Şimdi Ara

MIG33 MSN KULLANIRKEN MSN KISI LISTEMI GOREMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar mig33 yeni yukledim;nokia 6500 slide var bende;sorunsuz giriyorum ama kisi listemi goremiyorum;nasıl gorebilirim onu???

• quote:

Orjinalden alıntı: leganda

arkadaslar mig33 yeni yukledim;nokia 6500 slide var bende;sorunsuz giriyorum ama kisi listemi goremiyorum;nasıl gorebilirim onu???

mig 33 3 giriş yaptıktan sonra other ıme seçeneğinden add edit ımeden msn adresini ve şifreni yaz msn siğnal ın deyip giriş yap
  • aynen dedigin gibi yapıyorum ama bu seferde sadece cevrimici olanları goruyorum:(( bu normal mı acaba...?
  • quote:

aynen dedigin gibi yapıyorum ama bu seferde sadece cevrimici olanları goruyorum:(( bu normal mı acaba...?

evet normal sadece açık olanları gösteriyor
  • bende mig33 kullanıyordum.Ebuddy i keşfedince mig33 ü bıraktım.Bence sende ebuddy e geç.Süper bi msn proğramı.Mig33 deki gibi üyelik almana gerek yok.Hotmaili+sifreyi yaz girTitreşim gönderip alabiliyorsun.Nickini değiştirebiliyorsun.Herşey var.Mig33 e
  • quote:

Orjinalden alıntı: 35.5KsK35.5

quote:

aynen dedigin gibi yapıyorum ama bu seferde sadece cevrimici olanları goruyorum:(( bu normal mı acaba...?

başlangıçta oflıne seçeneğini işaretlersen tüm listeni görebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Orjinalden alıntı: 35.5KsK35.5

quote:

başlangıçta oflıne seçeneğini işaretlersen tüm listeni görebilirsin

bunu bilmiyordum saol

• e-buddy nasıl kontör canavarı mı yoksa mig33 gibimi götürüyor kontör..
  • doğru bide onda üyelik sorunu yokmuş ben bi ara mig 33 e üye olmuşdum 16 kont gitmişti
  • Msnde en ucuz mig 33 tur yazı karakterleri küçük oldugu için veri akışı azdır kontor diğer msn programlarına göre daha az gider.
  • o zaman mig33 e devam
  • girdikten sonra liste gelmediği zaman other ımden msne tekrar tıklayacaksın bir nevi tekrar bağlanacaksın liste bir süre sonra gelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.