Şimdi Ara

Microsofttan Orijinal win7 iso temin etmek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
25.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • windows iso downloader isimli bir programla, istediği windows veya ofice iso'su indirebilirsiniz.
  • Windows vistadan 7'ye upgrae yaptığım için 7 keyim yok. Microsoft sitesinden indiremiyorum. Nereen bulabilirim Home premium x64 güvenilir isoyu?
  • Kendim özel olarak geliştirdiğim tüm Windows sürümlerini (XP-Windows 10) Türkçe ve İngilizce olarak barındıran bir internet sitesine sahibim. Sitede tüm Windows sürümleri 32-64 BİT olarak yer alıyor ve ücretsiz olarak indirilebiliyor.

https://orijinalwindows.com

(İndirme Linkleri '' GOOGLE DRİVE '' Bağlantılıdır)

150GB DEV ARŞİV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blalkilic60 -- 29 Ekim 2019; 20:46:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blalkilic60

Kendim özel olarak geliştirdiğim tüm Windows sürümlerini (XP-Windows 10) Türkçe ve İngilizce olarak barındıran bir internet sitesine sahibim. Sitede tüm Windows sürümleri 32-64 BİT olarak yer alıyor ve ücretsiz olarak indirilebiliyor.

https://orijinalwindows.com

(İndirme Linkleri '' GOOGLE DRİVE '' Bağlantılıdır)

150GB DEV ARŞİV

Hocam çok iyi bu ellerinize sağlık. Peki bu sürümlerin hepsi direkt windowsun kendisinden mi indirip yüklediniz? İçinden herhangi bir şey çıkarıp eklediniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dvd ye yazdırılan kurulum dosyasını iso dosyası haline getireceksin. İnternetten “dvd convert to iso” benzeri arama ile nasıl yapıldığını bulabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • direk windows microsof yani kendi sitesinden bire bir orijinal windows kalıpları gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz hocam eski msdn üyelerinin hepsi ulaşıyor bu iso dosyalarına bende eski üyelik olduğu için indirip böyle bir hizmete amaç ettim umarım faydalı olmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: blalkilic60

direk windows microsof yani kendi sitesinden bire bir orijinal windows kalıpları gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz hocam eski msdn üyelerinin hepsi ulaşıyor bu iso dosyalarına bende eski üyelik olduğu için indirip böyle bir hizmete amaç ettim umarım faydalı olmuştur
    Windows 7 son sürümü yükler misiniz rica etsem hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam microsoft kendi sitesinde verilen orijinal kalıp iso sürüm bu son sürüm evet bulunur ama içeriğiyle oynuyorlar direk bunu kur bırak güncellesin pc kendini rahat bir şekilde microsofttan çeksin güncellemeleri
  • Şuan Windows 7 temin edebileceğimiz bir yer var mı ? Techbench'de de yok ne yazık ki.
  • Kardeşim bana windows 7 iso dosyası çok lazım atarsan çok sevinirim.
    Bu arada iso da hiçbir ekleme veya çıkarma işlemi oldu mu yani eklenti var mı?
  • kardesim ya elinde hiç iso dosyası yok mu yani internetten indiribileceğim bende Osmaniye de oturuyorum
    yardım edersen sevinirim
  • Muhamed_Ali kullanıcısına yanıt
    Heidoc uygulamasına bakın orada vardı. Türkçe sürüm olmayabilir ama microsoft üzerinden indiriyor yani oynanmamış temiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardesim yardımın için tesekkürler bisey daha sormak istiyorum bende ta 2011 den kalma bir windows 7 hom prem cd si var çalısıyor ama neredeyse windows 7 nin ilk sürümüne format atmis oluyorum yani ondan farmat atsam sıkıntı cikar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhamed_Ali -- 23 Temmuz 2020; 11:9:3 >
  • Sekai kullanıcısına yanıt
    heidoc uygulmasından denemistim ama win 7 indirmiyordu hep hata veriyordu sadece win 8 ve win 10 indiriliyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.