Şimdi Ara

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (2895. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir (3 Mobil) - 28 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
118.497
Cevap
2.804
Favori
15.644.460
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
342 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28932894289528962897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben bir kere sordum kullanılmıyor demişti eleman. Puan için kasadan işlem yapılmalı diye biliyorum ayrıca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baba.24 B kullanıcısına yanıt

Normalde kullanabilirler. Yapı kredi yüklü pos gelirse kullanabilirler de işlerine gelmiyor. Notlara bir ara yazılınca getiriyorlardı ancak son zamanlarda deneyimlemedim.

Migros'ta bir şeyi çalışan bilmiyorsa olmuyor/yapılmıyor/genel merkez şöyle dedi böyle dedi/sistemsel arıza vs. diyor. Bilmiyorum diyene denk gelmedim daha.

• zaman_rölesi Z kullanıcısına yanıt
    Hocam genelde World posu oluyor ve puan kullanıyor fakat çoğu sanal çalışanı puan kullanmayı bilmiyor sipariş verdiğimde pos cihazını ben alıp puan kullanıyordum kısaca @johny üstad çok doğru yazmış bilmedikleri bir şey olduğunda bizde yok, genel merkez izin vermiyor diye yüzlerce bahane siralayabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 16 Eylül 2021; 0:37:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler bilgilendirme için üstadlar. En iyisi mağazadan yada sanaldan yarısını kullanmak..

Geçen gün moneypay yüklemesi yapacaktım, kasiyer yapamadı. Daha önce bilmeyen kasiyerlerle birlikte işlem yaptığım için öğrendim, tarif etmek istedim, istemedi. Kendi bildiği şekilde yapacak ama yapamıyor da. Başka migrosa yollamak istedi bende hayır burada yapalım dedim. Bekleyen müşterileri işleme aldı bu sefer de. Zorla yaptırdım, yükleme olmazsa ben karışmama getirdi lafı.. Şikayet edeyim diyeceğim ama insanları da uğraştırmak istemiyorum. Çalışanlar burayı takip etse bile bir sürü bilgi edinecek. Yeter ki alıcıları açık olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaman_rölesi -- 16 Eylül 2021; 0:43:27 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

https://m.facebook.com/offers/v2/?share=6149952008412581

Buradan tarayıcı üstünden alınabiliyor.

kod kaydedilmedi diyor, ne yapabilirim acaba başka bir kod varmı

• Sinsay S kullanıcısına yanıt

Kaydet seçeneğine basınca Facebook'ta kaydedip mailinize de kodu göndermesi lazım.

• Hocam, elde ettiğimiz bu kod indirim kodu mudur? Sanal markette ya da migros hemen uygulamasında geçerli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wally Gator -- 16 Eylül 2021; 8:15:45 >
  • Hocam profile basıp katıldığım kampanyalar kısmına bakın eğer orada 40/10 indirimi görünmüyorsa kodda hata var demektir. Başka bir facebook hesabından kod alıp girmeyi deneyin.

@Wally Gator Evet 40 lira üstü alışverişe 10 lira indirim kodu hocam. Dediğiniz iki yerde de geçerli.

• Bu sanal market de 5.90 getirme ücretinden yırtmanın yolu yokmu yaw 250 TL alt limit çok fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Bu sanal market de 5.90 getirme ücretinden yırtmanın yolu yokmu yaw 250 TL alt limit çok fazla

En dertsiz olduğum konu Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

Ekonomi sağ olsun sepet oluştururken ne ara 350-400 TL'ye geldim fark etmiyorum bile.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Dün babama hesap açtım, teslimat ücretsiz oldu. Ama yeni hesap olduğu için mi yoksa 65 yaştan dolayı mı bilmiyorum. 65 olayı devam ediyor mu?

Devam ediyor.Şimdi annemin karttan sepet yaptım hala sipariş bedeli çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 16 Eylül 2021; 11:33:30 >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt

Anne-baba adına kart çıkartmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Hocam profile basıp katıldığım kampanyalar kısmına bakın eğer orada 40/10 indirimi görünmüyorsa kodda hata var demektir. Başka bir facebook hesabından kod alıp girmeyi deneyin.

@Wally Gator Evet 40 lira üstü alışverişe 10 lira indirim kodu hocam. Dediğiniz iki yerde de geçerli.

hocam çok teşekkür ediyorum ilginiz için, "jass" nickli arkadaşımız bir kod göndermiş onu yazınca kabul etti, emeğinize sağlık.

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, şimdi bende denedim ücret 60 lira sepette bile çıkmıyor. Bu arada yaş sınırı 60 mı 65 mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaman_rölesi -- 16 Eylül 2021; 13:13:31 >

60 yaş hocam.

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]www.migros.com.tr
    Migros Sanal Market Genel Duyurular - Migros
    https://www.migros.com.tr/migros-sanal-market-genel-duyurular-x-6c1
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Burada yazdığını bilmiyordum, çok teşekkürler.
    Bu arada dana ciğer 69,95ten 68,95e düşmüş 😂
    İşkembe de aynı şekilde 1₺'lik dev indirimde

Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

60 yaş hocam.

www.migros.com.tr
    Migros Sanal Market Genel Duyurular - Migros
    https://www.migros.com.tr/migros-sanal-market-genel-duyurular-x-6c1

Yaşı büyütsek oluyor mu direkt Migros İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] 

• 46,90'lık kıymadan 1 kg almıştım ama fiyatta küçük bir fark gözüme çarptı. 1 kg'dan fazla verilen kısım için indirim uygulanmamış. İndirim için 1 kg sınırı mı vardı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 28932894289528962897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.