Şimdi Ara

Michael Jackson Hakkında ( SS )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mıchael Jackson'ı çok severim ve internette müziklerini dinlerken öldü mü konularına kadar geldim.Biraz araştırdım ve ölmediği Lenka adlı sanatçıya benzediğini gördüm. Lenka eskiden var mıydı yok muydu bilmiyoruz.Ama klibinde gerçekten çok benzediği görülüyor.Konuyu uzatmadan geçelim resimlere.

Burada da gördüğümüz gibi Lenka Michael Jackson'a çok benziyor.Michael Jackson'ın hemen elmacık kemiğinin altı içe göçüktür biraz kapatılmaya çalışılmış fakat kapatılamamış.Dudağı, beni ve gözleri fena halde benziyor.Lenka'yı da bu şarkıdan önce kimse tanımazdı öyle zannediyorum yani , belkide böyle biri yoktu.

Lenka'nın ellerine bakarsanız göz görürsünüz neyi temsil eder İlluminati.Buda insanı şüpheye düşürüyor çünkü Mıchael Jackson İlluminati'ye çalışmıştı fakat son zamanlara doğru grupdan çıkmış onları kötülemiş ve bu nedenle İlluminati Jackson'ı öldürmek istemiştir.( Hatta müslüman öldüğünü iddia edenler var.)

Jackson'ın cenazesinde bir adam var ailesinden değil , ünlü bir sanatçıda değil ve çocukları, annesi ve kardeşi devamlı bu adama sarılıyor.Cenazede 45 dakikadan fazla çekim yapılamadığı için adamın yüzü belli olmuyor garip.Kafasında şapka var saçlarını göremiyoruz.

Saygılar , sevgiler

Beyler resimlerde sıçtımhttp://www.youtube.com/watch?v=eE9tV1WGTgE şurdaki şarkıda anlattıklarımı bulabilirsiniz ( İlk resim 0:19 ikinci resim 0:21 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyreex -- 7 Temmuz 2014; 18:10:13 >

• bıraktı forumu sanırım kendisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birde resim koymayı becerebilseydin 10 numara olacaktı
  • Yani

• Avionics kullanıcısına yanıt
    Yapamadım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saygılı Üye

bıraktı forumu sanırım kendisi.

Hocam forumdaki üyeden değil şarkıcı olandan bahsetmiş arkadaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avionics kullanıcısına yanıt
    +1
  • Yok lan yaşıyo hayatta @Michael Joseph Jackson

Not: şarkıcı michaelden bahsettiğini biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harunk1994 -- 7 Temmuz 2014; 18:03:07 >
  • Tupac da ölmedi zati.

• Öldü, John Mayer da cenazesinde gitar çaldı.
  • en fazla bu kadar saçmalanabilirdi

• O değilde cidden aşırı benziyor özellikle dansları felan
  • Ölmedi Paul Walker ile mangal yapıyorlar.
  • bonki sen karar ver
  • bizm forumda takılıyor şuan hocam forumhs.org
  • LENKA
    Lenka Kripac (d. 19 Mart 1978, Sidney, Avustralya), Avustralyalı şarkıcı, söz yazarı ve müzisyendir. Lenka, Microsoft Windows 8'in tanıtım müziği Everything At Once şarkısıyla popülerliğini arttırmıştır.
    Etkin yılları 2007 günümüz

MICHAEL JACKSON

Ölüm 25 Haziran 2009 (50 yaşında) Los Angeles, Kaliforniya, ABD

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öldüde hortladi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • shaggy de ölm.

bunu yapmayacağım

• Arkadaşlar Michael Jackson, ölümünden sonra 4 farklı yerde görülmüştür;
    *Birincisi, Joseph Nator adında bir adam kalp krizi geçirdiğindeydi. Michael’ın 2. adı Joseph’di ve hayranlarına Jackso’Nator’ diyordu.
    *Bir sonraki, ölümünden 2 hafta sonra babasına yapılan saldırıdaydı. Orada kameralara yakalanmıştı ama bu fotoğraf sonradan internetten silindi.
    *Üçüncüde, Yeni Zellanda’da KFC çıkışındaydı. Michael sürekli her raportajında mutlaka kılık değiştirip KFC’ye gittiğinden bahsediyordu ve bunu ölse bile yapacağını dile getirmişti.
    *Sonuncusunda ise, kendi cenaze törenindeydi. Kızı Paris Jackson’u seven, şapka takmış bir kadın olarak göze çarpmıştı. Ayrıca tören boyunca kız kardeşi Janet onun yanındaydı ve gözünü ondan hiç ayırmadı. Törende 45 dereceden çekim almak yasaktı çünkü bütün dünya Michael’ın yüz hatlarını biliyordu ve her şey ortaya çıkabilirdi ama dışarıdan bir yüz ona tam oturuyordu.
    Paris geçen ay kendini suda boğarak intihara girişti ve odada “Babamın saklandığını biliyorum, onu bana gösterin.” Yazıyordu. Üstelik Michael’ın otopsisi ailesine bile gösterilmedi.
    Ve şu aralar “Lenka, Michael Jackson mu?” söylentisi dilden dile geziyor. Bu konuya açıklık getirmek istiyorum:
    Lenna Michael Jackson’un eski bir dansçısıdır. Michael öldükten sonra estetik yaptırmış, ve adını Lenka olarak değiştirmiştir. Buraya kadar her şey Michael Jackson’un yaşadığı ve Lenka’nın Michael olabileceği yönünde.
    Ama; kaldı ki bir erkeğin bu kadar kadınsı bir vücuda sahip olabilmesi im-kan-sız. Daha önceden erkek bir kadına dönüşmek istese, beli bu kadar ince olamaz. Bu kadar kadınsı olabilmesi imkansız. Üzgünüm, siz sadece yüz ifadelerine bakıyorsunuz; ama yüz yapıları aynı değil.
    Michael yaşıyor olabilir, Michael’in yaşıyor olduğuna bende inanıyorum ama; Lenka olamaz. Lütfen bunu bir daha sormayın, bu tam anlamıyla imkansız.
    Bir sayfa paylasti bunu....
    ILLUMINATI'DE HERSEYI BASARIRLAR! ONLAR ÖLÜLERI BILE DIRIRTIYORLAR! LENKA (MICHEAL JACKSON?) ILLUMINATI TARAFINDAN YENIDEN YARATILDI! KADINSI VÜCUT MU ?
    ILLUMNATI'DE IMAKNSIZ YOK!

Kaynak: İllüminati & Ünlüler/Facebook Sayfası

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.