Şimdi Ara

Microsoft Hesabı ve Gears of War Save Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler, dün forumçinden bir Xbox One S satın aldım eve gelince kurulumunu yapıp gamepass ultimate açtım fakat açtıpım microsoft hesabı blocklanmış üyeliği aldıktan sonra fark ettim. Üyelik anında herhangi bir sorunla karşılaşmadım ancak gold üyelikle gelen 3 oyunu almaya çalışırken şöyle bir sorunla karşılaştım:
    Inside’ı direkt alıp kurabildim ancak Castlevania’yı almaya çalışırken “Fiyatı Gör” seçeneği ile karşılaştım.
    Inside’da böyle bir seçenek yoktu ve direkt alabildim. Fiyatı gör seçeneğine bastıktan sonra ise şu görselle karşılaştım.

Ödeme seçeneğini değiştirmem gerektiğiyle alakalı bir şey gördüm. O seçeneğe bastıktan sonra beni Edge ile microsoft.live adresine gönderiyor fakat dediğim gibi neredeyse 10 yıllık hesabım engellendiği için şu görseli görüyorum.

2. Sorun ise gamepass ile gears of war I indirip dün gece 4-5 saat pynadım çıkıp bugün açtığımda save olmadığını söylüyor profil indir ekranı geliyor.Dün böylr bir ekranla karşılaşmamıştım şuan profili indirdi fakat savelerim yok. Oynadığım 4-5 saati tekrar mı oynamalıyım ve yine save almamasına karşılık önceden yapmam gereken bir şey var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 1. Xbox 360 oyunlarını alman için hesabına kredi kartını eklemen gerek.

2. Oyuna girerken start ve select tuşlarına aynı anda bas xbox 360 arayüzünden hesabına login ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamepass ve goldu kredi kartıyla açtım ama sanırım microsoft hedabına girebilmem gerekli

Save de yansı öyleyse :d
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.