Şimdi Ara

MICROSOFT XBOX ONE X 1TB 1899 TL +10 TL Kargo Mediamarkt.com.tr - 19 Nisan'a kadar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
4.050
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gittigidiyor Teknosa'da 1.859 Lira + 50 TL Bonus
  • Mr light kullanıcısına yanıt
    1.8 teraflop güç ile 4.2 teraflop ekran kartı gücü arasında fazla bir fark yok diyorsanız ben bişey bilmiyorum demektir.

8 çekirdek 1.6 ghz ile 2.1 ghz 8 çekirdek farkı ve +1 gb ram gayet yeterli fark oluşturuyor.

Sıfır ile ikinci el fiyatı karşılaştırmakta ayrı bir yanlış. Çift kol ps4 pro 1500e bulunurken çift kol ps4 slim 950-1000 lira civarında. 500 lira farka kesinlikle değer. 3-4 yıllık garantisiz tek kollu ps4 fat kasaya 700 lirada verilmez ayrıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apomania A kullanıcısına yanıt
    Dostum ps4 ve xbox one var ps4 de oyunlarım daha az ama xbox live , ea access ve game pass ile ciddi güzel oyunlar mevcut oluyor
  • Microsoft’un bu konsolu çıkarır çıkarmaz bu konsola özel en az 5 yeni oyun tanıtması lazımdı. Hiç oyun reklamı yok varsa yoksa konsol şöyle güçlü böyle güçlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • L4FLEUR kullanıcısına yanıt
    ps4 rahat bozulan bir cihaz değil ilk çıktığında aldım hala kulalnıyorum (fat kasa) ; isterseniz ps4 ile ps4 pro ya görsel farklarına bakın arada para vermeye değecek bir fark oluşmuyor ki 2020'de ps5 gelecekken pro alıp fazla para verilmez.
  • Şu an en ucuza nasıl mal ediliyor arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • God of War çıktığı hafta insanın kafası karışır, bunalıma girer bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.