Şimdi Ara

Midea yelpazesinde Modern Star klima kullanan? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
4
Favori
8.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12yi yapıstır.. calisirken kendini yormaz..
  • Fiyat?

• 9000 lik 1400tl
    12000 lik 1550tl

• fairwind'in alternatifi bianca geldi gibime geliyor ..bu modern star pek içine sinmiyor ..arada 500 tl fark var
  • incesaz İ kullanıcısına yanıt
    Nerde bu fiyatlar baktım yok 2000 den basliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: streamin

fairwind'in alternatifi bianca geldi gibime geliyor ..bu modern star pek içine sinmiyor ..arada 500 tl fark var

Fairwind yerine modernstar gelmiyor zaten. Fairwind in yerine dediğiniz gibi bianca modeli gelmiş. Servis böyle söylemişti yani bana da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanmayan denesin

quote:

Orijinalden alıntı: extra34

Ben almaya gidiyorum 12k btu. Yoruldum araştırmaktan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Technics

quote:

Orijinalden alıntı: inanmayan denesin

quote:

Ben almaya gidiyorum 12k btu. Yoruldum araştırmaktan.

Hiç gülmeyin zor işmiş
    Bugun elektrik davasını hallettik. Ülkede zeki adama ihtiyaç yok dürüst adama ihtiyaç var cümlesinin çıkış noktası sayılabilecek "ustalar" ile mücadele ettim. Azcık ipi bıraksan adamlar kaşla göz arasında çakacak sana. Bu kısmı ayrı tecrübe.

Daha fazla araştırmaya uğraşamadım doğrusu. Ne bulacağız ki 18k btu 950 liraya mı veya enerji sınıfı a+++++ olan model mi? Üç aşağı beş yukarı hemen hemen hepsi aynı gibi. Ben gürültüye baktım, enerji sarfiyatına baktım, fiyatına baktım. E markada bilindik olunca aldım gitti. Umarım yanılmam umarım canımı sıkmaz.

• Kurulum yapıldı test edildi. İlk izlenim olarak memnun kaldım. Umarım böyle devam eder. Sessizlik istediğim gibi. İncelem yazarım haftasonu.

• quote:

Kurulum yapıldı test edildi. İlk izlenim olarak memnun kaldım. Umarım böyle devam eder. Sessizlik istediğim gibi. İncelem yazarım haftasonu.

Hadi hayırlı olsun kurtuldunuz sonunda.
  • inanmayan denesin İ kullanıcısına yanıt
    hakkaten kurtuldum resmen. Geçen yazki mobil faciası, bu yazda ne alsam etsem derdi derken şimdi buz gibi oturuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extra34 -- 10 Haziran 2016; 17:00:25 >
  • quote:

hakkaten kurtuldum resmen. Geçen yazki mobil faciası, bu yazda ne alsam etsem derdi derken şimdi buz gibi oturuyorum.

hayırlı olsun kardeşim.Allah güle güle kullanmayı uzun ömürler nasip etsin.az faturalar çok suğuklar dilerim
  • extra34 E kullanıcısına yanıt
    Ne durumda klima + yönleri - yönleri neler

• istanbul avrupa yakasında aslında ortak bir bayiden alsak güzel bir fiyat çekilebilir ..ben de bianca'yi dusunuyorum oasis yada fairwind yerine ..

mission da istiyor gönül ama bianca ile 400 tl star ile 700-800 tl var arada :(
  • N11 de 100tl hafta sonu indirim çeki var

• Açıkçası havalar klima kullanmak için çok uygun değil ama şu ana kadar gördüğüm kadarıyla ses konusunda çok tatmin edici. Dış ünite balkonda ve oturduğum koltukla ünite arasında 4 metre var (arada balkon kapısı tabi). Cihaz ortamı istenen seviyeye getirdikten sonra gerçekten sessiz ve çalıştığı hissedilmiyor bile. İç ünite üzerindeki lcd ekran ve ışıklar kumandadan kapanabiliyor ve cihazı yatak odanıza koyarsanız üzerinde hiçbir ışık vs kalmıyor. Sağa sola hava üflemek için içindeki kanatçıklar elle ayarlanıyor. Yukarı aşağı kanadı ise kumanda üzerinden. Turbo modu var çılgınlar gibi üflemeye yarayan. Sleep modu var ama daha denemedim.

Başka merak ettiğiniz noktalar varsa sorabilirsiniz. Müsait olunca fotolarıda eklerim.

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    Oo ışık olayı iyiymiş yatak odasına koyucam zaten kurulum için midea yimi arıyoruz ben aradım açan olmadı bende artık alicam bunu sanırım suan n11 de 1350 geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: OguzDURSUN

Oo ışık olayı iyiymiş yatak odasına koyucam zaten kurulum için midea yimi arıyoruz ben aradım açan olmadı bende artık alicam bunu sanırım suan n11 de 1350 geliyor

link var mı acaba ?
  • Ben bayiden satın aldım ve direk bayi geldi kurdu. Mideanın yetkili satıcı ve servisi kendileri. Bakır boru ve vakumlamada yapıldı.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.