Şimdi Ara

Migros 25/10 Tl İndirim Kodu (4-17 ŞUBAT) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
551
Cevap
34
Favori
64.533
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kodu kopyala falan yapmayın mobil uygulamadan manuel girin ayrıca birden fazla deneme yaptıysanız sistem algılanmışta olabilir ana sayfaya bakın kampanya tanımlandıysa gözükebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kodu girdim, ok dedi. ama ana kampanya sayfasında gözükmedi. eskiden çıkardı.

• codred kullanıcısına yanıt
    En geç 5 dakikaya görünecektir.

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Çok ilginç defalarca kontrol edip defalarca girdim kodu hata verdi, hatta siz yazdıktan sonra yine kontrol edip girdim yine hata verdi. Sonra yeni facebook açıp yeni kod ile denedim oldu. Sanırım önceki kod başkasına da verildi ya da farklı bir durum. Kullanılmış kod gibi algıladı sanırım. Başına gelen olursa yeni kod ile tekrar denesin.

• Walled kullanıcısına yanıt
    Hocam demek ki yazılım hatası bin de bir de olsa denk gelebiliyor.

• tesekkurler tanimladm
  • kodu ilk denememde kabul etti ve tanımladım ancak kullanılabilir money arasında gözükmüyor ve şimdi tekrar kodu denediğimde kabul etmiyor. money'ye tanımladıktan sonra uygulama üzerinde kodu nasıl kullanacağım acaba?

kodu tanımladıktan sonra mağazadan mı kullanabiliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyyono -- 9 Ocak 2021; 15:57:45 >
  • oyyono kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. Kodu Migros uygulamasına ilk girdiğimde kabul etti fakat TBG kampanyaları ekranına gelmiyor,kodu tekrar girmek istediğimde de kabul etmiyor.
  • oneblood O kullanıcısına yanıt

girdiysen olmuştur, sanaldan kontrol et düşer. tbg arasına biraz geç gelebiliyor

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam,aynen sanal market de 10TL indirim görünüyor
  • Katıldıktan sonra gözükmüyor sa migros uygulamasındaki katıldığım kampanyalara tıklarsanız ordanda görebilirsiniz olup olmadığını
  • Bu arada bilmeyenlerin aklında bulunsun, hesabınıza sanalmarkette girip sepette 25 TL'Lik ürün unutursanız mağazada 10 TL indirim olmaz. O yüzden kontrol ettikten sonra silin derim.

• Migros uygulamasında kodu girdikten sonra, tbg ler kısmında sayfayı tutup aşağı çekip bıraktığınızda ekranı günceller ve bu kampanya da görülebilir olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 9 Ocak 2021; 18:33:27 >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt

ben sepet doluyken aldım sorun olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 9 Ocak 2021; 18:42:50 >
  • Ben mağazada kasiyere kodu direk söyleyerek indirimi aldım. Lakin kasiyer önce yok böyle bir şey dedi, ısrarla olduğunu söylemem neticesinde başla bir çalışanın kodu girmeyi başarmasıyla indirim aldım. Kısaca bir çok kasiyer kodu girmekten bile aciz, son olarak konuyu açan arakaşlara teşekkür ederim.
  • Kızlar,hala takılan var mı bilimiyorum ama İGE 500 puana 5 Money veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tokcan57

Ben mağazada kasiyere kodu direk söyleyerek indirimi aldım. Lakin kasiyer önce yok böyle bir şey dedi, ısrarla olduğunu söylemem neticesinde başla bir çalışanın kodu girmeyi başarmasıyla indirim aldım. Kısaca bir çok kasiyer kodu girmekten bile aciz, son olarak konuyu açan arakaşlara teşekkür ederim.

AYnı durumu yaşadım  

• 13 nolu kasiyer işlemlerinden numara ile işlem yapabilir kasiyerler. Bilmeyen kasiyer olursa bu şekilde aktarabilir.

• Girdim baktım siteye görünmüyor dediğiniz olay 5 money

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazmayı unutmuşum.

9 uncu seviye bacılara veriyormuş.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.