Şimdi Ara

Michelin lastiklerdeki yasal diş derinliğinin arttırılmasını istemiyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: elcas

10 bin kmde tükenecek lastikleri olacağı için kimse almayacak da ondan. delikanlılıkla alakası yok. yeni arge yapmak zorunda kalacaklar.

Yalnizac hamurun efsafi ile ilindtili ozellikle omur durumu.Ve zaten en uzun omre sahip lastikleri michelin markasi ile uretiyor bu firma.En fazla elindeki hamur bilesimini bir sekilde paylasir alt markalari ile.

Ancak farkli bir mantik olmali sirkette ki ben daha anlamadim mantikli bir aciklama yapabilenide okumadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi ara reklamlarında türkiyeyi silmişlerdi

• Şimdi bu mesajı okuyanlarda şöyle bir yanlış izlenim oluşacaktır: Lastiğin kullanım süresi lastiğin performansını etkileyen bir faktör değil lastiğin diş derinliği bu durumu belirler.

Genel olarak da Türk milletinin böyle bir yanılgısı var. Aynı kurumda çalıştığım bir arkadaş var geçen 4 tane lastik almış continental daha yepyeni lastik falan dedi gösterdi bana baktım lastik 2011 üretimi ve dişleri taş olmuş bildiğin kemik.

Lastik te on numara diş var sadece biraz ses yaptı diyor. Yani böyle yanılgılara kapılmamak lazım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.