Şimdi Ara

<<<MİDİBÜS LER (SULTAN PRESTİJ İVECO ) HK DENEYİMİ OLANLAR BURAYA>>>> (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
248
Cevap
2
Favori
209.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, sorum olcaktı tecrübeli arkadaşlara. İsuzu turkuaz kullanıcısıyım yeni aldım, 2006 model fakat yeni kasa tavan ve koltuklar yeni tip. Sorumsa; Yolcu tavanındaki ünite, bu hoparlör ve aydınlatmanın bulunduğu ünitede ledli aydınlatma var yuvarlak daire şeklinde ve bu lambaların içinde buton düğme gibi bişey var basıyorum fakat hiçbir değişim yok, acaba bu düğme ne işe yarıyordu sanırım önceki sahibi iptal ettirmiş. Bilen arkadaşlar varsa ve yazarsa çok sevinirim şimdiden tşkrler..
  • son çıkan karsan jest nasıl artıları eksileri nedir
  • bucakli kullanıcısına yanıt

Safranbolu'dan selamlar. Alatım süper elinize sağlık. Benim anlayamadığım şey dünyada otomatik vites varken neden bunlar illa manuel vitesli? Bir öneriniz varmı? Ben karavan için iveco eurobus 35.17 düşününüyorum ama sağ bilekten engelliyim manuel vitesi otomatiğe nasıl dönüştürebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogandurukan -- 5 Ekim 2020; 13:45:10 >
  • Arkadaşlar bir arkadaşım midibüs bakınıyor karavana çeviricek bir arkadaşım yapmıştı Ducato aldı bu illa midibüs diyor ..
    Bütçeside 50-60 arası bakınıyor ticaret yapmıycağı için yakıt çok ön planda tutuyor sonra iç hacim..

Kullananlar az yakan iç hacmi geniş ne önerebilir.. herkes yakıt konusunda bir şeyler diyor biri 12 litre yakar dediği araca başkası 20 litre diyor.. bu araç genelde uzun yol yapıcağı için yakıt mühim ..
    M50,m23,m29 lar ısuzu lar bmc ler var bu işi iyi bilen biri varmı hangisini tavsiye eder.. bana sorsa Ducato al geç diyorumda beni dinlemiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu bu konuda deneyimli, cevap vereiblecek kimse? Yakıtı en düşük olan yarım otobüs hangisidir? Kimi Prestij diyor kimi 125 lik sultan..

• VipLife kullanıcısına yanıt
    kabaca 100 km de 20lt diye biliuorum hocam.
    kullanmadim karavan icin arastirirken gorup vazgectim.
    bu yakit fiyatlari ile otelde kalirsin o paraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 3 Şubat 2022; 21:41:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.