Er
25 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Hepinize selamlar!
Sizden bir yardim rica ediyorum, benim bir youtube kanalim var. Eger videolarımı begenirseniz kanalima abone olmaya, videolari begenmeye ne dersiniz?
Beni gercekten cok mutlu edersiniz.
Merhabalar ben Ozan. Din konusunda birçok şeyi çözdüm kendi kafamda fakat neden Türkiye'de doğdum veya neden birileri Nijerya'da veya neden birileri İngiltere'de doğdu? Buna kendi kafamda bir cevap bulamıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.
Belirttiğim modeldeki televizyonum frekans değişikliğinden sonra bazı kanalları göstermemeye başladı ( TRT1 , Star TV vb.).
Manuel aramada aynı sonuç otomatik aramada aynı sonuç.
Frekans ayarlarını kaydetmiyor.Yardımcı olursanız sevinirim , televizyonumu fabrika ayarların nasıl alınır öğrenmek istiyorum.
Şimdiden teşekkürler.
Sistemim ve oynadığım oyunlar aşağıdadır , oyun önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Sistemim:
2 GB RAM
1.3 GHZ İŞLEMCİ
512 MB AMD EKRAN KARTI

Oynadığım oyunlar:
Far Cry 2
Battlefield Bad Company 2
Call Of Duty 2
Call Of Duty Modern Warfare
Call Of Duty World At War
GTA : San Andreas
GTA : Vice City
GTA : 3
Don't Starve
Limbo
Assassin's Creed
Assassin's Creed 2
James Bond 007
Call of Juarez: Bound in Blood
F1 2011
Need For Speed Underground 2
Need For Speed Underground : Most Wanted (2005)
Medal Of Honor Pasific Assault
Need For Speed Hot Pursuit
NBA 2K10
NBA 2K12
Zoo Tycoon 2
Game Dev Tycoon
Amnesia A Machine For Pigs'in korku öğeleri nasıldır? Nasıl korkutur? ( Outlast'da kötü karakter çıkıyor ve ondan kaçmaya çalışıyorduk bunun gibi yazarsanız sevinirim )

Amnesia The Dark Descent'de sanırım kötü karakter çıkıyor , dumanla kayboluyordu.Bir de lambamız bitiyordu ara sıra bunlardı sanırım korku öğeleri.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Herkese merhabalar,

Lg L7 telefonumu 4.1.2 Jelly Bean'a yükseltmek istiyorum ama bir hatayla karşılaşıyorum.

Oysaki telefonumda 4.0.3 var.

Arkadaşlar duyduğuma göre 4.1.2 jb güncellemesi gelmiş ama ben güncelleme yapamıyorum yardımcı olun

Telefon 4.0.3 sürümünde yüklü olmasına rağmen en son yazılım sürümü zaten yüklü diyor.

Arkadaşlar duyduğuma göre 4.1.2 jb güncellemesi gelmiş ama ben güncelleme yapamıyorum yardımcı olun

Telefon 4.0.3 sürümünde yüklü olmasına rağmen en son yazılım sürümü zaten yüklü diyor.

Herkese merhabalar ,
Mıchael Jackson'ı çok severim ve internette müziklerini dinlerken öldü mü konularına kadar geldim.Biraz araştırdım ve ölmediği Lenka adlı sanatçıya benzediğini gördüm. Lenka eskiden var mıydı yok muydu bilmiyoruz.Ama klibinde gerçekten çok benzediği görülüyor.Konuyu uzatmadan geçelim resimlere.

Burada da gördüğümüz gibi Lenka Michael Jackson'a çok benziyor.Michael Jackson'ın hemen elmacık kemiğinin altı içe göçüktür biraz kapatılmaya çalışılmış fakat kapatılamamış.Dudağı, beni ve gözleri fena halde benziyor.Lenka'yı da bu şarkıdan önce kimse tanımazdı öyle zannediyorum yani , belkide böyle biri yoktu.

Lenka'nın ellerine bakarsanız göz görürsünüz neyi temsil eder İlluminati.Buda insanı şüpheye düşürüyor çünkü Mıchael Jackson İlluminati'ye çalışmıştı fakat son zamanlara doğru grupdan çıkmış onları kötülemiş ve bu nedenle İlluminati Jackson'ı öldürmek istemiştir.( Hatta müslüman öldüğünü iddia edenler var.)

Jackson'ın cenazesinde bir adam var ailesinden değil , ünlü bir sanatçıda değil ve çocukları, annesi ve kardeşi devamlı bu adama sarılıyor.Cenazede 45 dakikadan fazla çekim yapılamadığı için adamın yüzü belli olmuyor garip.Kafasında şapka var saçlarını göremiyoruz.

Saygılar , sevgiler

Beyler resimlerde sıçtımhttp://www.youtube.com/watch?v=eE9tV1WGTgE şurdaki şarkıda anlattıklarımı bulabilirsiniz ( İlk resim 0:19 ikinci resim 0:21 )
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Spor, Kitap, Felsefe,
Hakkımda:
Takıntılı, Çok düşünen bir adam
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 78
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 8.688 (Bu ay: 43)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 170 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.