Şimdi Ara

microsoft wireless optical desktop 1000 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • microsoft wireless optical desktop 1000 setini aldım önceki gün fakat oyun oynarken "w" tuşuna sürekli bastığımda bir süre sonra duruyor yani "w" tuşunun bir süresi var gibi. yukarı ok tuşu ile denedim onda da aynı problem oluyor, eski klavyemde böyle birşey olmamıştı.

bu sorunla karşılaşan yada çözüm önerisi olan var mı?

şimdiden teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: sssarper

microsoft wireless optical desktop 1000 setini aldım önceki gün fakat oyun oynarken "w" tuşuna sürekli bastığımda bir süre sonra duruyor yani "w" tuşunun bir süresi var gibi. yukarı ok tuşu ile denedim onda da aynı problem oluyor, eski klavyemde böyle birşey olmamıştı.

bu sorunla karşılaşan yada çözüm önerisi olan var mı?

şimdiden teşekkürler

kardeş eğer oyun hastasıysan ben sana kablosuz klavye ile oyun oynamayı tercih etmem maus kablosuz ola bilir ama klavyede kablosuzu tercih etme microsoft bile olsa kesin bi arızası çıkar
  • kendi soruma cevap buldum. bu setin klavyesi çeşitli programlar açıkken uzun süre bir tuşa bastığınızda tuşun basılı kaldığını görüp o tuşu deaktif ediyormuş ve çözümü yokmuş.
    bilginize...
  • acaba o senin dedigin yapışkan tuşlar zımbırtısı olmasın.5 defa ard arda basılınca pat diye çıkıyor ekrana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.