Şimdi Ara

Microlab PRO 1 DETAYLI iNCELEME (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar türkiyede pro 2 veya 3 ü nerde bulabilirim?ayrıcı pro 1 2 ve 3 arasındaki farklar nelerdir?
  • watt rms 1 de 5.25 2 de 6.25 3 de 8 woofer var.Rms ler de model sırasına göre artıyor.Türkiye de bulman zor segmente sor siparişle belki.Umarım bulursun.
  • ben creatıve ı-trigue 3400 aldım yeni aklımda olmayan bi markaydı ama dinleyince tercihimi 3400den yana kullandım gayet memnunum microlabı da dinlemiştim ama creativin sesi bana daha tok geldi herkesin kendi tercihi tabi ama ben tavisye ederim
    creative i-trigue 3400
  • quote:

Orjinalden alıntı: quentin

ben creatıve ı-trigue 3400 aldım yeni aklımda olmayan bi markaydı ama dinleyince tercihimi 3400den yana kullandım gayet memnunum microlabı da dinlemiştim ama creativin sesi bana daha tok geldi herkesin kendi tercihi tabi ama ben tavisye ederim
    creative i-trigue 3400

Bende alırken 3400üde dinledim banada microlabın sesi iyi geldi kişiden kişiye değişiyor tabi bu yüzden bir sistem almadan önce başkasının önerisi yerine önce kendiniz dinlemelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John PHILIPS -- 17 Eylül 2007; 18:59:04 >
  • ben dinledim o set kişiden kişiye değişmez bence kaliteli ses vardır bozulma vardır.Pro 1 o setten her yönden öndedir öncelikle sterodur ve tweetrlara sahiptir.Tok bass demek taka tak vurmak demek değildir.
  • güzel açıklama ve basın faklı tonları vardır mühim olan doğru sesi almaktır
    quote:

Orjinalden alıntı: nighteen

ben dinledim o set kişiden kişiye değişmez bence kaliteli ses vardır bozulma vardır.Pro 1 o setten her yönden öndedir öncelikle sterodur ve tweetrlara sahiptir.Tok bass demek taka tak vurmak demek değildir.
  • sahinden.com da bu cihazın videosu var satılık bi ilanda. o ilan da bana ait :D aha size link:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-microlab-pro1-ses-sistemi-69552148/detay

tarafımdan bizzat çekildi o video :) ve cihazın en zorlanmış haliydi. 5130 cep telefonunun kamera kalitesini düşünerek dinleyin :) ben bu cihazdan bi tane daha arıyorum bu cihaz satıldı çünkü. eğer uygun olursa 2 tane almayı düşünmekteyim. gören bilen satan varsa ulaşsın bana lütfen :)

• bende var 2007 yılından beridir kullanıyorum, mükemmel bir ses billur maşaallah..

kaça satayım
    insan satmaya kıyamaz yaa
  • Konu sağlam hortlatmışın
  • Valla ben iflas eden bi dükkandan 120 ye aldım düğünde nişanda doğum günü partisinde (3ü de açık alan) kullandım.

Sonra 190 a sattım :D

Sen satcaksan düşünürüm :D
  • satılmaz yasanır bir sistemdir o, satamam gayrı, kıyamammm.. benim gözümde öyle temiz narin ki ederi 500 TL

satılık değil üstad, sağolasın ilgine..
  • Param olsun vermeyen top olsun :D Gerçekten bende öylesine aşk ve tutku ile bağlıydım cihazıma ancak parasal sıkıntılardan dolayı sattım malesef. :(

Şimdi de bulamıyorum aynısını, rusyadan birini düşürüp oradan bakcam artık :D
  • kolay gelsin, yanına ekstra sistem bulup da alamazsan haber et, yabancıya gitmesin
  • Şu an zaten m-audio av40 var stüdyo için kullanıyom hemde diğer işlerimde. ama ben pencereleri titretmek istiyorum :)
    Satacağınız zaman ilk benm haberim olsun, facebookdan falan ekleşelim :)
  • Microlap hakkında kötü öngörülerim var acaba ürünlerinden memnun musunuz
  • Ne gibi öngörüler mesala, dikkatle dinliyorum sizi buyrun.
  • Cihazın kalitesi hakkında arkadaşlarımdan memnun olmadıklarını duydum.

yüksek seslerde ( modelede bağlı olabilir kullandıkları modelleri tam olarak bilmiyorum ) seslerde bozulma olduğunu duydum

Aslında Edifier s330D yi alırken microlap ın 2.1 güzel bir cihazınıda düşünüyordum ama bunları duyunca vaz geçtim ve s330D yi aldım gayette memnunum ama microlap lar daha ucuz ve s330d den daha çok özellii vardı ornegin harici amfi ve kumandası gibi
  • Kendi düşüncelerimi antacak olursam;

Microlab PRO 1, Behringer 1832 FX Mixer ve Bilgisayar üçlüsü ile ben düğün, nişan, doğum günü partileri yaptım.

-Video bana ait;http://www.youtube.com/watch?v=OdGOsJUuc1w (Video kalitesini tartışmaya gerek yok 5130 cep telefonu ile çektim)

Açık alanda yaptığım bu etkinliklerde bile en ufak bir memnuniyetsizlik duymadım cihazımdan. Tabi ki mixer ile son ses verdiğimde olağan ses bozulmaları oluyordu ama makul seviye zaten yeterli geliyor.
  • Anladım gerçi 5130 dan pek bir şey belli olmasada sanırım arkadaşların kullandığı modelle ilgil bu

tesekkürler
  • Evet bence de modelle ilgili bir durum

Rica ederim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.