Şimdi Ara

Midea yelpazesinde Modern Star klima kullanan? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
4
Favori
8.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Güzel olmuş Güle güle kullan inşallah benim tek kafamdaki soru işaret 2 yıl garantisi olmasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İç ünite 2 yıl dış 3 olması lazım sanırım. Bu benimde kafamda soru işareti aslında ama fp ürünü diye aldım. Sorun çıkarmaz inşallah.

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    İnşallah seg klima almıştım ucuz diye tam 2 yıl doldugu gün su akıtti garanti çağırdım bittiği için yapmadılar 500 civarı pata talep ettiler sokak arası servis çağırdım oda 300 400 demişti örnek başıma gelen garantisi uzun olsa ugrasmicaktim

• Midea modellerinin arasında ;

Blanc 12 BTU; 2100 TL,
    MODERNSTAR 12 BTU; 1700 TL,
    FAİRWİND 12 BTU ; 2100TL fiyat aldım.

Sizce hangisi tercih edilmeli. Yardımınızı bekliyorum.

• Dün bende 30 m2 pencereleri büyük ve yalıtım olmayan salona 18 lik modernstar elegance aldım. Midea fairwind ile seer değerleri, hemen hemen herşeyi aynı. Bakır boru takıldı. Şimdilik cihazda bir sorun yok. Gayet sessiz, rahaysız etmiyor. Kumandası biraz basit gibi. 2350 liraya aldım bu sıcaklarda 18 lik için iyi fiyat.
    2 yıl garantiliymiş. Çin üretimi, midea üretiyor

• 12000 lik olani bende dun taktirdim. F/p acisindan basarili. Swing tusu konusunda sikinti yasayan var mi? Bir arkadas daha bahsetmisti tus basmiyor diye. Seri de sorun mu var acaba kronik sorunsa sıkıntı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne durumda klima soğutma felan nasıl suan ?
  • Blanc 18k btu olani dusunuyorum midea markasinin diş unitesinde sesinden muzdarip kisiler var acaba ne dusunuyorsunuz bu konuda Oturdugum salonun balkonun duvarinin diş tarafina taktiracagim
    Acaba sizce sorun teşkil edermi ? teşekkür ederim...

Onemli soru 2 : Salonumun duvarinda klima yeri var ve 3 adet(arti eksi topraklama) kablo acik sekilde duruyor ve elektrik var Elektrikci cagirmam lazim mi ?
  • Dış ünitede ses yok. Hiç rahatsız etmedi.
    Yalnız bikaç arkadaştan daha duydum kumandada swing tuşunda bi gariplik var. 10 kere basıyoruz 1 kere alıyor. Soğutmasını ise dijital bi termometre alıp ölçeceğim.

• MORFEUS kullanıcısına yanıt
    Birkac gundur kullaniyorum dis unitede ses yok. Bizimde ankastre klima yeri o yuzden ekstradan elektrikci cagirmana gerek yok mecburen bağlantıyı yapip yerlestirecek.

• Bu sorun kronik anlasilan. Muhim olan sikinti kumandada mi yoksa cihazda mi?
  • Swing tuşunda sağ ve sol var arkadaşlar ortaya basınca algılamıyor. Sağına ve soluna basarsanız algılıyor.

• BurkiBurks kullanıcısına yanıt
    7 sene elektrikli ev aletleri ureten satan bir firmada bircok delartmanda gorev aldim ve teknik ozellikler konusunda cok iyi oldugumu soylerdim. Fakat bu durumu senin sayende farkettim. Buyuk bir dertten kurtardin saolasin 😃

• BurkiBurks kullanıcısına yanıt
    Vay Allah razı olsun. İçime dertti ne zamandır. Şimdi servisi arasam gelip iç üniteyi alıp götürse bu sıcakta bekle dur diye düşünüyordum. Tasarımı yapan arkadaşı sevgiyle selamlıyorun.

• Ghostkiller1 G kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba, saolasin. Klimayi aldıktan sonra forumu ve yorumlarini okudum. Biraz acelemiz oldugundan yetkili servisi bekleyemedik ve satici disardan bir servisi yonlendirdi adamlar isini guzel yaptılar fakat kafama birkac sey takildi. Vakumlamadan kasit gaz olcum gibi bisey yaptilar dis unite de bumudur?
    Yeri ankastre oldugundan cihazin borusuyla duvardan sarkan boru uymadi ve kaynak yapip birlestirdi. Herhangibi bir sikinti olusur mu ilerde ?
    Onun haricinde klimanin performansindan cok memnun kaldim, senin tavsiyenle alan bir arkadasin tavsiyesiyle de 😃ben aldim

• 1200 lik = 1600 tl montaj vs herşey dahil anlaştım p.tesi takacaklar
  • Beyler klima arıyoruz media blanc almayı düşünüyoruz internette fiyatı 2.9 civarı biiraz bizi aştı ama değerse alıcaz tabi kaliteliyse kullanan kişilerden yorum alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Beyler klima arıyoruz media blanc almayı düşünüyoruz internette fiyatı 2.9 civarı biiraz bizi aştı ama değerse alıcaz tabi kaliteliyse kullanan kişilerden yorum alabilirmiyim

Nerden almışsınız acaba.

• Klimayı kullanan arkadaşlar memnun mu performansından? Isıtması nasıl? Faturaya binen yük nasıl?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.