Şimdi Ara

Midbass Sistem Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Golf 4 aracımdaki bagaj darlığından dolayı Midrange sistemimi söktüm satıp midbass bi sistem takasım var, hoparlör ölçüleri 16 cm çok fazla anlamıyorum sistem işinden Pioneer bi teyp var üstünde USB li çift anfi çıkışlı, midbass 4 tane hoparlör alıp takıcaksın🤔 dediler varmı tavsiyeniz marka model anfi kullanmak gerekir mi bunda yada kullanmadan düz bağlasam teybe bana öyle yüksek bas ses gerekmiyor orta kalite birşeyler işimi görebilir bütçem 1500 herkese iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @RİF_D -- 12 Haziran 2022; 18:20:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• size bütçenize uygun Mtx tr65 öneriyorum. 4 kanal 4x80rms amfi ile beslerseniz çok iyi sonuç alırsınız. teyp çıkışlsrından sesi çok açmam derseniz normal ses verir, sizin işinizi görür. ilerleyen zamanlarda 4 kanal amfiye girilebilir.

• ecrasniann kullanıcısına yanıt

Anladım reis teşekkür ederim peki şuan bende anfi olarak Jameson Usa 505 1400 W anfi var bunu kullanabilirmiyim ilerleyen zamanda ses yeterli gelmezse?

• @RİF_D kullanıcısına yanıt

şuanda bile kullanırsın. dediğin amfi yeterli gelir. madem amfin var ileriye bırakma derim. bu kolonları kapıya takacaksan 2cm mfd kasnak ile kapılara montaj yapmanı öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 12 Haziran 2022; 22:54:9 >

Teşekkür ederim tavsiye ettiğin hoparlör hakkında baya iyi yorumlar okudum sipariş verdim gelsin takocam ilk fırsatta 🤘

• @RİF_D kullanıcısına yanıt

bişey değil, sonucu yazın

Sistem güzel oldu yenilerde taktım, baslar gayet tatmin edici tizlerde güzel tam istediğim performansı aldım hoparlörler parasına göre kalite teşekkürler 🤗

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @RİF_D

Sistem güzel oldu yenilerde taktım, baslar gayet tatmin edici tizlerde güzel tam istediğim performansı aldım hoparlörler parasına göre kalite teşekkürler 🤗
    bişey değil, iyi eğlenceler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.