Şimdi Ara

Microsoft: ''E3'de Sony'i yok edeceğiz'' (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
3.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

quote:

Orijinalden alıntı: AggressiveGamer

Ulan aslinda adamlar biz saka yaptik asil konsol boyle diye muthis bir sey gosterseler.Kinecti 24 saati ikinci el yasagini kafadan attik hepsi ozgur.Ve gereksiz tv ozelliklerimiz yok,iste oyunlarimiz diye 30 tane oyun duyursalar cok fena olur he:) tek umudum da bu ihtimal onun disinda ps4 silip supurur

Ne içtin kanka

İste olmayacagini bilyoum ya
    Sony sildi supurdu yalan yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Ulan aslinda adamlar biz saka yaptik asil konsol boyle diye muthis bir sey gosterseler.Kinecti 24 saati ikinci el yasagini kafadan attik hepsi ozgur.Ve gereksiz tv ozelliklerimiz yok,iste oyunlarimiz diye 30 tane oyun duyursalar cok fena olur he:) tek umudum da bu ihtimal onun disinda ps4 silip supurur

Ne içtin kanka

Yeniden soruyorum ne ictin? Kimsenin bir şeyi süpürdüğü yok kardeş bekle biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Microsoft, Xbox One oyunları için 1 milyar dolarlık yatırım yaptı link: http://www.webrazzi.com/2013/05/30/microsoft-xbox-one-oyunlari/
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ne içtin kanka

Yeniden soruyorum ne ictin? Kimsenin bir şeyi süpürdüğü yok kardeş bekle biraz.

Xboxin su kinect alma zorunlulugu ikinci el sikintisi 24 saat internet olayi bitirdi bence.Umut var mi? var.Ama ya yukaridaki senaryo olacak ya da grafik ve oyun konusunda Ps4un cok ustunde olacak yoksa isleri zor.
    Gerci beni baglamaz bizimkiler nereye ben oraya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Microsoft pazarlama yöneticisi IGN İspanya'ya röpörtaj vermiş. Sözleri ise epey iddialı ve dikkat çekici.

Microsoft Pazalarma Yöneticisi: ''E3 fuarında Xbox One tüm dünyayı şaşırtacak.'' ''E3 fuarında Sony'i yok edeceğiz (We will kill Sony at E3)'' demiş.

Microsoft epey iddialı geliyor gibi gözüküyor. Bu da şüphesiz biz tüketicilere yaracak.

http://translate.google.es/translate?hl=es&sl=es&tl=en&u=http%3A%2F%2Fes.ign.com%2Ffeature%2F7872%2Fxbox-one-vs-ps4-opinion-ign-espana
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=571273

anca altınına sıçar... arıza yönetici... Balmer o denyoyu şutlasa iyi olur...
     Microsoft: ''E3'de Sony'i yok edeceğiz''

• quote:

Orijinalden alıntı: Razura

1.000 Xbox fanı 10.000 Ps fanını yok eder.

/>
  • oyunların kinecte özel olduklarını düşünsenize

• El yumruğunu yemeyen, kendi yumruğunu balyoz sanırmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

quote:

Orijinalden alıntı: I love You Square Enix

,gt,last of us, rain. :) he sony bitti. bunlar sadece ps3 e gelen özel oyunlar

E3'de X360 icin de yeni duyurular olabilir hocam. Suan icin daha uygun fiyatli X360 konsolu dedikodusu var, bunun harici Respawn'dan Titan oyunu X360 ve Xone exclusive geliyor.

uygun fiyatlı xbox 360 iyi olur bence. aşığım o makineye
  • Bu gaz bize bir sene yeter.

• quote:

• microsoft mavi ekran vermiş.
  • Bırak ya o kasa ile mi şov yapacaklarmış ben konsolu gezmeye bile götürmüş kişiyim ( ps2 götürüp bir çok kez tekken 5 crash tag team racing oynadım ).Benim atx kasa daha kolay taşınır herhalde adamlar konsol diye odun verecekler odun.Haloyu sevemedim.Forzaya rakip GT var.Ace Combat xbox exc mi bilmiyorum ama öyleyse o bir fark olabilir.COD : GHOSTS ile mi yapacan şov te Allah'ım.
  • Aman Sony de Microsoftta yok olmasın rekabet olmadımı kalite düşer ama konsol tanıtımında bugün fazla oyun tanıtmıcaz asıl oyun tanıtımları E3 te olacak dendiği halde "niye oyun yok" " MS oyun konsolu yapmıyor bu oyun konsolu değil" demek için bariz kötü niyetli ya da katıksız PS fanboy olmak gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

quote:

Orijinalden alıntı: I love You Square Enix

,gt,last of us, rain. :) he sony bitti. bunlar sadece ps3 e gelen özel oyunlar

E3'de X360 icin de yeni duyurular olabilir hocam. Suan icin daha uygun fiyatli X360 konsolu dedikodusu var, bunun harici Respawn'dan Titan oyunu X360 ve Xone exclusive geliyor.

Microsoft'un iki konsola da müthiş exclusive çıkarak stüdyo kapasitesi yok. Anca para basar.

Respawn'nin yapımı ne derece olacak kimse bilmiyor. Cok da ahim sahim bir sey beklemiyorum.

Bazı arkadaslar Fallout ve Half Life exclusive gelecek demiş. Allah iyiliğinizi versin cok güldürdünüz beni.

Parayi basar oyunu satin alir exclusive yapar buna da kimse agzini acip bir sey diyemez. Oyle exclusive kendin yap kendin pisir tarzi bir sey degildir. Platforma ozel oyundur. Bunun otesinde Microsoft'un nereye neye ne yatirim yaptini nereden bilebiliyorsunuz hocam? Microsoft cikip anlasmalarini aciklamak zorunda degil bir KAP yok ortada. Crytek'in Ryse yapimini kac yildir biliyoruz simdi bu oyun Crytek studyosuna ait diye exclusive olmuyor mu sizin olcunuzde?

Ayrica yabanci kaynaklarda dedikodusu cok donuyor. Evet Fallout 4'un exclusive gelme ihtimali va. Ben de pek ihtimal vermiyorum sahsen kisisel oalrak ama dun arastirdim baktim gercekten ciddi soylentiler var ve herhangi bir aksi aciklama, yalanlama yok. Yani EA'nin baskani ultimate team mod Xone exclusvie dedi bir sat sonra EA'den yalanlama geldi bunun icin. Sonucta Skyrim'in bile dlc'leri time exclusive idi. Microsoft, yeni konsolu icin buyuk bir adim niye atmasin bu yapimci ile birlikte? Zaten bu iki firma arasinda bir alisveris var, cikar Fallout 4 exclusive olursa sasirmayin.

1 milyar dolar oyun icin harcama yapmis Microsoft. Ee insaf bu para oyun sektoru icin bile cok cok buyuk para.

• Millet hala kasa tasarımında. FIFA'nın momentum sisteminede böyle söyleniyordu 12'de sonra 13 çıkınca çatır çatır herkes aldı oyun yine peynir ekmek gibi sattı.

Burda herkes yazıyor da yazıyor çıkınca göreceğim milleti hayır almayacaksan madem konsola niye b.k atıyorsun be güzel kardeşim. Tamam haklısınız özgürlüğünüz var yazar çizersiniz ama bu adamların yaptıkları basit şeyler değil Sony olsun Microsoft olsun yıllardır uğraşıyorlar bir konsol veya bir oyun için en azından emeğe saygı gereklidir diye düşünüyorum.
  • bu duvarı tamamem kaplayan 10k 20k taşan görüntü vardıya o neo ldu
    arkadan vuruyordu
    görüntü
    oyunun artanı
    sipahi anlatsin
    nerde nerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHCEK93 -- 31 Mayıs 2013; 18:07:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

quote:

10000 kişi xbox al dese de ps4 derim

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: xYaKuBux

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

quote:

Orijinalden alıntı: TheMEA

quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

quote:

10000 kişi xbox al dese de ps4 derim

Bu önyargı nerden geliyor peki?

Sırf antipatik yılladır sony'i bitirmeye çalışan xboylar yüzünden bile xbox almam. bu forumda bile var adam sony bitmiştir yazıyor. e3de ps4 tanıtımını kim napsın diye yazoyor. x360dan fazla satmış bir konsolun yeni konsolunu kim ne yapsın tabi.

sırf bu tipler yüzünden xboxdan soğudum. bu fanlar yarın sony fanboyu olduğunu açıklasın anında satarım playstationımı. içlerindeki hazımsızlıktan ölecekler haberleri yok :)

Fazla satma diyorsun da 8 sene sonra fazla satmış bir konsolun ne getirisi var ki ?
    Yeni konsol duyurulmuşken fazla satmış olması bir başarı olmamalı .

Hep kağıt üstü konuştuk konuşuldu . Hatta programlar yapıldı belirsiz konularla ilgili .
    Ps4 yazılım konusunda ne kadar ileri bir konsol olacak .
    2014 yılında hala kısa mesaj servisiyle mi haberleşilecek ?
    Dashborad ne kadar kullanıcı dostu olacak ?
    Psn ne kadar kendini geliştirmiş olacak ?
    Bence bu ve bunun gibi merak konusunu bir çok konu var ps4 için .
    Dış görünüş öyle ufak tefek bir şey beklenmesin . Xbox One boyutlarında bir ürün gelecek .

Bir de Exc konuşuluyor.
    Ps3 e çıkan Exc oyunlarının tamamı neredeyse SP oyunlar . Mp özellikleride sırf eklemek için eklenmiş olanlarda var

Grafiğe abanıp işte Exc demek marifet değil . Bir oyun alıp onu bitirdikten sonra rafa kaldırıyorsam eğer böyle anlık tatlarla olmaz bu işler .
    Xbox Exc oyunları Hem SP hemde MP özelikleri olarak her zaman üst düzey olmuştur.
    Yine bu tür başarılar gelecektir.
    Oyun satış rakamlarıda zaten bunu ortaya koyuyor.

XboX bu tarz bir söylem yaptıysa bende imzamı atarım.

Senin mesajına alıntı yaptım söylemim senden daha çok okuyup biriktirdiğim yorumlardan ibaret.
    Az bir zaman kaldı her şey ortaya çıkacan kadar boş konuşmalar yapılmaya devam edecektir.

ne demek ne getirisi var şaka mı bu? ps3 x360dan daha fazla satmış. bu önemsiz bir şey mi? 6 yıl boyunca x360 satışları önde diye böbürlenen siz değilmiydiniz? bir konsolun başarısını sırf ne kadar sattığına bağlayanda siz değilmiydiniz? üstelik x360 satışlarının içinde refurbishedler military editionlar vs vs bir sürü diğer paketlerde dahil. ps3 bitti satmaz sony bitti ps3 yeni gamecube diyip durdunuz.

sony ps3deki hatayı yapmayacağını açıkladı ps4 developer dostu bir konsol. tüm kullanan firmalar böyle söylüyor.
    psn xbox live'ın gerisindeydi. ders alıp düzeltmiş olmaları gerekiyor. görücez.

kasa büyük olabilir ama büyük diye illa şekilsiz tipsiz betamax ya da aspiratör kılıklı bir şey yapmaya gerek yok.işin içine biraz stil katılsa kimse ölmez. sony ps3ü iki kere slimleştirmiş bir firma kaldı ki ps3 fatin takma adı siyah inci. çünkü tasarım olarak albenisi olan bir yapısı var. aynı boyutlarda şekil bir kasayla gelirse tasarım ve dizayn olarakta x1in önüne geçer.

exclusive oyunların çoğu SPydi evet. ben mesela SP adamıyım. MP oynamam. benim gibi diğer insanlarda bu exc aldılar ayıla bayıla oynadık. hala da oynayacağız. yeni konsolumuzu beklerken hala exc oyunlar bekliyoruz.

grafiğe abanmak ne demek? tabi abanacaksın. şov öyle yapılır. ps3te de bu şovu gördü. x360ın exclusivelerine göre kat kat daha başarılı grafiklere sahip oyunlar oynadık.
    niye rafa kalkıyormuş? tüm unchartedları en az 2 kere. heavy raini 3 kere heavenly swordu 4 kere oynamışlığım var. x360ın SP exclusiveleri rafa kalkmıyorda ps3ünkiler mi kalkıyor? kime neye göre öyleymiş?

az kaldı e3'te görücez anyayı konyayı...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.