Şimdi Ara

Microsoft Office 2013 Etkinleştirme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft Office 2013 Professional Plus için OEM ürün anahtarım var. office.com'dan ürün anahtarını doğrulatttım ve çıkan bağlantıdan yazılımı bilgisayarıma yükledim. Etkinleştirme için iki tane şu şekilde sorunla karşılaşıyorum:

1- Yazılımı yüklerken veya yükledikten sonra ürün anahtarı ile etkinleştirme seçeneğini seçiyorum. Ürün anahtarını yapıştırıp onayladığımda hiçbir hata vermeden devam ediyor. İşlem bittikten sonra baktığımda ürün etkinleştirilmemiş oluyor. Yani hala "deneme sürümü" yazıyor.

2- Etkinleştirme sihirbazı ile yazılımı internet üzerinden etkinleştirme seçeneğine tıkladığımda yükleme ekranında 2-3 saniye bekledikten sonra farklı iki tane hatayla karşılaşıyorum. Bazen biri, bazen diğeri çıkıyor karşıma. Onlar da şu şekilde:
    -Etkinleştirme sunucusu bir sorun bildirdiği için Microsoft Office zamana bağlı lisansınızı etkinleştiremedi.
    -Bu hata metnini tam olarak hatırlamıyorum şu an, tekrar çıkarsa güncellerim fakat hata kodu şu: 0xC004B100

İşletim sistemi Windows 10 Home 64 bit.

Güncelleme: Bahsettiğim ikinci hata metni şu şekilde: Ne yazık ki bir hata oluştu ve şu anda istediğinizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0xC004B100)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oklukk -- 18 Eylül 2018; 10:16:32 >

• Hocam isterseniz office 2013 etkinleştirme için bazı aktivasyon kodları var onları girebilirsiniz. Ayrıca office 2013 etkinleştirme cmd için kod var. Bana özelden yazarsanız size iletirim. Burdan paylaşabiliyormuyuz inanın bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzsurucu -- 18 Mayıs 2022; 21:20:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.