaman faiz kararlarından önceydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 8 Aralık 2021; 14:5:41 >
  • Circassian81 kullanıcısına yanıt
    Cuma Günü itibariyle diğer 3 zincir markette 30₺ lik zam gelecek şimdiden stok yapan yapablir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Düşünenadam07 kullanıcısına yanıt

Ne demek hocam, iyi alışverişler dilerim.

• 5 kg Türk şeker halen 26,90 iken bence kaçırmayın

• Reklamlarda geçen 40dk'da teslimat nasıl oluyor? Şartı nedir, ben bulamıyorum böyle bir seçenek. Sanal market olarak soruyorum, hemen'den değil.

• Extralarge kullanıcısına yanıt

Migrosta mı? Sanalda 16lısı 35 tl

• Merhaba. 92.25’ten satılan balı mı kastediyorsunuz?

Benim sürekli aldığım bir üretici var. Normalde her sene 3 kavanoz bize yeterdi. Bu sene çocuğun sürekli bal yiyesi tuttu (çok şükür) ve üçüncü kavanoz bitmek üzere. Bu ürün diğer balparmak ürünlerine göre daha mı iyi?

• Delpo41 kullanıcısına yanıt

Balparmak kestane balını saymazsak en kaliteli ürünü bence bu bal yani yüksek yayla balı . Zaten kestane balı öyle kahvaltıda yenmez , günde en fazla bir tatlı kaşığı tüketilir fazlası zararlı. Bir de yöresel balları var Bingöl balı vs onlar da çok kaliteli. Evet bahsettiğim 92tl olan 1500metre yüksek yayla balı tadı keskin değil genzi yakmıyor, 49 yaşındayım benim güvenerek aldığım çeşidi bu. Kilosu ucuz balda bir sıkıntı vardır diye düşünüyorum.

• gold hesabıma tanımlı palparmak özel seçim yarı fiyatına kampanya var . isteyene verebilirim.

• sarkat kullanıcısına yanıt
    Bölgesel galiba bende stok bitmiş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bildiğiniz Migros hemen gibi geliyor 1 saat içinde eğer seçerseniz o seçeneği. Çok yüklü olmayan siparişlerde çıkıyor. Yük fazlaysa kuryenin taşıyacağı o zaman çıkmıyor.

• Migros Türk kahvesi birçok markette birileri tarafından toplanmış

Migros irmik sanalda 1 tl olmasına rağmen migroslarda 3,5 tl onlarıda gece yarısı biri götürmüş sanaldan

Hatta sanalı olmayan mağazalarda bile Migros İrmik kalmamış, sanal mağazaya mı aktardılar acaba onlarıda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 8 Aralık 2021; 18:14:42 >

1 tane gözüktü bende. Böyle bir şeyi bilmiyordum tşk ler.

• 
Sayfa: önceki 30883089309030913092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.