Şimdi Ara

Microsoft, Xbox’ın “PlayStation’lı” geleceği hakkında daha fazla detay paylaşacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Forza tek xbox alma sebebimdi.

Gran turismo inanilmaz kötü bir oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BOLDVIPER kullanıcısına yanıt
    Evet çekildi. Resmi ithalatçısı Bilkom oldu. Diğer ithalatçılardan değil de Bilkom garantili olanları alırsanız servise falan gitmesi gerekirse merdiven altı ithalatçılarla uğraşmamış olursunuz.

• Kaçınılmaz son. ABK ve Zenimax gibi devasa alımlar yapıp, bunu sadece Series S* ve PC'deki satışlarla finanse edecek değillerdi. Zaten Phil, 2021 yılında "Bethesda oyunları Gamepass'e özel olacak" diyerek bunun önünü yapmıştı.

Sadece, bu durum beklenenden erken gerçekleşti. Muhtemelen, 2023 yılında Xbox'ın çok az satmasından dolayı süreç hızlanmıştır.

* Series X'in Dreamcast kadar bile satıp satmadığı belli değil. O sebeple Series S yazdım 

• Spirit_Rises kullanıcısına yanıt

Son çıkan Forza Motorsport'u kastetmiştir hocam. Horizon'ı değil.

• LinkX kullanıcısına yanıt

kendi adıma 8 oyun almaktan kurtardı. 60 eurodan hesapla.

eşim 10 tane oyun oynadı. AC serilerinin hepsini oynadı. 40ar eurodan koysan, RDR, GTA5 gibi ve diğer oyunlarla eşim için 10 civarı oyunu almaktan kurtarmış. totalda 1000 euro oyuna harcıyacağıma 500 euro bir konsola vermişim. 100 er euro'ya da 5 yıl GP var.

sana soruyorum , o süper deha arkadaş da yazabilirse sevinirim. ps5 çöpünde ne oynadınız? Remaster olmaktan çöpmaster oldunuz.

oyun yok piyasada. son 10 yılın oyunları olmasa oyun oynayamayacaktık. ben pc oyuncusuyum. 4070ti aldım, ekran kartını kullanacak oyun yok. müptezellik yapacağınıza ps tarafı, oyun piyasasını eleştirin.

ben 800 euro sadece bir ekran kartına para verdim. bir halta yaramıyor. üstüne süper müper çıkarıyorlar.

sonra "pc tarafı olmaza, ehran gardı üreticiları para gazanamez" ... alıyoruz çünkü bizim de içimizde müptezeller var.

• NimbleSoul kullanıcısına yanıt

diğer ithalatcı olanlar hep satışta hiç bilkom garantilisine denk gelmedim sanırım bilkomda aktif değil

• pskillercheto kullanıcısına yanıt

Hocam yalnız AC serisinin çoğu oyunu PS Plus'ta da mevcut. Ubisoft+ oyunları ps cephesine xbox'tan çok daha önce geldi. Karşılaştırdığınız oyunların da çoğu plus ile verildi. Ha siz dersiniz starfield oynadım bedavaya, 60 euro vermekten kurtuldum, buna sözüm olmaz.

• Erkka kullanıcısına yanıt

dead space oynadım en son. RDR oynadım. GTA oynadım. toplasan 130 euro para yatıyor. yani korsandan uzak durmanın tek youlu gamepass gibi ucuz çözümler. yoksa eski sistem yok. leş gibi sistemdeyiz.

60 euro yazdım ama sanırım oyun 69 euro idi. yani 800 euro ekran kartına ver ki bu orta seviyenin üst segmenti olsun, üst seviye kart bile alamıyorsun 1000 euro altına. sonra her ay 2 oyuna 100 euro para vereyim?

saçmalık kardeşim. açın gözünüzü biraz. cahil platform fanatikliği yapacağınıza biraz cebinizden çıkanlara bakın. oyun çıkarmıyorlar yetmedi, bir de dlc mlc vs bir sürü para ekstradan bayılıyorsun. ama sonra "oyün üretmek cog bahalı".

nesi pahalı? adam bir yıl öncekinin üstünde 100 milyon euro kar koyamıyorsa, zarar sayıyor! ama biz bu globalcileri doyuramayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pskillercheto -- 6 Şubat 2024; 23:59:50 >

Hocam ben size ne söylüyorum siz bana ne söylüyorsunuz. Bende her iki konsol da var zaten. :)

AC oyunlarının daha önce geldiğini söyledim sadece. Ben kenarı çekileyim en iyisi çünkü her halükarda klavyenizde hangi tuş varsa basıp düşüncelerinizi dile getirecekmişsiniz gibi duruyor. :)

• Erkka kullanıcısına yanıt

benim tepkim sana değil. bu platform fanatikliği yapanlara. sanki para veriyorlar.

Demons souls, horizon forbidden west,final fantasy 7 remake (20 gün sonra FF7 Rebirth), Final Fantasy 16, God Of War ragnarok, (1 ay sonra Rise of ronin),Spider man 2, Returnal, Ghost of tsushima oynadım süper zeka arkadaşım daha sayayım mı? 3.parti oyunlara girmedim bile bak. Alan wake,dead space,RE4'ler filan saymadım bile.Bize laf yapıyorsun konsol fanboyu diye kendin fanboyun hasısın.

PS'e çöp diyip gelip bana AC oynadım diyor. AC ne AC mi kaldı 100 saat aynı şeyleri yaptığın çöp oyun. Gamepass'de netflix gibi işte 1 tane iyi oyuna 20 tane vasat oyun var. 1 tane PS exc oyununa değişmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LinkX -- 7 Şubat 2024; 8:46:21 >
  • Bu jenerasyonun kaymağını nintendo yedi. Resmen tek konsol ve exclusive oyun üreticisi olarak takılıyor.

• Castle Bravo kullanıcısına yanıt

Açık söyleyeyim. Hiç konsolum olmasa, grafik takıntımda olmasa Dreamcast şu yılda bile daha eğlenceli. Hatta Gamecube, PS2 bile tercih edilebilir.

• Elimde sıfır xbox x var, hiç açmadan satmalımıyım yoksa kullanayım mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.