Şimdi Ara

Microsoft’un Türkiye’deki ilk mağaza içinde mağazası açıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Hayırlı olsun Microsoft kardeşte

Mediamarkt la ortaklık fayda sağlamaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmea06

Kusura bakma da kendi beceriksizliğinden kaynaklanan bir durum için firmaya çamur atmışsın resmen. Adamların işi gücü yok mausuna giren usb yi mi çıkaracak? Bir de anlatmışsın pişkin pişkin.

Çıkartacak tabi kardeşim ne demek.

Ben logitech g930 kulaklığımın kablosuz adaptörünü kaybettim adamlar bana hiçbir bedel yansıtmadan 3 günde ekspress kargo ile avrupadan kargoladılar.

Hizmetin küçüğü büyügü olmaz. Ben de birkaç kez kendi hatamdan dolayı firmalardan bedelsiz hizmet aldım...
  • mağazaception

• koskoca microsoft mağaza içinde mağaza mı açmış
  • mikisoftla muhattap olmak hatadır.

• Deve Katili kullanıcısına yanıt
    Satış sonrası ürün desteği sunmayacaksa yada sunmaktan çekinecekse o ürünü satmaması gerekiyor, çünkü siz o ürünü alırken destek hizmetini ve garanti hizmetini de satın alıyorsunuz. Kabul, bazı hizmetlerin kullanıcı tarafından ek ücret ile karşılanması gibi sorunlar oluşacaktır elbet ancak biz destek sunmuyoruz, başınızın çaresine bakın diyemez hiç bir üretici şirket. ABD'de böyle bir sorun yaşasa ve bu şekilde cevap almış olsaydı bu vatandaş, şu an milyonerdi...
  • Eşşek gibi destek vermek zorunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Geçen sene Teknosa'dan bir Microsoft mouse almıştım. Microsoftun sitesinden kullanma kılavuzuna baktım ve usb adaptörünün mouse'un içine girebildiği yazıyordu. Denedim ve bir daha çıkmadı. Microsoft'u aradığımda biz sadece yazılımsal destek veriyoruz kesinlikle yardım etmeyeceğiz dediler. O günden beri microsoft'un donanımsal olarak herhangi bir eşyasını tanıdık kimseye aldırmamaya çalışıyorum

Cımbızla da mı çıkmıyordu?

• bariz arızalı ürün
    ne çok microsoft destekçisi varmış
    körü körüne suçlıyorlar adamı.
    gönder garantiye kardeşim,bende olacakta bana böyle destek vermiyoruz diyecek.
    garantisi bitmiş vxnano nun usb donglı para karşılığı talp ettim.
    biz satmıyoruz dedi dstrübitör,garanti 2 yıl,yedek parça temini 5 yıldır.mecbur satacaksınız dedim,epey tantana sonunda bana yeni mause gönderdiler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.