Şimdi Ara

Micro USB Kablo (Yüksek hızda şarj edebilmek için) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
48
Favori
56.288
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    remax için o kadar da iyi yorum yapmışlar banggood'da halbuki. Belki de banggood kötü yorumların hiçbirini yayınlamıyordur, ço ksatanlar listesinde olunca ben de güvendim birden remax markasına. Bir de xiaomi'nin şarj kablosu var onun hakkında bir bilginiz var mı?
    Dediğiniz kablolara da bakacağım, ne alsam ya dandik çıkıyor ya da hemen bozuluyor. Bu sefer sağlam kablo alacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbarang

remax için o kadar da iyi yorum yapmışlar banggood'da halbuki. Belki de banggood kötü yorumların hiçbirini yayınlamıyordur, ço ksatanlar listesinde olunca ben de güvendim birden remax markasına. Bir de xiaomi'nin şarj kablosu var onun hakkında bir bilginiz var mı?
    Dediğiniz kablolara da bakacağım, ne alsam ya dandik çıkıyor ya da hemen bozuluyor. Bu sefer sağlam kablo alacam.

En iyi sonucu tronsmart kablo ile aldım ben.xiaomi kablosu da dahil olmak üzere hiçbir kablodan tronsmart performansını alamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

http://www.banggood.com/Original-REMAX-Braided-Wire-Style-2_1A-Fast-Charging-Data-Cable-For-Cellphone-p-979107.html

ben de bunu almayı düşnüyordum, plastikler gibi kopma yapmaz diye. Fakat bunun plastik ama çelik kaplamalı olanı da varmış.

http://www.banggood.com/Original-Remax-Universal-Super-Micro-USB-Cable-For-Android-Data-Line-p-949943.html

bunu öneren olursa bunu alabilirim.

ikiside 5 para etmez aldım memnun kalmadım.

tronsmart al bak keyfine, kablonun tanesi 1 2 dolara denk geliyor bu kalitede Türkiye'den 1 tane almaya kalksan 30 40tl eder yinede bunda bulduğun şarj verimini bulamazsın
     Micro USB Kablo (Yüksek hızda şarj edebilmek için)

• Teşekkürler bilgiler için. Tronsmart alacağım ama banggoodda bulamadım bir türlü.
  • quote:

Teşekkürler bilgiler için. Tronsmart alacağım ama banggoodda bulamadım bir türlü.

orada yok zaten.
    Sipariş verdiğim satıcı
    http://tr.aliexpress.com/item/Tronsmart-TS-MUP4-Micro-USB-Cable-2pcs-1ft-0-3M-2pcs-3-3ft-1M-2pcs-6ft/32370235919.html
  • SAMET/ kullanıcısına yanıt
    Bu kablolar tekli satılıyor mu?
  • ahmetbarang kullanıcısına yanıt
    3lü ve 6lı paketi var hesaplı olanı 6lı aralarında 1 dolar civarı oynuyor. bu şekilde paket en güzeli orijinal olduğu garanti oluyor dış jelatini ilk açan oluyorsun
  • Bende tronsmart 6 lı kablo ve şarj aletinden aldım. Çok iyi gerçekten, şarj aletinin kalitesi, kablolarının kalitei hemen belli oluyor zaten. Yüksek hızda şarj etmede de sıkıntı yok tavsiye ederim.

-------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 14 Aralık 2015; 22:55:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Bende tronsmart 6 lı kablo ve şarj aletinden aldım. Çok iyi gerçekten, şarj aletinin kalitesi, kablolarının kalitei hemen belli oluyor zaten. Yüksek hızda şarj etmede de sıkıntı yok tavsiye ederim.

6 lı şarj kablosundan 1 paket almıştım 2 paket yollamışlar bana. Mesaj attım kargo ücretini karşılarsanız ürünü size göndereyi diye adamlar size hediyemiz olsun dediler :) Elimde 12 tane kablo oldu :)

1 paketini açmadım, jelatini falan duruyor. İsteyen olursa satabilirim.
    Ürün bu
    http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-USB-2-0-Male-to-Micro-USB-Cable-6-Pack-0-3-1-1-8M-346625.html

ne kadar acaba birde hangi ildesiniz

• Ben JD sitesinden, 10$ kupon kampanyası varken UGreeen marka bir kablo almıştım, 1,5mt lik 2.0 Amper geçirimli bir kablo. Kablonun uçları altın kaplamalı ve kordon kısmı oldukça kaliteli ve sağlam. Gayet hızlı şarj ediyor. Bir tane daha almak istedim ama genelde 9-10$ her yerde. Bu bahsi geçen Tronsmart 6 pack ten alayım olmazsa, madem bu kadar övgü almış. Yalnız bana kablo ve telefon arasına takabileceğim bir akımölçer aparatı önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Ben JD sitesinden, 10$ kupon kampanyası varken UGreeen marka bir kablo almıştım, 1,5mt lik 2.0 Amper geçirimli bir kablo. Kablonun uçları altın kaplamalı ve kordon kısmı oldukça kaliteli ve sağlam. Gayet hızlı şarj ediyor. Bir tane daha almak istedim ama genelde 9-10$ her yerde. Bu bahsi geçen Tronsmart 6 pack ten alayım olmazsa, madem bu kadar övgü almış. Yalnız bana kablo ve telefon arasına takabileceğim bir akımölçer aparatı önerebilir misiniz?

Benim kullandığım model, en detaylı bilgiyi bu model vermekte
    http://www.gearbest.com/usb-gadgets/pp_181170.html

• türkiye'de bulabikecegim kaliteli hizli sarj edebilen micro usb kablosu lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 29.11.2015 Tarihinde 7$ a aldığımhttp://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-USB-2-0-Male-to-Micro-USB-Cable-6-Pack-0-3-1-1-8M-346625.html
    bu ürün halen gelmedi takip kodu yok
    Bu gün postacıyı gördüm bu bölgeye onların baktığını öğrendim başka postam olmadığını söyledi
    Bekliyoruz bakalım
  • aynı tarihte almışız benimkisi de yok hala.Yılbaşından sonra gelmezse geri iade isteyeceğim.
  • bf B kullanıcısına yanıt
    40 gün sonra bende öyle yaparım, haberleşelim
  • kargoda 40 gün mü diyordu? onların demesi bu ayın 20 si gibiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

türkiye'de bulabikecegim kaliteli hizli sarj edebilen micro usb kablosu lazim

50 liraya vereyim dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

quote:

50 liraya vereyim dostum

yuh

• quote:

quote:

quote:

50 liraya vereyim dostum

yuh

Bana gelişi zaten 50 lira

• quote:

quote:

quote:

quote:

50 liraya vereyim dostum

yuh

Bana gelişi zaten 50 lira

sana fazla gelmis anlaşılan

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.