Şimdi Ara

Microsoft E3 2018 (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
3.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tamam .s kız gibi trip atmayın da link atın bilgilenelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tomb Raider ilk tanıtıldığı gün söyledi adamlar Gamepass a gelecek diye. E3 de aramayın bulamazsınız.. Yani geriden takip ediyor bazı arkadaşlarimiz oyun dünyasını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena...

• Tam hali...

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Evet aynı gün Gamepass da.

Birkaç sitede söylentisi var ama kesin bir açıklama bulamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Rahip

Ms'in sunumunu E3 gazından sonra tekrar izleyince daha farklı gözüktü gözüme. Güzel iş çıkarmışlar.

Multiplatform oyunlar için güzel partnerlik anlaşmaları yapmışlar. GeoW 5, Halo 6, Horizon 4 ve Ori 2 çok müthiş ex yapımlar.

İlerisi içinde baya bir stüdyo ile anlaşmışlar özellikle Ninja Theory çok iyi bir hamle. Bir sonraki E3'de çok bomba duyurular gelecektir.

Game Pass ise başlı başına bir silah. İstedikleri kıvama geldiği an hem Ms için hem oyuncular için büyük getirileri olacaktır.
    Benim için kafadan 6 oyun banko. Özellikle bir oyun varki tekrar XOX almama neden olacak. Çıkış tarihine yakın alırım tekrardan. O zamana dek PC takılmaya devam. O değilde PS4'de aldıracaklar mecbur lanet olsun böyle güzel devam exc. oyunlara.

• Hocam söylediler diyorsunda link veririmisin haberi falan illaki olmuştur büyük bişey sonuçta :) bu arada bence böyle bi olay olsa fallout un fln gamepass e eklendiğini gösterdiklerinde e3 te kesin yer verirlerdi. Büyük bir olay olur cnku eklenmesi. Bence yanlış bilgi almışsınız veya söylenti haber okumussunuz hocam.
  • BlackEagle_03 kullanıcısına yanıt
    Ya tamam ne uzattın kardeşim ya. Nerden bulayım link mink şimdi.

• Uzattıgım falan yok sana kaynagını soruyorum. Bilmediğin birşeyi sağda solda milleti yanıltacak sekilde sallama o zaman. Dedigin sey cok büyük bir olay ve illaki haberi olurdu.

• BlackEagle_03 kullanıcısına yanıt
    Sen Tomb Raider in ilk tanıtıldığı günü hatırlıyormusun izledin mi? Çattık ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 14 Haziran 2018; 11:31:34 >
  • Tamam siz verilmeyecek gibi düşünün.

• 2019 gelene kadar komaya girip uyumak istiyorum.

• e3 2018 u Ms kazanmıştır

• Yeni Doom'da fena olur yine. Of be.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.