Şimdi Ara

Migros Ağız Bakım 1+1 | Carrefour %50 (23-26 Kasım | 21-25 Kasım 2019) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
41
Favori
62.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

listerine için fiyat/performans hangi ürünü önerirsiniz. 1 yıllık stok yapacağım.
  • konu açılalı aylar oldu hala kampanya bekliyoz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Selamlar,

listerine için fiyat/performans hangi ürünü önerirsiniz. 1 yıllık stok yapacağım.
    Advanced White
  • Arkadaşlar, siz bu macunları yemiyorsunuz değil mi? Fırçaya macun sürerken mercimek tanesi kadar sıkılması gerekiyor. Benim iki sene önce aldığım Sensondyne macunun yarısı bitti, konuya olan ilgi beni şaşırtıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: p503

Arkadaşlar, siz bu macunları yemiyorsunuz değil mi? Fırçaya macun sürerken mercimek tanesi kadar sıkılması gerekiyor. Benim iki sene önce aldığım Sensondyne macunun yarısı bitti, konuya olan ilgi beni şaşırtıyor.
    2 senede yarım diş macunu kullanmak diş fırçalamamak demektir. 365 gün var, sabah akşam fırçalamada 730 kez yapar. Mercimek değil bezelye tanesi kadar sıkılır. Sen koklatıyorsun sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

2 senede yarım diş macunu kullanmak diş fırçalamamak demektir. 365 gün var, sabah akşam fırçalamada 730 kez yapar. Mercimek değil bezelye tanesi kadar sıkılır. Sen koklatıyorsun sanırım.

Alıntıları Göster
    Arkadaş biraz cimri herhalde :D Mercimek nedir yaw :D Nohut kadar sıkıyorum ben.En az 4 5 ay gidiyor 75ml
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Arkadaş biraz cimri herhalde :D Mercimek nedir yaw :D Nohut kadar sıkıyorum ben.En az 4 5 ay gidiyor 75ml

Alıntıları Göster
    75 ml diş macunu anca 1 ay gider bana. 60 nohut tanesi zaten 75 ML yapar ufacık tüp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

75 ml diş macunu anca 1 ay gider bana. 60 nohut tanesi zaten 75 ML yapar ufacık tüp

Alıntıları Göster
    Normalde banada ilaç kullanmadan önce 75 ml 1 gidiyordu ilaç kullanınca anca günde 1 kez fırçalayabiliyorumilaç bittikten sonra tekrar 1 aya düşer

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    nohut var nohut var sımdı.

1 ay da 75 bıtıyorsa kullanmıyor yıyorsunuz macunu :D

sizin oralarda nohut başparmak büyüklüğünde heralde :D
  • Bu macun konusunda ayrıca bir evde 4 5 kişi yaşayanları da unutmamak lazm oyüzden yıllkk stok için bikaç tane gerekiyor öyle bi iki tane yetmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedaself kullanıcısına yanıt
    Biomed in hangisini tavsiye edersiniz? Ayrica agizda biraktigi tat bilindik markalar gibi midir? Sensodyne paradontax gibi degil sanirim dediginize gore ama digerleri gibide degilse kullanmakta zorlanabilirim.

• Ayda 1 tüp bitiyor. 2 kişi fırçalıyoruz o tüpten. Yıllık 12 adet lazım. Halihazırda stokta 6 adet var. 5-6 tane alabilirim çok uygunsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

konu açılalı aylar oldu hala kampanya bekliyoz
    Bekleme?
  • bence bir kişiye yılda maksimum 2 tüp diş macunu yeter. biz iki kişiyiz 3-4 aydır tüp ancak yarıya geldi. ölücüler israf etmez!
  • alex23644 A kullanıcısına yanıt
    Ben hindistan cevizlisini kullanıyorum diğerlerini denemedim, o zaman aldığım migros'ta sadece bu vardı. Neredeyse hiçbir tadı yok çünkü içinde tatlandırıcı bir madde yok çok hafif bir aroması var o da bileşenlerinden kaynaklı. Colgate, Sensodyne ve Paradontax yıllarca kullandığım markalar hatta hemen hemen her çeşitlerini kullandım. Biomed'in tadı hiçbirinde yok. Fırçaladıktan sonra ağızda hiçbir tat kalmıyor sadece ferahlık hissi bırakıyor. Bu sefer bulabilirsem ballı ve kömürlülerini denemeyi düşünüyorum. Kız arkadaşım Sensodyne kullanıyordu benim diş macunumu deneyince gidip Biomed aldı. Sizin dişinize ve ağzınızdaki yumuşak dokulara ne kadar iyi gelebilir orasını bilemem tabii ki.
  • Bu konu içerisinde arkadaşın biri Rossmann'ın kendi ürünü olan Prokudent marka diş macununu önermiş. Ben de farklı arayışlar içerisindeydim. Artık çok büyük paralar vermeyeceğim çünkü diş doktorum "Florürlü bir diş macunu kullanmanız yeterli" dedi. Bu yüzden Rossmann'da indirimli olan şu ürünü aldım (buradaki arkadaş Pembe renkte olan modeli önermiş);

https://www.rossmann.com.tr/prokudent-dis-macunu-aktif-komur-icerikli-75-ml-p-165822

Şimdilik memnunum üründen. Gayet güzel temizliyor. Bunun yanında bir de aynı markanın dil temizleyicisini aldım. Dil temizleyici kullanmak çok farkettiriyormuş özellikle ağız kokusunda. Size de öneririm.

Not: Arkadaşın önerdiği ürün;

https://www.rossmann.com.tr/prokudent-dis-macunu-dis-beyazlatici-etkili-75-ml-p-165823

Not 2: Dil temizleyicisi;

https://www.rossmann.com.tr/prokudent-dil-temizleyicisi-1-adet-p-165666

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By Fixed -- 18 Kasım 2019; 16:30:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: koppa

Ben de Splat markasını önereyim. Gratiste satılıyor ve kısa aralıklarla indirime giriyor. 13TL ve aşağısına 100ml bulabilirsiniz. Ağızdaki tüm pelte ve kirlilik hissini, durumu gideriyor ve çok memnunum. Floroidsiz. Heryeri domine eden büyük diş macun ve temizlik ürün tiran firmalarından daha kalitelidir.
    Ayrıca bu konu başlığındaki şirinliğe ve "stok yapın" yönlendirmesine kesinlikle aldanmayınız. Sektörün içindeki adamlar sanal pazarlama yapmaktadırlar.

Zaten eder değeri kadar fiyata "indirim" adı koymuşlar, çünkü rekabet edecek piyasa koşulları ülkemizde kalmamıştır.

[[[[ Kozmetik genelindeki fiyat yükselişleri ağız bakım ürünlerini de ciddi boyutta etkiledi geçen yıla göre, "umarım işe yarar, değerlendirilebilir fiyatlı ürünler bulup senelik stoğunuzu yapabilirsiniz" ]]]]

Gelip ürün ismi vererek tanıtım yapmak mı pazarlamak? İnsanların her sene beklediği indirimi önceden duyurmak mı pazarlamak?

Bence ikisi de pazarlama değil. Yani sizin beni değerlendirme şeklinizle sizi değerlendirmedim. Forum mesajı içerisinde değerlendirirsek sizin yaptığınız insanlara ürün önermek, benim yaptığım da cüzdanlara fayda sağlamak. X ürünü Y mağazasında daha uygun, A ürünü B ürününe göre güzel demek bu forumun anlamını ifade ediyor zaten.

"Umarım uygun fiyatlara stoğunuzu yaparsınız" ifademi cımbızlamanız ayıp. Forum üyeleri zaten ürünleri fiyat kıyasından geçirmeden satın almıyor. Uygunu da olabileceği gibi uymayanı da oluyor. Konu başlığı da şirin falan değil ayrıca.

Lütfen mesajlarınıza dikkat ediniz.

--------------

Ayrıcalık bahseden kişiye de üzülüyorum. Sosyaliteden uzak durup burda insanlara, firmalara, ürünlere sallama acziyetinden kurtulamıyor. Herkes biliyor zaten. Bayat balık reklamı yapmışım da 7 liralık balık 25 liraymış da. O süreçte insanlara zaten İstanbul kartın kazançlarını vurgulamak için sayısız örnek verildi. 60₺ balık alımına 40 moneyi de çok kişi değerlendirdi.

--------

Neyse arkadaşlar burada ve orada olduğum sürece size fırsatları duyurmaya devam edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 18 Kasım 2019; 16:35:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: p503

Arkadaşlar, siz bu macunları yemiyorsunuz değil mi? Fırçaya macun sürerken mercimek tanesi kadar sıkılması gerekiyor. Benim iki sene önce aldığım Sensondyne macunun yarısı bitti, konuya olan ilgi beni şaşırtıyor.
    sen diş fırçaladığına emin misin?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.