Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

..::MICROSOFT SURFACE PRO::..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
364
Cevap
6
Favori
36.210
Tıklama
Giriş
    8792 Mesaj

Merak edenler için, Microsoft Arc Touch Mouse Bluetooth Surface Edition ürününü incelemeye çalıştım elimden geldiğince.

http://forum.donanimhaber.com/m_95160164/tm.htm

Saygılarımla...

dipnot: daha önceki bir mesajınızda neredeyse tüm aksesuarları aldı demiştiniz ya benim için :) Yüzünüzü kara çıkarmamak için an itibari ile tüm aksesuarlar alınmıştır :)
    Daha güzelleri sizin olsun sevgili @hakkus_62

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 7 Aralık 2014; 1:21:25 >
    |
    |
    Bahsedilenler: hakkus_62

Arkadaşlar Surface Pro 3'e alternatif ne düşünülebilir, 5. nesil Core M işlemcili ve Türkiye'ye gelmesi beklenen modeller var mı ?
    Bir de stylus'lu bir cihaz arayınca seçenekler daha da düşüyor, önerileriniz nelerdir ? Benim gördüğüm kadarıyla Dell Venue 11 Core M modeli var yurtdışında piyasada
    ama Türkiye'de satılmıyor sanırım, Dell ile iletişim de mümkün değil bir mail yada iletişim formu belirtmemişler.

Bir de hakkus nickli arkadaş surface pro 4 ihtimalinden bahsetmiş, Surface Pro 4 ne zaman gelir bekleyelim mi dersiniz, bahara kadar çıkar mı yoksa seneyi mi bekletir sizce ?
    5. nesil i serisi işlemciler de sanırım güzel güç tüketimi değerleri görecektir. Benim için batarya süresi çok önemli dolayısıyla düşük güç tüketimli ve yüksek kapasiteli bataryaya sahip bir
    cihaz tercih etmek isterim.
    |
    |

• Çavuş
    87 Mesaj

Sayın mozmeniniz,
    Öncelikle geç cevap verdiğim için kusura bakmayın, uzun iki seyahate çıkmıştım.
    Ben desktop onenote kullanıyorum ve imleci istediğiniz yere koyabilirsiniz.
    İstediğiniz yeri mousla, kalemle veya dokunarak seçebilirsiniz. Seçtiğiniz konuma klavyeden veya kalemle girdi yapabilirsiniz farketmez.
    Sorununuz onenote metro ile ilgiliyse bunu hiç kullanmadım.

İlaveten, eğer bir sayfanın istediğiniz yerine kalemle yazıp sonra bunu girdiğiniz şekilde/düzende (paragraf, satır başları, girinti vs) texte dönüştürmek istiyorsanız;
    MyScript Studio Notes Edition'ı deneyebilirsiniz, formda karaladığınız düzende text veya word dükümanına dönüştürebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkus_62 -- 15 Aralık 2014; 17:01:46 >
    |
    |
    mozmeniniz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    87 Mesaj

Sayın Umutcan,

Bence şu anda SurfacePro 3 alternatifi başka bir model veya marka yok (özellikle boyut, ağırlık, performans ve tablet özelliği göz önüne alınarak).
    Ancak intel'in yeni nesil işlemcisini kullanan modeller mevcut;
    Lenovo Yoga 3 Pro notebook/ultrabook olarak oldukça donanımlı ancak boyut ve ağırlık göz önüne alınırsa buna ne kadar tablet diyebiliriz emin değilim.

Ben hala Surface Pro 4'ü bekliyorum.
    Çıkış tarihiyle ilgili değişik dedikodular (dedikodu çünkü resmi bir açıklama yok) mevcut, en iyimser tahmin 2015 ikinci yarı.
    Tabii bu tarihi windows 10'un çıkışıyla ilişkilendirenler de çoğunlukta, yani Microsoft windows 10'u yeni bir işletim sistemi olarak sunacak ve bununla birlikte Surface Pro 4'ü satışa çıkaracak.
    Surface Pro 4 8" ve 12" veya 13" veya aynı anda bu 3 boyut birden pazara sunulacak.

Yukarıdaki bilgiler internet okumalarımdan edindiğim kanaatlere dayanmaktadır.

Ayrıca Sayın IRoN'a bütün aksesuarları satın alıp bize tanıttığı için teşekkür ederim.
    |
    |
    Umutcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    10057 Mesaj

O zaman şu aralar SP3 harici bir seçeneğimiz yok, diğer cihazlarda da stylus yok malesef. Bir de SP3 çerçeve oranı göze hoş geliyor, diğer windows tabletler tablo çerçevesi gibi duruyor.
    Bir sorum olacak, peki type cover klavye kutu içeriğinde geliyor mu ? İstanbul bilişimde ikisini ayrı ayrı satmaları işkillendirdi. Bir de 8gb ram farkı için abartı fiyat farkı var, 4gb'lık konfigürasyon da bu saatten sonra yetmez gibi.
    |
    |
    hakkus_62 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayın Umutcan,
    SP3 konusunda en iyi Sayın Iron tecrübe sahibi, şu ana kadar hep olumlu tecrübelerini paylaştı bizimle sağ olsun.
    Type Cover kutuya dahil değil maalesef, ayrıca satın alınması gerekiyor.
    Daha önce satın aldığım surface modelinde 4 gb ram vardı ve benim bütün ofis işlerim için yeterliydi, kullanım amacınıza göre karar vermek gerekir bence.
    |
    |
    Umutcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-Yardımınıza ihtiyacım var, Surface Pro 3 ürününü almak istiyorum, microsoftun kendi sitesinde online satışı var , oradan aldığım takdirde Türkiye de Gümrük vergisine takılırmı?

Teşekkürler.

Orijinalden alıntı: hakkus_62

Sayın mozmeniniz,
    Öncelikle geç cevap verdiğim için kusura bakmayın, uzun iki seyahate çıkmıştım.
    Ben desktop onenote kullanıyorum ve imleci istediğiniz yere koyabilirsiniz.
    İstediğiniz yeri mousla, kalemle veya dokunarak seçebilirsiniz. Seçtiğiniz konuma klavyeden veya kalemle girdi yapabilirsiniz farketmez.
    Sorununuz onenote metro ile ilgiliyse bunu hiç kullanmadım.

İlaveten, eğer bir sayfanın istediğiniz yerine kalemle yazıp sonra bunu girdiğiniz şekilde/düzende (paragraf, satır başları, girinti vs) texte dönüştürmek istiyorsanız;
    MyScript Studio Notes Edition'ı deneyebilirsiniz, formda karaladığınız düzende text veya word dükümanına dönüştürebilirsiniz.

Cevabınız için teşekkür ederim.
    |
    |

• Çavuş
    82 Mesaj
    |
    |
    2972 Mesaj
    Çok güzelmiş
    |
    |

AirPods Seri 1
    iPhone Xs Max
    Macbook Pro 2017
  • Yarbay
    8792 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: ismailcoskun1985

Merhabalar Hocam,

-Yardımınıza ihtiyacım var, Surface Pro 3 ürününü almak istiyorum, microsoftun kendi sitesinde online satışı var , oradan aldığım takdirde Türkiye de Gümrük vergisine takılırmı?

Teşekkürler.

Gümrük yasasını göre Amerika fiyatı bile ülkemize girişte vergilendirmeye sebep olacaktır.

Vergiye takılmadan geçme ihtimali maalesef yok.

Tek şansınız elden biri getirir ise, sorunsuz geçer.

Saygılarımla...
    |
    |
    Bahsedilenler: ismailcoskun1985

quote:

Orijinalden alıntı: hakkus_62

Sayın Umutcan,

Bence şu anda SurfacePro 3 alternatifi başka bir model veya marka yok (özellikle boyut, ağırlık, performans ve tablet özelliği göz önüne alınarak).
    Ancak intel'in yeni nesil işlemcisini kullanan modeller mevcut;
    Lenovo Yoga 3 Pro notebook/ultrabook olarak oldukça donanımlı ancak boyut ve ağırlık göz önüne alınırsa buna ne kadar tablet diyebiliriz emin değilim.

Ben hala Surface Pro 4'ü bekliyorum.
    Çıkış tarihiyle ilgili değişik dedikodular (dedikodu çünkü resmi bir açıklama yok) mevcut, en iyimser tahmin 2015 ikinci yarı.
    Tabii bu tarihi windows 10'un çıkışıyla ilişkilendirenler de çoğunlukta, yani Microsoft windows 10'u yeni bir işletim sistemi olarak sunacak ve bununla birlikte Surface Pro 4'ü satışa çıkaracak.
    Surface Pro 4 8" ve 12" veya 13" veya aynı anda bu 3 boyut birden pazara sunulacak.

Yukarıdaki bilgiler internet okumalarımdan edindiğim kanaatlere dayanmaktadır.

Ayrıca Sayın IRoN'a bütün aksesuarları satın alıp bize tanıttığı için teşekkür ederim.

Mesajı geç gördüğüm için öncelikle özür dilerim.

Güzel sözleriniz ve nezaketiniz için ben teşekkür ederim sevgili @hakkus_62

Umarım Surface Pro 4 ü beraber inceleriz :)

Saygılarımla...
    |
    |

• Yüzbaşı
    634 Mesaj
    arkadaslar 1. nesil surface pro aldım netten recovery dosyasını indirdim fakat şletm sstemi win8 ve türkçe yok yükleme yaptıktan sonra güncellemelerden sonra win8.1 i yüklüyorum ve türkçe yamayıda manuel şekilde yüklğyorum baya bi sıkıntılı durum, ekstra olarak flasha win 8.1 türkçe atıp yüklediğimde ise seri no etkinleştrme yapmıyor bir çözüm bulabilrmiyiz acaba?
    Acele ile yanlış karar verip aldığım sonrasında kullanmayacağımı düşündüğüm Microsoft Surface Pro3 i5 256gm 8gm ram olan model cihazı satmak istiyorum. Ödediğim rakamdan farklı birşey istemiyorum. Garanti konusunda 3 yıl sıkıntı yaşamazsınız, ailemden 2 kişi orada okuyor sürekli gidip geliniyor. Benden yana götürüp getirmede sıkıntı olmaz...
    Cihaz bundle olarak alınmıştır. Bavulda yer olmadığı için kutular çıkartılmış fakat cihaz açılmamıştır. Jelatinlerine dokunulmamıştır.

[simage]
    [/simage]

Bundle içeriği;

256GB / Intel i5 - 1.9GHz 8gb ram - 1299$
    Surface Pro Type Cover (Black) - 129$
    Brenthaven Collins Sleeve Plus for Surface - 39$
    Office 365 Home - 99$
    Microsoft Complete Extended Service Plan for Surface Pro ( +2 yıl garanti ) - 120$
    99$ da vergi ödenmiştir.

Fiyat 1700$
    |
    |

• Çavuş
    87 Mesaj
    Merhabalar,
    Burada pek çok kez dokunmatik ekranlarda Türkçe el yazısı sorunuyla ilgili paylaşımlarda bulunduk.
    5-6 yıl önce ilk win 7'li dokunmatik tabletimi almıştım ve o zaman epey uğraştıktan sonra Microsoft'un 5 milyon nüfuslu ülkelerin dillerini desteklediğini ancak Türkçenin desteklenmediğini farketmiştim.
    Microsoft Türkiye'ye sorunu ilettim ve microsoft bu konu üzerinde çalışıyor cevabını aldım. Sonra kendimizce başka çözümler bulduk.
    Hala sonu iyi olan şey iyidir sözüne inanıyorum ve sanırım Microsoft nihayet bu soruna bir çözüm getiriyor, aşağıdaki metni microsoft'un uservoice bölümünden kopyaladım;

Admin
    Ning Jin-Grisaffi (Admin, Microsoft Windows) responded · Jan 31, 2015
    We are pleased to let you know that this feature is now in the latest build of Windows 10, available through the Windows Insider Program (http://insider.windows.com). Thank you for all your comments and feedback in helping shape the future of Windows.

Buradan anladığım kadarıyla birileri Türkçe el yazısı tanıma teknolojisini windows 10'a ekliyor. Umarım doğru anlamışımdır.

Lütfen aşağıdaki linke gidip oy verelim.

türkçe el yazısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkus_62 -- 24 Şubat 2015; 16:26:22 >

• Yüzbaşı
    256 Mesaj

Merhaba, Türkçe yama konusunda manuelden kastınız komut satırından kod girerek internetten indirdiğiniz zip dosyası tanıtmaksa gerek yok.
    Ben de ilk seferinde öyle yapmıştım ancak farkettim ki Denetim Masası'ndan dil seçeneklerinden Türkçe'i seçip 2-3 dk. beklerseniz indirme linki çıkıyor. Windows otomatik kuruyor sonrasında.
    |
    |
    IsPraNo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2271 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba,

Surface ofis ortamında pirize takılı mı kullanmalıyız yoksa sarjı bittikçe tekrar bağlayıp mı kullanmalıyız?

Selamlar.

Orijinalden alıntı: moontaxi

Merhaba, Türkçe yama konusunda manuelden kastınız komut satırından kod girerek internetten indirdiğiniz zip dosyası tanıtmaksa gerek yok.
    Ben de ilk seferinde öyle yapmıştım ancak farkettim ki Denetim Masası'ndan dil seçeneklerinden Türkçe'i seçip 2-3 dk. beklerseniz indirme linki çıkıyor. Windows otomatik kuruyor sonrasında.

teşekkürler ilerde yine format atmak zorunda kalırsam deneyeceğim
    |
    |

microsoft surface rt 32gb model 1516 model bir arkadaşımdan alacağımda. Kafama takılan şey var.

Bu tablete istediğimiz windows 8'i yükleyebilirmiyiz. Özgürce sıkıntısız kullanmak istiyorum.

Şimdiden yardımlarınız için tşk ederim.

Merhabalar,
    Surface Pro 4 ile pek çok çelişkili yazı sonunda aşağıdaki bilgide ittifak etti:
    Pro 4 Temmuz ayında 12 ve 14 inclik iki modelle 16 gb ram, maksimum 1 Tb hard disk, 2160*1440 çözünürlükte ve intelin yeni nesil daha fazla güç ve pil ömrü sunan fansız işlemcisiyle çıkacakmış.

Ayrıca 8 inclik intel Atom 64 bitlik cerry trial işlemcili Microsoft Surface Pro 4 Mini de yoldaymış.
    Temmuz 2015 iyi bir tarih çok uzak değil.
    14 inch Pro 4 alanlar için yanında 8 inclik Surface Pro mini de iyi bir seçenek.
    Microsoft'un Pro 3'ün başarısından sonra aynı seride devam etmesi beni mutlu etti. Son isteğim önümüzdeki aylarda çıkaracağı amiral gemisi niteliğindeki windows 10'lu telefonuna stylus koyması. Böylece bir çoğumuzun kullandığı Samsung Note serisine iyi bir alternatif olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hakkus_62 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
google reklamları
üniversite
Mobilya Takımları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.