Şimdi Ara

Migros'da, Gillette Fusion Traş Jeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
892
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Az evvel kendime traş jeli alırken gördüm ve 2 adette aldım. Money club kartı ile 1 adet gillette fusion traj jeli 5,90 TL. Neredeyse traş kremi fiyatına 200 Ml traj jeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smartcard -- 22 Şubat 2015; 16:22:55 >

• ben bu tıraş jellerini kullanmayı beceremiyorum galiba.. yıllar önce wilkinson marka jelden sonra hiçbir jelle rahat edemedim. hart hurt kesmeye devam gillette mach3 le.

gittim 12 liraya berber traş fırçası aldım wilkinson marka, yanına da 2 liraya arko tüp, mis gibi valla.
  • Jeli bende hiç sevmiyorum köpürmüyor doğru düzgün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

ben bu tıraş jellerini kullanmayı beceremiyorum galiba.. yıllar önce wilkinson marka jelden sonra hiçbir jelle rahat edemedim. hart hurt kesmeye devam gillette mach3 le.

gittim 12 liraya berber traş fırçası aldım wilkinson marka, yanına da 2 liraya arko tüp, mis gibi valla.

Giletteninki iyi değil bende fark ettim en iyi nivea tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

ben bu tıraş jellerini kullanmayı beceremiyorum galiba.. yıllar önce wilkinson marka jelden sonra hiçbir jelle rahat edemedim. hart hurt kesmeye devam gillette mach3 le.

Kesinlikle nivea en iyisi. Ama bununla fiyatları neredeyse yarı yarıya geldiği için dayanamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartcard

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

quote:

Kesinlikle nivea en iyisi. Ama bununla fiyatları neredeyse yarı yarıya geldiği için dayanamadım

İşe yaramadıktan sonra almanın mantıgı yokSabun sür daha iyi yumuşatır bundan daha iyidir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.