Şimdi Ara

Miele Nilfisk Electrolux Usorigindb Philips 9194 Elektrikli Süpürge Testi (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.582
Cevap
54
Favori
145.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler bilgi için. E-posta attım telefonla aradılar. Yedek parça olduğundan artık İnternette satmıyoruz dediler. Ellerinde şu an yokmuş sipariş geçecez 10 güne gelir sizi ararız adresinize kargolarız dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoMMeS kullanıcısına yanıt
    Filtre tutucu isteyen herkes Miele Türkiye'yi arasın o zaman diyelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgin_kral

https://shop.miele.com.tr/miele-toz-torbali-elektrikli-supurge

C3 ü satın alıp elinize faturası basılı veya mail olarak geçince; miele shop tr den toz torbası setini alırsınız. Sonra miele tr ye c3 faturasını ve toz torbası sipariş numaranızı/faturanızı mail atarsınız ve garanti uzatımı istersiniz. Müşteri ilişkilerini telefonla arayarak sağlamlaştırırsınız. Biz öyle yaptık daha önce de.
    Merhaba,

C3 garanti uzatimi icin miele sitesinden hangi torba setini almak gerekiyor? Tek secenek mi var link verebilir misiniz?

Cok tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

https://shop.miele.com.tr/miele-hyclean-3d-gn-xxl-elektrik-supurgesi-toz-torbasi-seti
    Teşekkürler

Süpürge siparişini verdim.
    Süpürge gelince verdiğiniz linkden toz torba siparişinide geçeceğim.
  • Merhaba,

Yeni bebeğimiz olması ve kedi beslediğimiz için süpürge arayışındayız.. 1 adet elektrikli süpürge ile 1 adet şarzlı süpürge kombosu yapma niyetindeyiz.

Fişli modellerde miele ve dyson öne çıkıyor.. benim açımdan miele fiyat avantajı, sağlamlık ve toz torbalı olarak dahada öne çıkıyor.. şarzlıda ise dyson v8 düşünüyoruz. Günlük tüy temizliği, bebeğimiz gezineceği alanların kolayca temizlenmesi için..

Şimdi geçmiş sayfaları okuduktan sonra kafama takılan bazı sorular mevcut ,

miele C3 Cat&Dog PowerLine 890W modelinin halı performansı ve alerjik hava engellenmesi kötü denilmiş.. Bu kesin ve net midir ? filtre değişikliklerinden bahsedilmiş..
    Bu filtreleri yeni modellerde hala değiştirmek gerekir mi ? gerekiyorsa hangi filtre kombinasyonu gerekir ?

kedi tüyleri için illa bu model şart mıdır ?

Bu model için kutudan çıkan başlıklar yeterli mi ? Ekstra başlık almak gereklimidir ? Gerekliyse hangi model alınmalı ?

• quote:

Güncellenmiş "Ucuzdan pahalıya süpürge tavsiyesi":

1- 115 TL, Pratik Dikey süpürge-Kablolu, Fantom P 1200 -link1-

2- 445 TL, Toz torbasız süpürge, Fakir Ranger 890W -link2-

3- 625 TL, Toz torbasız Turbo başlık ekli süpürge, Electrolux SilentPerformer Cyclonic ESPC74SWT 650 W -link3-

4- 493 TL, Toz Torbalı Süpürge Electrolux Power Force EPF61RRT 800 W -link4-
    + 199 TL lik ELECTROLUX ZE014 Turbo Başlığı -link Electrolux_Turbo- ; Toplam 692 TL

5- 895 TL, Toz torbasız Çift Turbo başlık ekli süpürge, Rowenta RO6993 Extreme Power 4A Animal 750W -link5-

6- 889 TL, Toz torbalı Turbo başlık ekli Rowenta RO6883EA X Trem Power 500W -link6-

7- 919 TL, Toz torbalı süpürge, Electrolux UltraSilencer Zen EUS8ANIMAT 650 W -link7-
    + 199 TL lik ELECTROLUX ZE014 Turbo Başlığı -link Electrolux_Turbo- ; Toplam 1.118 TL

8- 1.349 TL, Toz torbalı Çift Turbo başlık ekli süpürge, Rowenta Silence Force 4A RO 6481 750 W -link8-

9- 1.579 TL, Toz torbalı Turbo başlık ekli süpürge, Miele C3 Cat&Dog 890W SGEF3 -link9-

10- 2.689 TL, Toz torbasız, Ömür boyu Hepa filtreli Turbo başlık ekli süpürge, Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Powerline 890W Kırmızı SKCF3 -link10-

---------------------------------------------------------------------
    Edit: Arada fiyatlar ve linkler yenileniyor...
    ---------------------------------------------------------------------
    Merhaba ezgin_kral hocam, miele c2 compact ayarında bir tavsiyeniz olur mu? Performansı bizim için yeterli onun. Küçüklüğü ve hareket kabiliyetinden (tüm tekerleri dönüyor) çok memnunuz.

Dengini tam olarak bulamazsınız maalesef. Listeden seçmenizi öneririm.
  • ezgin_kral E kullanıcısına yanıt
    Electrolux UltraSilencer Zen EUS8ANIMAT 650 W şunu gözüme kestirdim. 840 liraya nasıl nispeten compact bir ürüne benziyor. turbo başlık ihtiyacı olmayacak. kendi orjinal başlığı sorunlu değildir sanırım değil mi? bazı başlıklar yerde bile kaymıyor da...

Bu modelin sadece toz torbası maliyeti var değil mi? çıkış filtresi yıkanabiliyor doğru mu anlamışım?

Edit: evde hayvan yok. 2 kişi yaşıyor. 2+1 ayrıca fantom p1200 var. halı da çok yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoMMeS -- 10 Mayıs 2019; 11:27:33 >
    Turbo başlıksız halı pefromansı vasat olur tüm süpürgelerin.
    ,
    Ürünün kendi sayfasını inceleyin lütfen. Bir miele kullanıcısı olarak; diğer ürünlerin yedek parçalarının durumunu çok takip etmiyorum takdir edersiniz ki.
  • ezgin_kral E kullanıcısına yanıt
    Doğrudur teşekkür ederim

• https://shop.miele.com.tr/miele-hyclean-gn-16li-toz-torbasi-konfor-paketi

ben 280 liralık konfor paket alındığında garanti veriliyor zannediyordum.231 liralık toz torbası paketi ile farkı nedir ? İade mi etsem karar veremedim.
  • Odjehdpxısv O kullanıcısına yanıt
    İçerik aynı. Sadece dış plastik kutusu extra. İade edip ucuzunu alın bence.

• sağol hocam
  • Lütfennnn acillll cevap .aslında Electrolux abaa alacaktım animat düşünüyordum ciddi ciddi ta ki değerli yorumları okuyup farklı kıyaslara aldanmamak gerektiğini öğrenene kadar.ses takıntımız yok. Emil gücü mü halıdaki sınıfı mı arada kalıyordum.mielene limited edition sarı renkli yi hiç bi yerde bulamadım.tabi turbo başlık da alıcağımız için fiyatı biraz yüksek geldi.electrolux ten vazgeçersem eğer hangi miele alayım? C sınıfı oluşu yüzünden tereddüte düşüyordum.neye göre bakayım.halılarım renk değiştirdi oh beee toz zerresi kalmadı nihayet demek istiyorum artık. Yardımcı olur musunuz

• Annekaz09 A kullanıcısına yanıt
    Sarı çoktaaaan bitti giti.

Alınabilcek tek f/p miele; SGEF3 kodlu Miele Cat&Dog 1,555 TL :

https://www.akakce.com/toz-torbali-supurge/en-ucuz-miele-complete-c3-cat-dog-powerline-sgef3-890-w-fiyati,103727838.html
  • ferhatas kullanıcısına yanıt
    Ferhat bey yeni miele de sarı renkli c3 yok. C1 clasic ,c3 complete kahverengi arasında fiyat farkı var.bana mukayese eder misiniz? Motor aynı powerline diyor.bazı miele lerde motor ecoline yazıyor.turbo başlık da alınacak.

Ben toz torbalı euanimat ile alergy arasında çok kaldım.abaa sınıfları..Ama sonra forumda bu sınıflara çok takılmaması gerektiği konusunda yorumlar okudum örneğin Miele; hallıda sınıfı c.Ama çok daha pahalı animata göre.Elektro lüks ile Miele arasında gidip geliyorum.Ama ne alırsam alayım illa Turbo başlık şart.Bir kullanıcı üç yıl sonra yorum yenilenmiş elektro lüks çekiş gücü azaldı diye. Bu yüzden alacakken çekimser kalıp bir marka daha alternetif belirlemeye çalıştım oda miele oldu.Şimdi miele arasındaki farklara bakıyorum.Bu konuda fikriniz var mı

Ben toz torbalı euanimat ile alergy arasında çok kaldım.abaa sınıfları..Ama sonra forumda bu sınıflara çok takılmaması gerektiği konusunda yorumlar okudum örneğin Miele; hallıda sınıfı c.Ama çok daha pahalı animata göre.Elektro lüks ile Miele arasında gidip geliyorum.Ama ne alırsam alayım illa Turbo başlık şart.Bir kullanıcı üç yıl sonra yorum yenilenmiş elektro lüks çekiş gücü azaldı diye. Bu yüzden alacakken çekimser kalıp bir marka daha alternetif belirlemeye çalıştım oda miele oldu.Şimdi miele arasındaki farklara bakıyorum.Bu konuda fikriniz var mı

• alimurat34 A kullanıcısına yanıt
    Ali bey bu c3 complete alergy nin cat dogdan farkı ne ? Bir de sitelerinde en uygun c1 clasic var kırmızı. Kahve renkli de c3 complete powerline var. Çok mu büyük farkları vardır? Bir de Abc sınıflarınıa takılmamalıyız mı süpürgelerde? Electrolux animat var 1000 civarı.toz torbalı. Onunla da mukayese edermisiniz🙏🏻🙏🏻Abaa sınıfı

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.