Şimdi Ara

Microsoft: ''E3'de Sony'i yok edeceğiz'' (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
3.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hasomen

quote:

Orijinalden alıntı: MiQelangelo

quote:

bu nesilde zaten korku oyunlarını unuttuk resmen bu nesildeki beklentilerimden biride korku oyunlarının geri gelmesi zaten artık oyun çok fazla oynayamıyorum oyun bari oynadığımdada şöyle derinden etkileyecek bir oyun olsun

Al sana Resident Evil 6, oyle bir derinden etkiledi ki beni, kendime gelemedim kac gun.

hiç oraya girme oyunlardan soğudum.
    hatta şu bölümde kendime gelemedimhttp://www.youtube.com/watch?v=UlkxOKeNMkM

Sormayın hocam ya bu nesilde her şey böyle kolaycılığa, hızlı tüketime, basitliğe kaymaya başladı. Her alanda böyle ama; filmler, müzikler, oyunlar, siyaset , hepimiz kolay tüketilen şeylere alıştırıldık. Düşünmek istemiyoruz galiba hemen geçsin bitsin her şey yenisi gelsin. Hiç bir zeka pırıltısı olmasın hiç bir şeyde...

Yoksa; Sezen Aksu, Barış Manço, İlhan İrem, Nilüfer , Ajda Pekkanların en iyi sanatçı seçildiği zamanlardan, Demet Akalın, Serdar Ortaç, Sinan Akçıl zamanlarına gelir miydik???

Bu sadece müzikte olan örnek, daha saysak...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozozca

quote:

quote:

quote:

bu nesilde zaten korku oyunlarını unuttuk resmen bu nesildeki beklentilerimden biride korku oyunlarının geri gelmesi zaten artık oyun çok fazla oynayamıyorum oyun bari oynadığımdada şöyle derinden etkileyecek bir oyun olsun

Al sana Resident Evil 6, oyle bir derinden etkiledi ki beni, kendime gelemedim kac gun.

Sormayın hocam ya bu nesilde her şey böyle kolaycılığa, hızlı tüketime, basitliğe kaymaya başladı. Her alanda böyle ama; filmler, müzikler, oyunlar, siyaset , hepimiz kolay tüketilen şeylere alıştırıldık. Düşünmek istemiyoruz galiba hemen geçsin bitsin her şey yenisi gelsin. Hiç bir zeka pırıltısı olmasın hiç bir şeyde...

Yoksa; Sezen Aksu, Barış Manço, İlhan İrem, Nilüfer , Ajda Pekkanların en iyi sanatçı seçildiği zamanlardan, Demet Akalın, Serdar Ortaç, Sinan Akçıl zamanlarına gelir miydik???

Ajdar'i tek gecerim.

Ayrica Resident Evil 6 cok agir bir oyundur, pek kolay tuketilmiyor onu da soyleyeyim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozozca

quote:

quote:

quote:

Ajdar'i tek gecerim.

Ayrica Resident Evil 6 cok agir bir oyundur, pek kolay tuketilmiyor onu da soyleyeyim.

Bak Ajdar'ı unutmuşum :) İşte ya sanatta olan şey oyunlarda da oluyor demek istediğim bu basitlik.

Res 6 Leon bölümü hariç : CALL OF EVIL derim hep :(

Umudum Res 7'nin Resident Evil Revelations'dan ders almasıdır artık :)

• Savaş çıkar burda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

quote:

Zaten firmalarda sana oyun yapmiyor artik hocam cunki az ve oz ouuncu kitlesi artik degermgormuyor, surekli online pfs ve futbol, artik oyuncu bunlar ve firmalar bu tiplernicin oyun uretiuor, artik abd bebeleri bir bulmaca ile karsilasinca youyube bile acmaya eriniyor cunki yotube acana kadar 12 tane hotdogu goturur birde onunla mi ugrassin. Resident evil 6 da bile gidecegin yeri gosteren navigation vardi dusun yani sirf hotdog dan zaman calmayalim sIKIlmasin adam hemen gidecegi yeri bulsun diye,
    O yuzden bu nesilee azalan korku hayatta kalma turleri ya daha bir aksiyona kayicak (daha ne kadar kayabilirler orasisa mechul) yada artik bu tur oyunlari goremeyecegiz, sony de yine eski ps2 kafasi var sony az biraz single ci kafasinda ama xbox ouun anlaminda tam hir fast food u. Tuket at tuket at hemen tuket bitir digerine gec , bana simdi sorsan re 2 de ki police station u her odasini hatirlarim ama bu gunndun biti4digi nirnoyhn hakkinda bir soru sor simdiki nesile hic bir sey hatirlamaz tek hayirladigi kac kill yaptigidir,

Fast-food dediğin konsolun excleri en az 1 sene götürüyor. Hala Halo 3 oynayan adam var, ben hala Halo Reach oynuyorum mesela GT'mden bakabilirsin, oyun çıkalı 3 sene oldu. Gears 3 hala oynanıyor, Forza 4 hala oynanıyor. Sony'nin KZ'sini bir yıla oynayan kalıyor mu? Uncharted'ını? GOW'unu? Hepsi hemen tüketilip bir kenara atılıyor fast-food onlar asıl.

• Bukadar laf ettiklerine göre eğer e3 de fos çıkarsa işte ozaman xbox one da bir düşüş olabilir satışlarında.
  • Ms bu nesilde işini hep gizliden yürüttü ve dışarıya kolay kolay bilgi sızmasını engelledi acaba gidipte çok güçlü bazı oyunlar için Ex olması için gizliden anlaşmalar falan mı yaptılar. Bahsi geçen bütçeyi bu şekildede kullanmış olabilirler. Kendi Ex'leri ve başka stüdyoların güçlü yapımlarını kendi platformlarına çekme politikası izlemiş olabilirler.
  • Microsoft'a acı acı koymuş gelen eleştiriler. Sony gıkını bile çıkarmıyor. Xbox tanitimindan once de boyle aciklamalar yapti Microsoft. E3'de kimin şov yapacagı belli açıkcası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • microsoft yaptığı saçmalığın farkına vardı şimdi toparlamaya çalışıyor ancak bu açıklamalar iyice batırıyor basitleşerek,nedir bu şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Microsoft'a acı acı koymuş gelen eleştiriler. Sony gıkını bile çıkarmıyor. Xbox tanitimindan once de boyle aciklamalar yapti Microsoft. E3'de kimin şov yapacagı belli açıkcası.

Kendin söyleyip kendin oynarsan olacağı bu.
  • Çok yakından hem Amerika'daki hemde kendi bulunduğum Almaya'da ki İGN yakından takip ederim lakin böyle bir haber asparagas. Neo nun kendi sitesindeki bir kaç dedikodu dan ibaret,

Microsoft gibi çizgisi belli üst düzey yöneticilerin basınla olan ilişkisi bellidir ve öyle sony kesecez yok edecez işini bitirecez gibi açıklamalar yapmazlar , nedeni ise çizğileri yıllardır böyle
    Hep bir dedikodu çıkar yani İGN haberi değil bu !!

• quote:

Orijinalden alıntı: VESRAP

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Bazıları Sony E3'te elma armut portakal kavun karpuz tanıtacak sanıyor herhalde. E3'te büyük show yapacak microsoft diyorlar birde. Yapsın. Sony aval aval bakacak mı sanıyorsunuz?

En büyük beklentiler Sony'nin üstünde Microsoft ikinci planda kaldı. E3'ün 1. olayı PS4 hardware tanıtımı olacak. 2. olayı yeni PS4 ip'leri ve mevcut PS4 oyunlarından gameplay videoları olacak. 3. olay bir ihtimal x1'in exclusive oyunları olur... E3 LA'da yapılmasına karşın şu an zaten Microsoft ile en fazla dalga geçen Amerikalıların ve tüm dünyanın gözü PS4'ün üstünde olacak.

Aksini söyleyen varsa beklesin. E3 zamanı görüşürüz.

Microsoft da tüm bunları bildiği için büyük bir oyun şöleni hazırlıyor işte...PS4 gösterilse ne yazar, Microsoft Half life ı, Fallout u, Forzayı gösterirken kim ne yapsın ps4 kasasını...

Yazdığın oyunları görünce ne kadar oyun kıtlığı çektiğinizi bir kez daha anladım, inan çok ciddiyim.

• Görmeden bişey söylemek yanlış olur ancak sonucta ne kadar oyun çıkartırsalar çıkartsınlar oynayacağın platform xbox one olucak, o tanıtımdaki şeyler değişmedikten sonra bize hiçbir yararı yok. O yüzden ps4 ü bi görelim bakalım oyuncuya sahip çıkıyor mu? Ben zengin bi adam değilim şahsen xbox one bana fazla gelir, Sony nin exc. lerinede alıştım değişmem yüksek ihtimalle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EsmeR -- 31 Mayıs 2013; 3:30:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

quote:

Orijinalden alıntı: Razura

1.000 Xbox fanı 10.000 Ps fanını yok eder.

10000 kişi xbox al dese de ps4 derim

Bu önyargı nerden geliyor peki?
  • quote:

quote:

Bazıları Sony E3'te elma armut portakal kavun karpuz tanıtacak sanıyor herhalde. E3'te büyük show yapacak microsoft diyorlar birde. Yapsın. Sony aval aval bakacak mı sanıyorsunuz?

En büyük beklentiler Sony'nin üstünde Microsoft ikinci planda kaldı. E3'ün 1. olayı PS4 hardware tanıtımı olacak. 2. olayı yeni PS4 ip'leri ve mevcut PS4 oyunlarından gameplay videoları olacak. 3. olay bir ihtimal x1'in exclusive oyunları olur... E3 LA'da yapılmasına karşın şu an zaten Microsoft ile en fazla dalga geçen Amerikalıların ve tüm dünyanın gözü PS4'ün üstünde olacak.

Microsoft da tüm bunları bildiği için büyük bir oyun şöleni hazırlıyor işte...PS4 gösterilse ne yazar, Microsoft Half life ı, Fallout u, Forzayı gösterirken kim ne yapsın ps4 kasasını...

Arkadasim lutfen boyle seyler soyleyip kendini komik duruma dusurme.Valve neden gidip MS'a exc oyun yapsin,hem de HL gibi bir oyunu? Kendi ayagina kursun sikmaz o adamlar.

Kaldi ki yeni HL oyununu tum dunyada milyonlarca kisi yillardir bekliyor.O oyun bu sene ya da gorulebilir bir tarih diliminde cikacak olsaydi haberleri aylar oncesinden cikar herkes konusuyor olurdu,yer yerinden oynardi.E3 de boyle bir tanitimin olmasinin mumkunati yok.Konsolunuzu savunun eyvallah ama komik duruma dusmeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu zaten beklenen bir şeydi, sony bitmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Geçmişten Gelen Adam

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Adamınruhuna Nontheist kaçmış.

Aman hocam gece gece anmayalım musallat olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

quote:

quote:

Arkadasim lutfen boyle seyler soyleyip kendini komik duruma dusurme.Valve neden gidip MS'a exc oyun yapsin,hem de HL gibi bir oyunu? Kendi ayagina kursun sikmaz o adamlar.

Kaldi ki yeni HL oyununu tum dunyada milyonlarca kisi yillardir bekliyor.O oyun bu sene ya da gorulebilir bir tarih diliminde cikacak olsaydi haberleri aylar oncesinden cikar herkes konusuyor olurdu,yer yerinden oynardi.E3 de boyle bir tanitimin olmasinin mumkunati yok.Konsolunuzu savunun eyvallah ama komik duruma dusmeyin

Dostum söylenti bile olmayan, dünyada konuşulmayan detaylar DH XBOX FANLARI tarafından kamuoyuna sunuluyor. Sony bir çok oyun tanıttı zaten. 2-3 oyunda tanıtsa, konsoluda gösterip 3-5 özelliğini sunsa yeter. MS nin işi zor. Seriye bağladıkları exc oyunları haricinde oyunları yok. 15 oyun sözü, 1 milyar dolar vs vs bekleyip E3 ü göreceğiz. Lafla peynir gemisi yürümüyor.

• ,gt,last of us, rain. :) he sony bitti. bunlar sadece ps3 e gelen özel oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.