Şimdi Ara

Middle-earth: Shadow of War (2017) [PC ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
9
Favori
18.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tamamdır teşekkür ettim
  • bende seriye bu oyunlamı başlasam ilkiylemi karar veremedim gördüğüm kadarıyla ilkinin açık dünyası baya boş ve çeşitlilik az 2.yle başlamayı düşünüyorum o yüzden sizce hangi oyun daha iyi karşılaştırabilirmisiniz ?
  • Oyunu an itibariyle bitirmiş olarak şunu söyleyebilirim ki senaryo yarıda kesilmiş yalnız devam oyununda olaylar kopacak kesin. Son bölüm beni şaşırttı açıkçası. Bright Lord'un yan çizmesi Talion başkanın geri dönmesi ortaya üçüncü bir yüssüğün çıkması olayları karıştırdı.

Oyun gereksiz zorlukta bence. En zor seviyede adamdan enjektörle kan alacak seviyede zorluk.

Kale görevleri öyle ahım şahım bir orduyla yapılmıyor.

Oyun genel hatlarıyla güzel olmuş. 8.5/10
  • Merhabalar,

Oyun şu kısımda dondu. Ekrana şu yazı geliyor "Bruz wants to help you defeat the overlord and capture the fortress in Nurnen." ve esc ye bassam bile ekrandan gitmiyor. Oyun dondu yani

Var mıdır bir çözümü ? Aynı sorunu yaşayan ?

• shadow of mordor daki görüntüyü almak için nasıl bi ayar yapmak lazım ... çamur gibi görüntü var.. çok moktan birinciyi mordor u arıyorum resmen...
  • ilk oyunu bitirdim çok keyifliydi ikinci oyun ise muazzam olmuş yavas yavas tadını çıkara çıkara ilerliyorum ama kaleler çok az keske 50 100 civarı kale olsaydı uğrasıp alması çok güzel oluyor bıktırmıyorda 3. hatta 4. oyun kesinlikle olmalı ve daha uzun yapılmalı
  • Oyunu bitirdim bir iki kelam edelim.İlk oyunu seven bunuda sever, aynı şeyleri yapmaktan sıkılmayanlar için güzel,Oyunun asıl sonunu görmek için tüm kaleleri kazanmanız gerekiyor, günde beş saat oynasan en az 10 gün sürerki ugraşmayın, trainer indirin (tek vuruştta öldür,süper speed)yada youtubedan sonuna bakın derim.Senaryoda en güzel kısmı mutlu sonla bitmemiş olmasıydı.Olması gerektiği gibiydi.
  • Ya Konusu ney oyunun. Bi b.k anlamadım. Türkçe olmayan oyun mu olur ya... Act2 yi bitircem niye oralara geldim bilmiyorum. Boş boş orc kesiyorum sıkıldım. Netten konusunu bulamadım.
  • Ben şahsen oyunu izlemiş ve ne yazık ki yüksek fiyatı ile torrent üzerinden bir kısmını oynadıktan sonra indirim ile Steam üzerinden aldım. Ama baştan başlamak inanılmaz zor geliyor. Şuan dlcleri oynayip vakit geçirsem de ana oyuna devam etmek istiyorum. Save dosyasını değiştirme şansımız var mı bilen varsa yardım edebilir mi?
  • Aldik oyunu indirimde ama icim rahat degil ilk oyunu tekrar bitiricem unutmusum ne oldu falan...
  • Yani baya ugrasilmis bir DLC havasi var su an icin oyun bitince net gorus yazarim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuCuK

Combat skills--Retaliation--Adamant
    Yerdeyken mouse tam yuvarlak kısmında mouse tuşuna basıyorum ama olmuyor kafayı yedim bu nedenle.Tam ne zaman mouse tuşuna basmam lazım.Sol tuştu sanırım.
  • çok oldu hocam oynayalı.hatırlamıyorum hiç.
  • 16,75 liraya oyunu aldım :) dün indirmeye başladım eve gittiğimde bitmiş olur herhalde. orta seviye ingilizcem var umarım çok zorlanmam.
  • oyunun grafiklerinde problem mi var acaba ultraya çekmeme rağmen hala bulanık ve kötü gözüküyor ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramcho_35

oyunun grafiklerinde problem mi var acaba ultraya çekmeme rağmen hala bulanık ve kötü gözüküyor ??
    Ayarlarda otomatik çözünürlük mü ne bir seçenek vardı şimdi tam hatırlayamadım onu kapatman gerek. Aynı sorunu ben de yaşamıştım ilk oynadığımda.
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim aynı şekilde yaptım tekrar girdiğimde yine işe yaramadı ben de iade edip korsana geçtim şimdi öyle bi sorun yok keşke etmeseydim diyorum :D
  • Bu execution ve turns remaning ne oluyor arkadaşlar? İki general birbirine nasil dusuyor yada onlar savasirken ne yapmam lazim?
    Middle-earth: Shadow of War (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 22 Şubat 2019; 20:15:48 >
  • Şu oyuna hayrına bi Türkçe yama yapan olmadı mı be (apex gibi hokkabaz firmalar hariç) Ücretsiz yamasını bulabileceğim bir yer var mıdır ? Çok popüler olmayan bir oyunda neden 25 TL'e yama satarsın hiç anlamış değilim.
  • Level yükselmek fena zor arkadaşlar , yendiğim komutanlar hep benden levelleri yüksek olduğu için kendi safıma da katamıyorum. Küçük düşürüp daha sonrasında tekrar yenip kendi saflarıma alabiliyorum 2 kere uğraşıyorum. Var mı bu konuda önerebileceğiniz bir şeyler.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.